Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

O zan bayramdan sonras fikir vere vere birbirimize hazitlamaya baslariz canimm
Gunaydin kizlar... ben niye erken uyandim yeeaa?

Ay walla canta konusunu hic bilmiyorum cnm 35te falan hazitlarim herhalde. Kendime ait hic bisey almadim daha.

Gunaydin kizlar... ben niye erken uyandim yeeaa?

Ay walla canta konusunu hic bilmiyorum cnm 35te falan hazitlarim herhalde. Kendime ait hic bisey almadim daha.
Günaydın canm bende kendime bi gecelik alıp hazırlamayı düşünüyorum artık dursun bi köşede ..annemde erken henuzona kafayı takma erken bisey olursa ne gerekiyorsa getiririz hemen diyor

Ben simdiden bebek sekerlerini hastane oda suslerini hazirlamak istiyorum erken mi sizce ?

Benim oda suslemede hic hevesim yok walla

Benim oda suslemede hic hevesim yok walla
bende sade oda süslücem canım şeker ve sabun yapcam evde kendima ama hastaneye götürmicem evde dağıtırım gelenlere ama hastane süslemeye çoook hevesim var daha doğrusu eşime süslettirmeye

Duyguuu bu arada bizim dogim tarihleri ayniii:))
Kizlar cantalari ne zamn hazirliuoruz? Ben 30 dan sonra beklesin bi kenarda diyorum.bi kac eksik kaldi onlari da tammliyim da:)
Hehehhhe bakalim kim once dogurucak. Kardesimin dogumundan az tecrube edindim. Mesela mama gerekti biberonla vermediler. Pediatrist kesinlikle biberon yok meme almaz dedi siringayla verdiler. 1 gecelik yetti kardesime. Bebise bol zibin alin kizlar dun kac defa altini degisirken cis yapti fişkiye gibii yaniniza kendinize corap alin kalinlardan ayaklariniz usuyo. Bebisede bol corap patik alin hala ayaklari buz gibiydi en zor onlar isiniyo. Hastanede 2 gun falan yatma durumu olursa sezeryan falan kiz kardesim bebegin ustunu 3 defa falan degismis. Ama bol zibin ben onu ogrendim. Bu kdr lazim olacagini bilmiyodum.

bende sade oda süslücem canım şeker ve sabun yapcam evde kendima ama hastaneye götürmicem evde dağıtırım gelenlere ama hastane süslemeye çoook hevesim var daha doğrusu eşime süslettirmeye
Insallah normal yaparimda 2 3 saate kacarim hastaneden biz baska sehirde oldugimuz icin burda cok gelen giden olmaz ztn hastaneye. Istemiormda ztn beni o halde gormelerini gelen eve gelsin.

Insallah normal yaparimda 2 3 saate kacarim hastaneden biz baska sehirde oldugimuz icin burda cok gelen giden olmaz ztn hastaneye. Istemiormda ztn beni o halde gormelerini gelen eve gelsin.
aynen ne zaman gidip ne zaman kalacağımız belli değil,herkes gelemez eve gelmeleri en iyi

En yakın tecrübe sende oldu valla iyi oldu söylediğin bide bişi sorucam Kardesın gecelik mi yoksa pijamamı gıydı . Hiç sevmıyırum gecelik yA ..

günaydınnnnnn nezle olup olmamak arasında dolanıyorum kızlarr

Aman canın dikkat et sakın hastalanma hamileyken ilaçda kullanmak sıkıntı sen bol c vitamini tüket sıkı giyin.Birde şimdi karatayı dinliyorum d vitamini eksikliği hastalığa davetiye çıkarıyor diyor.d vitamini iyi olan kışın hiç hastalanmaz diyor.güneşde biraz yürü.Bak şimdi bastırarak sölüyor hamile kalmadan anne babanın sağlıklı d vitaminin yüksek olması gerekiyor diyor.

Ben de senn gibiyim cok korkuyorum ama konusmamaya çalışıyorum
Benden beter olamazsin heralde canim.normalde her olayin karsisinda dimdik dururum.ailem arkadadlarim sokta neden boyle oldun diye.kabusum oldu resmen.bu arda ben bebek sekeri ve cikolata siparisi verdim kasimin sonunda haxir olacak.gec degil bskmaya basla bence.gobekle zor olacakkkk:)

Günaydın kızlar ben gece çok rahatsızlandım ağrıyla uyandım saatlerce geçmedi sonra azaldı uyumuşum sabahtan beri de karnım taş gibi kızım ara ara hareket ediyo ama normaldeki kadar değil zor nefes alıyorum korkuyorum kızlaarrr

Canım hala devam edıyor mu ?? Cok rahatsız edıyorsa bi dra mı gıtsen stres olma iyice .. Cok şükür hareket edıyor .durumunu da haber ver bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…