Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohh iyi bari rabbim korusun meleklerimizi

İyi canım ins bi daha öyle bi ağrı yasamazsın ahh ahhh bu bebisler güle güle gelselerdi saglikla ins

olsun o bi gün bilee senin için çok şey ayy canım benim yaaa benim eşim yanımda am aseni iyi anlıyorum sarılmalar insana öle güven veriyo,bi el dersin ama neler anlatıyo o el nelerr allahım ayırmasın hiçbirimizi ben daha randevu almadım ama bulursam bayram öncesi gidicem doktora haftaya yani

Amin canım hiç kimseyi sevdiğinden ayırmasin Rabbimiz:) bnde önümüzdeki hafta diorum zaten hem belki kocisim gelir beraber gideriz. Ins güzelliklerle görelim bebislerimizii :)

Sağolun kızlar Rabbim kimseye böyle bişey yaşatmasın ödüm koptu bebişime bişey olcak diye. İnşaAllah sağlıkla zamanında doğururuz bebişlerimizi
Ins canım yaa ins dogurduktan sonra bi ohhh çekeriz Rabbimiz ne anne karnında ne de dünyaya geldikten sonra kimseyi evladıyla sınamasın ins

iyi akşamlar canımm,evet herkes öle diyo ama insan yine de korkuyo,şu kasılma tam anlamıyla nedir bi bilsem yani nasıl oluyoo
Aynen nasil korkmayalimki ya gercekse diye panik oluyo insan cnm bebegin karnini sertlestirip kendni top gibi yapmasi ama uzun sure yni bi gecip bi daha bi daha olnca bi sikinti var demek gibi ama olabilio iste bana oluo zaman zaman

Aynen nasil korkmayalimki ya gercekse diye panik oluyo insan cnm bebegin karnini sertlestirip kendni top gibi yapmasi ama uzun sure yni bi gecip bi daha bi daha olnca bi sikinti var demek gibi ama olabilio iste bana oluo zaman zaman
o bana da oluyoo arada ama düzenli olanlar tehlikeliymiş gallibaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…