Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Çok geçmiş olsun canım ya .ne kadar kendimizi korumaya çalışsakda bir yerden mikrop alıyoruz birde salgın var zaten.bol c vitamini al , sürekli sıcak bişeyler içmeye çalış sıkı giyin ankaranın havası kuru ve ayazdır.hiç anlamazsın bir bakarsınki hastasın.inşallah daha kötü olmadan atlatırsın.

Coookkk tesekkurler canim. Daha iyiyim simdi cok sukur. Kusmak igrenc bisey!:KK43:

:nazar::nazar:bu da dünki pozumuz,yüzünü göstermediği gibi birde kapattı benim aşkitomm :KK70::KK68::KK68::nazar:
Offf annesiii ben onun pıttık ellerını haaaaam yaparımm yA benımkıde hep yuzunu kapatıyooo şansa annem ilk kez ultrasona bnle geldi anneme arka dondu ama pipiyide dikti havaya edepsizz :110:

Yanii hava atmak gibi olmasındaa bnde 4 d ile goruyom ogluşumu hehheee supper bı cihaz dr umun kendı ultrasonuymuş yoksa hastanem cokk zengın degıl :KK45:

Offf annesiii ben onun pıttık ellerını haaaaam yaparımm yA benımkıde hep yuzunu kapatıyooo şansa annem ilk kez ultrasona bnle geldi anneme arka dondu ama pipiyide dikti havaya edepsizz :110:
:KK68::KK68: hep beraber yiyek bu bebişleri bizzz :KK76: hahahha alın size demişşş,benim annem geldiğinde göstermişti kendini :emir_bebek: bu ay yaramazlık yaptı kapattı yüzünü:KK50:

kızlar ben park beşik alıcam da onun için uyku seti nasıl almam gerek,kenar korumalıkları olan mı daha iyi olur sizcee:KK66:

Ölüyorum kizlar fena gribim. Sabahtan brri kusuyorum. Midem de bisey kalmadi. Nane limon icsem ööögğğrerek cikariyorum. Icim cikiyor yerinden.
Ub um cok gecmis olsn. Dinlen yorma kendini
Uyuzum masallah yigenimize. Cok sevindimmm. Kafa calismiyo su an benim kelime bulamiyorum.
Kuzum noldu sana yaa.dikkat et.yorulma.boll boll dinlen.ihlamurnic.iyi gelir

Duygucum senın bebişede maasallah cnm ub cnm arkadasım dogumdan korkma Bak ben cook tatlı canı olan bırıydım şimdi annemle sohbet edıyoruz o bıle dıyokı dunyadakı en son ınanıcagımız sey senın cocuk dogurmandı bak ıkıncıyı yspıyosun güle oynaya gırdım ben ameliyata ınan kavusmak için bitsın dıye gozunu kapatıyosun suan o an olmadıgından strestesın o an gelsın hmn bitecek bumuymuş dıyceksin ub bacım :)
Cansinnn simayimmm♥♥♥insallah dedigin gibi olurrr..cok gerginim bu aralar cokkk...

kızlar ben park beşik alıcam da onun için uyku seti nasıl almam gerek,kenar korumalıkları olan mı daha iyi olur sizcee:KK66:
Kuzum o tatli poz vermis oyle ya tam yemelik :KK66:ben sadece nevresim takimi aldim park yatagin icine.bide yorgan alcsm.kenarliklar daraltir daha da bence.bu arada dun alisverise gityin ya sampuanlari falan aldin mi?ne marka aldin??

Siyah beyaz goruyorum :KK11:

Bende park yatak aldim kiz kardesim de yanlari sert degil zaten cok kotumaliha gerek yok. Zaten donemiyo bebis. Ilerleyen aylarda lazim olursa yastik koyarsin:63:

Kuzum o tatli poz vermis oyle ya tam yemelik :KK66:ben sadece nevresim takimi aldim park yatagin icine.bide yorgan alcsm.kenarliklar daraltir daha da bence.bu arada dun alisverise gityin ya sampuanlari falan aldin mi?ne marka aldin??
:KK68::KK68: bi doğsun yiyecem zatenn :kk77:bende öyle düşünüyorum,güzel bi nevresim takımı yeter sanırım,yorgan yastık ohh yeterr:KK68: dün ebebek gittik eşimle,ayrı ayrı almayalım diye ordan aldım bakım malzemelerini,şampuan sabun ve bebek yağını sebemed aldım ben canımm.tabi bebeğe inşallah iyi gelir bazılarına alerji falan yapıyomuş ya deneyecez artık

:KK68::KK68: bi doğsun yiyecem zatenn :kk77:bende öyle düşünüyorum,güzel bi nevresim takımı yeter sanırım,yorgan yastık ohh yeterr:KK68: dün ebebek gittik eşimle,ayrı ayrı almayalım diye ordan aldım bakım malzemelerini,şampuan sabun ve bebek yağını sebemed aldım ben canımm.tabi bebeğe inşallah iyi gelir bazılarına alerji falan yapıyomuş ya deneyecez artık
Ya sebamed dusunuyodum ben de ama goz takiyo diye okudum.acik denesene yuzunu yika yakcak mi bakalim? :) bi de kokusu nasil?

Siyah beyaz goruyorum :KK11:

Bende park yatak aldim kiz kardesim de yanlari sert degil zaten cok kotumaliha gerek yok. Zaten donemiyo bebis. Ilerleyen aylarda lazim olursa yastik koyarsin:63:
hadii yaa, siyah beyazda tamam anlaşılıyo ama renkli daha güzel be,doktorun renkli gösteren yoktur ondan,benimde artık siyah beyaz bebeişi hiç göstermiyo sadece ölçümlerini yapıo,sonra renkliye geçiyo.olsaydı iyi olurda sana ama olsun be canım sağlıkla olduğuu bildee 2 aya bizzat kendini görcen bebişinn :KK68::KK68:

Ya sebamed dusunuyodum ben de ama goz takiyo diye okudum.acik denesene yuzunu yika yakcak mi bakalim? :) bi de kokusu nasil?
bende araştırdım gayet olumlu yorumlar yapılmış,işte sade alerji yaptı diyenler olmuş ona da yapılacak bişi yok:KK66: denedim şimdi gözümü yakmadı benimm :KK76: kokusu da öle çok aromalı bişi kokmuyo tam benim istediğim gibi,bebeğin kendi kokusunu fazla değiştirmicek bi kokusu var.:KK69:

bende araştırdım gayet olumlu yorumlar yapılmış,işte sade alerji yaptı diyenler olmuş ona da yapılacak bişi yok:KK66: denedim şimdi gözümü yakmadı benimm :KK76: kokusu da öle çok aromalı bişi kokmuyo tam benim istediğim gibi,bebeğin kendi kokusunu fazla değiştirmicek bi kokusu var.:KK69:
Sagol canim ben de sebamed alayim.mademm :)

Kasilmalar canimi yakiyo duygum yaa dinleniyorum da bugun mecburr temizlik yapicaz.bayramin 2.gunu esimin ailesi gelcekmis.
Aaaa sakin sen yorma kendini doktorun oyle dediyse. Bebisinden onemli degil. Yavas yavas yap supurup silmede yardim al lutfen.

Uni ye de kiz kardesim onceki yigenlerimde kullanmis. Cok kotu kokuyo dedi. Ondan vazgectim

Amerikadaki arkadasimda dogum yapmisti orda kordona bisey surmek ve dusene kdr banyo yaptirmak yasakmis. Kiz kardesime de surdurtmedim 1 haftada cok guzel dustu walla kordon. Bende surmicem bisi

X