Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

gibisi fazla ben artık uzun kol ince penyeler ve uste ınce hırka gıymeye basladım :) ee ankara burası :) valla gulebilirsiniz ama biz artık elyaf yorganımızı ortmeye basladık
bizimde yakındırr vala yorgana geçmek birden soğudu havalar yaaa,ayy bayramda ne giyeceksiniz yaa ben bi türlü karar veremedim havalar da bölee

Günaydınnnnn canlar doktordan geliyorum cimcimem çok iyimiş 1060gr olmuş. Düşük tehlikem geçmiş yataktan kalkabilecem artık. Yavaş yavaş dolaşabilirsin dedi doktorum. Bugün musmutlu bir gün bizim için :) burada ben de Mersin'den bildireyim gece gündüz yanıyo hala fena sıcak buralar :)

bizimde yakındırr vala yorgana geçmek birden soğudu havalar yaaa,ayy bayramda ne giyeceksiniz yaa ben bi türlü karar veremedim havalar da bölee
ahh onu hiç sorma işte şimdi havalarada belli olmuyor. bayramda denızlıdeyız eşimin memleketinde kısmetse.. havalara gore ustte bi bluz , altada dar paca pant istıyordum.. bide elbise istiyorum ama elbise nasıl olacak ona karar veremıyorum bulabılecekmıyım diye.havalar naneli. ince yazlık elbiseler olmaz. bi gezmek lazım kimsede yok anacım tek basına gez gez nereye kadar. tek basına kendıme bişi bakmayı sevmıyorum . tek gidince bebek magazaları dısında bi yere giresım gelmıyor.

masallah ne guzel haberler bunlar .. mersinli arkadasım vardı ondan bılıyorum.. mersinde ayrı memleket.. allah yardımcınız olsun.. ben bu yaz ankarada bile sıcaktan mahvoldum

çok sevindim canımm,hadi gözn aydınn bebişe de maşallahh

al benden de o kadar,tek gezemem hiç.elbise istedim bi iki yerde bulamadım ya,az bol olsun istedim ama yokk

al benden de o kadar,tek gezemem hiç.elbise istedim bi iki yerde bulamadım ya,az bol olsun istedim ama yokk
benım gogusten dolayı sıkıntım oluyor. cok dar gıyınmeyii sevmıyorum.. haftasonuda kalabalık olur haftaiçi bi gun gezmek lazım

benım gogusten dolayı sıkıntım oluyor. cok dar gıyınmeyii sevmıyorum.. haftasonuda kalabalık olur haftaiçi bi gun gezmek lazım
göğüler baş kaldırışda diyosunn benimkilerde aşırı büyüme olmadı,karnım büyüdü yaa tşörtler havaya kalkıyo göbekdenn

Dilekkk ben de denizlideyim ama ilcesinde yasiyoruz..bayranda uzak yol gidemem diye memlekete gitmiyoruz kizlar

Dilekkk ben de denizlideyim ama ilcesinde yasiyoruz..bayranda uzak yol gidemem diye memlekete gitmiyoruz kizlar
canım valla ben 1 ay once de geldim denizliye gelirken arabamızla gittik hiç bi sıkıntı yok.. donuste otobusle dondum tek aman allahım gece yolculuguydu.. bir yerde mola verdı haliyle ve ben cok sıkıstım.wc sorununda dolayı bi daha otobusle gelmem ankaradan denızlıye.. kendi arabamızla gidecegimiz için cok duruyoruz.1.5-2 saatte bir yuruyus ve wc molası verıyoruz.aksı olmadıkca gelıcez inşallah.. hem uyku seti , nevresım tarzı bebişin esyasını almadım denızlıye sakladım :) umarım geliriz... siz hangı ilçedesiniz memleket neresi ?

göğüler baş kaldırışda diyosunn benimkilerde aşırı büyüme olmadı,karnım büyüdü yaa tşörtler havaya kalkıyo göbekdenn
ayy benım evde gıyecek bile esofmanlar sıkmaya basladı belden.. lcwden esofman falan da almak lazım..ben normaldede kılo verıdıgımde gogusden alıp verırıım :) yoksa popo falan bişi yok hala eski dar paca pant. giyebılıyorum

ohh ne güzell, benim sadece bel kapanmıyo ondan giyemiyorum,evet kışın giymek için eşofman falan almak lazım,yoksa açıkta kalacaz

Canim gorev dolayisiyla cardaktayiz.memlekwtimiz bilecik cok uzak degil aslinda ama 4gun icin cekemicem o yolu.ya ben uyku seti almadim.2tane nevresim takimi aldim ama yorgan aliyim diyorum.hic kimse de almanis cevremde.uyku tulumu da aldim ama buradi da soguk oluyo alsam mi ki??bu arada ben okila gidiyom gelince gorusuruzzz optumm sizii

canım kolay gelsın yorganda alıcaksan nevresim takımıda 2tane almıssın gerek olmaz. ben yorgan almıycam..uyku setı alıyorum dıye.. uyku tulumunu kucukken gıyemez dıye dusunuyorum hemde zaten minicikler bahtanıye sardın mı buyuk cocuk gibi ustunu acmaz hareketlendı mı de zaten yaz gelıcek..bi sonrakı kıs için uyku tulumu alınır dıye dusunuyoeum ee o zamandaa kılosuna gire bakarız..iyi dersler

Gunaydinnnn karindaşlarimm
Kac gunun yorgunlugunu bugun attim herhalde. Daha yeni uyandim. Yanimizda insaat olmasina ragmen banamisin demedi dusunun yani
Herkez hava durumunu bildirmis. Dilekle ayni sehirdeyiz. Ankara ayaz. Ilkbahar-yaz-ne giyicem-kiş donemi.

Fitifiticanimmm cok sevindimmm tehlikenin olmadigina artik. Dinlenmen gereken donemde hic oturmazsin artik bu hirsla

Bugun bebisi goremicem pazartesinden beri sabah 9 aksam 11 bebisleydim eneeemm bi baktm benim evi *ot goturuyoevle ilgileniiim bugunde. Ama bebisi cok ozledm

Uyuzcanim sen nasil oldun? Gribimsi gibiydin C vitamini aliosn ins

Simayim abc'm ub'um sizde bebisler nasil? Benim dun gece yorgunluktan tiki cikmadi simdi popoyu dikiyo havaya walla saka maka az kaldi eylulde bitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…