Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

slm arkadaşlar,
dün 100 lük şeker yükleme testi yaptırdım açlık 84 tokluk 175 tokluktan 2 saat sonra 143 3 saat sonra da 111 çıktı. normalde 2 tanesi yüksek çıkınca diyet yazıyormuş fakat bana yazmadı. 140 sınırmış bi tanesi 143 olduğu için çok önemsemedi. eziyet etmek istemiyorum dedi. dikkat etmemi soyledi. sizdede yüksek çıkan ya da diyet uygulayan var mı?
Geçmiş olsun canm benm 50lik yüksek çıktı 100 lük normal çıktı dr diyet vermedi ama hiç şeker kullanmıyorum yinedr bugün açlık şekerim100 çıktı :KK43:

Kizlaar özellikle Ankaradakiler afedersiniz su gibi ishalim dr salgın olduğunu söyledi musluk su yu kullanmam hiç ama bi sekilde yakalanmışim salgina dikkat edin.ishal icin onerileriniz var mi
öpüyorum hepinizi simdiden ii bayramlar

Kizlaar özellikle Ankaradakiler afedersiniz su gibi ishalim dr salgın olduğunu söyledi musluk su yu kullanmam hiç ama bi sekilde yakalanmışim salgina dikkat edin.ishal icin onerileriniz var mi
öpüyorum hepinizi simdiden ii bayramlar
geçmiş olsun canımmm,aman dikkat et,leblebi iyi gelir derler,muzda,pirinç de iyi gelir derler,umarım bi an önce atlatırsınn :KK43:

Cancagızlar herkes ishal ist da oyle esımde kızımda gecırdı bnde korkuyorum ama cok vucut susuz kalırsa serum sart ilac yok zaten su serumu ıhmal etme abc bacım aman dıkkat

Bende cok yedim o darbeleri. Adami yerinden ziplatiyo walla. Ama iyice zorlanmaya basladim. Yemekten hemen sonra karnim sisiyo yururken kasigima agri giriyo. Basladi zor zamanlar. Allah yardimcimiz olsun
Aynii sikayetler bende de varr :KK43: yueurken cokk zorlaniyorum aryikk

Ayy canm hemde nasıl kötü zaten bulantidan bişey yiyemiyorum birde su kaybediyorum
Gecen sene yakalandigimda artik vucut okdr susuz kalmisti ki ensem falan uyusmaya basladi. Acile gittik serum takamayiz ilac tedavisi verdi tabi ozmn bagirsak enfeksiyonu olmusum. Bol su ic cnm biliyorum miden almiyo ama icine limon sık bisey yap az az ic. Zorlama mideni de kusmakta ayni anda su kaybettirir. Tuzlu kraker de ye 1 2 yada parmaginla tuz yala vucutta su tutsun tuz.

Iyice kg alcaz demetir bu son 2 ay :KK43:
Artik gectim kiloyu kuzum nspiyim.karnim cok aciyo sertlesiyo.kiz sanki erken dogurcam icime oyle doguyo ama hayitlisi.bayramdam sonra hazirlicam cantayi korkuyorummmmmmm :KK43:
Bu arada kuzucanlarr bu aylarda bulantilar yine baslarmiss ;( olmadin allahimm o igrenc gunler geri gelmesinnn :KK43:

Dikkat et canm bol c vit al ben alıyorum ama bende gribim üzerine birde ishal kalkamiyorum yerimden

Geçmiş olsun canım.İshale patates haşlamasıda iyi gelir . Evet ankara da böle bir sorun söz konusu.şebeke suyunda diyorlar ama tam net bir açıklama yapmıyorlar.

Artik gectim kiloyu kuzum nspiyim.karnim cok aciyo sertlesiyo.kiz sanki erken dogurcam icime oyle doguyo ama hayitlisi.bayramdam sonra hazirlicam cantayi korkuyorummmmmmm :KK43:
Bu arada kuzucanlarr bu aylarda bulantilar yine baslarmiss ;( olmadin allahimm o igrenc gunler geri gelmesinnn :KK43:
Allah korusun kiz agzini ayri poponu bayira ac :KK70: dinlen iste sureklo daha cok erken getirme aklina oyle seyler. Benim bu doneme kdr dun gece disinda 2 defa oldu bulantili kusmam cok siddetli degil. Yanma fena geliyo bu aralar. Bebek buyudukce mideyi ittiriyor. Daha 2 3 katina cikicak yandik. Neyse Allahtan yaz donemine gelmedi o daha zordu.

Geçmiş olsun canım.İshale patates haşlamasıda iyi gelir . Evet ankara da böle bir sorun söz konusu.şebeke suyunda diyorlar ama tam net bir açıklama yapmıyorlar.
Melih Gokcek icti bi ona bisey olmadi :KK70:

Eklentiler

• IMG_20140914_220811.jpg
    IMG_20140914_220811.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 60
Iyice kg alcaz demetir bu son 2 ay :KK43:

Eşim bugün bana sanki göbeğin dahada büyümüş dedi :110::110::KK43: bende artık bebiş daha hızlı kilo alcak dedim gülüyor.buda demekki bende kilo alcam ağlamak istiyorum.zaten 1 aydır belim sırtım çok ağrıyor.bel boşluğu arttı gönülde öne çıktı.o_Oo_Oo_O

X