Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

günaydın şekerlerimmm artık gecelerr zor olmaya başladı kaç kere uyanıyorum bilemiyorum,ve sol tarafa yatmam gerekirken yatamıyorum yaa uyuyamıyorum o zaman

günaydın şekerlerimmm artık gecelerr zor olmaya başladı kaç kere uyanıyorum bilemiyorum,ve sol tarafa yatmam gerekirken yatamıyorum yaa uyuyamıyorum o zaman
Ben ilk zamanlardan beri çok uyanıyorum ama son bir aydır gece iki beş arası nöbetim varmış gibi uyanıp oturuyorum hanfendinin tekmelemeyi bırakmasını bekliyorum sancılarında kasılmalarım da genelde gece oluyo anlayacağın gece nöbetlerim çok erken başladı

senin durum benden de vahimmiş canım yaa,bende kasılma sertleşme gece hiç olmyo allahdan ama bi tarafa yatıp saatlerce uyursam uyandığımda o tarafım bi acıyo bebek de o tarafa gidiyo yaa,sanki tır geçmiş üstümden dönene kadar 5 dakika geçiyo,son zamanlardanapıcaz bizz

Aynen canım 8 le 9 u düşünemiyorum gece tuvalete kalkarken bile o yataktan inme eziyete dönüşüyor hele bi de kılın kalın giyindiğimde kar topu gibi olacam yuvarlana yuvarlana ilerlerim :)

Aynen canım 8 le 9 u düşünemiyorum gece tuvalete kalkarken bile o yataktan inme eziyete dönüşüyor hele bi de kılın kalın giyindiğimde kar topu gibi olacam yuvarlana yuvarlana ilerlerim :)
hahaha vala ya hiç kalkmaya gerek yok yuvarlanarak gider gelirizz amannn sağlıkla o günleri görelimde geçecek gidecek sonundaa bebişlere kavuşucazzz

Al bendende okadar uyku bir problem haline geldi. Sola yatıyorum rahatsız oluyor bebiş, sağa yatsam tekme yiyiyorum . ben ancak bebiş uyuyunca sola yatmaya çalışıyorum yada sırt üstü ama belim popom sırtım felaket ağrıyor.Neyse az kaldı diye kendimi avutuyorum.

evet canımm aynen kendimizi avıtup duruyoruzz,sırt üsü de yatılmıyo artık ya sağa ya sola dön dur

evet canımm aynen kendimizi avıtup duruyoruzz,sırt üsü de yatılmıyo artık ya sağa ya sola dön dur

Valla canım sağa hiç yatmıyorum korkuyorum kan akışı solunumu zor olur diye. Zaten oda son 1 haftadır sanki yan poziyonda sağa döndüğümde sağı tırmalıyor resmen.Sola yada sırt üstü yatmaya çalışıyorum. Sırt üstüde yastıklarla destekleyerek ancak uyuyabiliyorum.

bende sağda daha rahat uyuyorum ama aynen o tarafa yatınca nasıl vuruyo mecbur dönüyorum bende solaa

Al bendende o kadar otururken belim ağrıyor yatarken karnım skisiyor ne yapacağımı bilemedim gece uyku yok zaten

Bende aynı saatlerde ayakta oluyorum cok sinir bozucu aksam 10.30 da direk uykudaim gece de ayakta uykusuzluk erken başladı sanki yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…