Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ölüyorum kizlar fena gribim. Sabahtan brri kusuyorum. Midem de bisey kalmadi. Nane limon icsem ööögğğrerek cikariyorum. Icim cikiyor yerinden.
Ub um cok gecmis olsn. Dinlen yorma kendini
Uyuzum masallah yigenimize. Cok sevindimmm. Kafa calismiyo su an benim kelime bulamiyorum.
Off kıyamam yaa aman iyice dinlen iyi bak kendine :KK43: bol bol c vitamini sıcak çorba tüketmeye çalış

Ölüyorum kizlar fena gribim. Sabahtan brri kusuyorum. Midem de bisey kalmadi. Nane limon icsem ööögğğrerek cikariyorum. Icim cikiyor yerinden.
Uyuzum masallah yigenimize. Cok sevindimmm. Kafa calismiyo su an benim kelime bulamiyorum.
Sagol simaycim dikkat ediyorum iste ama sakindigin goze cop batar ya. Gecede uyutmadi benim bebis kipir kipir hissetti mi ne?:KK43: Gerci yatamadim ki 2 saat anca mide bulantisiz uyuyabildim. Bulanti+yanma+ağrı. 3unu bi arada yasadim. Igrenc birsey! Allahim once bebislerimizi sonra bizi hastaliklardan korusun.

Gunaydın guzel hamişler . Suan yoldayız ve cok guzel bişi oldu .. Bebişim uyuyordu sanırım hareketli değildi .. Lisedeyken dinlediğim ve özellikle klibini de cok beğendiğim bi şarkı çaldı ben cpk mutlu oldum heyecanlandım .. O anda kızım bi hareketlendi kisarkı bitene kadar kıpır kıpır :) dıyorlsr ya sen mutlundan Bebiş hısseder dıye buna gercekten inandım

Gunaydın guzel hamişler . Suan yoldayız ve cok guzel bişi oldu .. Bebişim uyuyordu sanırım hareketli değildi .. Lisedeyken dinlediğim ve özellikle klibini de cok beğendiğim bi şarkı çaldı ben cpk mutlu oldum heyecanlandım .. O anda kızım bi hareketlendi kisarkı bitene kadar kıpır kıpır :) dıyorlsr ya sen mutlundan Bebiş hısseder dıye buna gercekten inandım

Gunaydinn canimm. Bebisler sese tepki veriyorlar artik. Ee senin mutluluk hormonlarinda ona geciyor. O yuzden stresli hamilelik gecirmemeye calis.
Nereye gidiyosun giizzz :) Bende smdi esenbogaya eşimi biraktim :KK43:

Off kıyamam yaa aman iyice dinlen iyi bak kendine :KK43: bol bol c vitamini sıcak çorba tüketmeye çalış
Kiz gece cok kotuydum birak corbayi nane limonu almadi midem. 1 bardak nane limona 3 defa klozete kostum böööğğğ diye. Usuttuk mideyi herhalde. Ankaranin havasida belli degilki :KK43:

Gunaydinn canimm. Bebisler sese tepki veriyorlar artik. Ee senin mutluluk hormonlarinda ona geciyor. O yuzden stresli hamilelik gecirmemeye calis.
Nereye gidiyosun giizzz :) Bende smdi esenbogaya eşimi biraktim :KK43:
Cok şükür stressşz gecırıyorım da bi anda mutlu olup kuzum cosunca bence coştum :) Denizli'ye gıdıyoruz canım esımın memlekete . Allah kavuştursun sizi de .. Bu arada daha oncede forum da yazmıştım ankara suyu bıliyorsyn şaibeli özellikle hastasında corba , cay hiç bişiye ven Çeşme suyu kullanmıyorum aklında olsun canom

Cok şükür stressşz gecırıyorım da bi anda mutlu olup kuzum cosunca bence coştum :) Denizli'ye gıdıyoruz canım esımın memlekete . Allah kavuştursun sizi de .. Bu arada daha oncede forum da yazmıştım ankara suyu bıliyorsyn şaibeli özellikle hastasında corba , cay hiç bişiye ven Çeşme suyu kullanmıyorum aklında olsun canom
Yok cnm ben 1 kere yasadim onu. Sonra ailem yasadi. Meyve bile yikamiyorum kaynatip sogutup oyle kullaniyorum. Ohh tatil iyi gelir. Ben artik yurumelrrde falan zorlqnmaya basladim hemencik agri giriyo. Araligi gorebilseydik hayirlisiyla

Canım benim çok büyük geçmiş olsun mideni tutabilecek kraker falan yesen fayda etmez mi acaba ne bilim patates falan haşlasan

Ne güzel olmuş ben de kızıma seslenince kıpırdıyor bu da beni çok mutlu ediyor. Madem sen mutluyken o da mutlu artık hiç bişeye üzülme ki o da üzülmesin :)

geçmiş olsun canımm yaa,ben yakalanıcam diye korkarken sen oldun ya :KK43: dinlen bol bol yat sıcak tut kendini

Uyuzcanımm cok sevındım bebişi gormene cnm maaşallah kılosu da ıyı bnde annemlere geldım bı kac gun tatıldeyım netım yok burda sızlere yazamadım tuum arkadaslara selam
sağol canım benimm :KK68: ohh tatil iyi gelir bende yarın yada yarından sonra gidicem anne tatilinee :KK68::KK68:

:nazar::nazar:bu da dünki pozumuz,yüzünü göstermediği gibi birde kapattı benim aşkitomm :KK70::KK68::KK68::nazar:

Eklentiler

• BeFunky_SAM_4592.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_4592.jpg.jpg
    396,3 KB · Görüntüleme: 75

Çok geçmiş olsun canım ya .ne kadar kendimizi korumaya çalışsakda bir yerden mikrop alıyoruz birde salgın var zaten.bol c vitamini al , sürekli sıcak bişeyler içmeye çalış sıkı giyin ankaranın havası kuru ve ayazdır.hiç anlamazsın bir bakarsınki hastasın.inşallah daha kötü olmadan atlatırsın.

İyi yolculuklar ve şimdiden iyi bayramlar canım. aman dikkatli yavas gidin. Evet biz mutlu olunca kuzucuklarda mutlu oluyırlar. O yüzden stresden uzak bir hamilelik gerekli.

Ay maşallah ya :nazar::nazar::nazar: ne güzel gelişmiş artık tam bir bebiş olmuş. tontiş olcak kız bu maşallah maşallah tam sıkımlık olmuş hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kavuşsak :emir_bebek::emir_bebek:
aynen vala ilk günü hatırladıkça bi çizgi gibiydi,şimdi bebek olmuş nasıl zaman geçiyo,nasıl büyüyolarr :KK68::nazar: aminn inşallahh kavuşacağız hayırlısıyla :KK70:

X