Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Günaydın kızlar ben gece çok rahatsızlandım ağrıyla uyandım saatlerce geçmedi sonra azaldı uyumuşum sabahtan beri de karnım taş gibi kızım ara ara hareket ediyo ama normaldeki kadar değil zor nefes alıyorum korkuyorum kızlaarrr:KK43::KK43:

Canım kendini strese sokma çünkü sen strese girince bebekde aynı şekilde strese girer ve hareketleri yavaşlar.olabildiğince moralini yüksek tut 27 ve 28. Haftalar bebeklerin en çok uyuduğu haftalarmış.benimkide son bir iki haftadır uyku modunda sadece arada hareket ediyordu .hareket etsin diye yapmadığım kalmıyordu banamısın demedii ertesi günde gün boyu hareketli yani bebeklerin günü gününü tutmuyor.birde biz her hareketlerini hissetmiyoruz. Ağrı konusuda acaba yalancı doğum sancısı olabilirmi ağrın tekrarlarsada kesin bir doktora sor ne olur ne olmaz.

Canım hala devam edıyor mu ?? Cok rahatsız edıyorsa bi dra mı gıtsen stres olma iyice .. Cok şükür hareket edıyor .durumunu da haber ver bize
Şuan ağrı yok ama bayadır hareket etmedi çok dürtünce kımıldadı biraz benim kızım hiç durmazdı onun da mı ağrısı var acaba

Canım kendini strese sokma çünkü sen strese girince bebekde aynı şekilde strese girer ve hareketleri yavaşlar.olabildiğince moralini yüksek tut 27 ve 28. Haftalar bebeklerin en çok uyuduğu haftalarmış.benimkide son bir iki haftadır uyku modunda sadece arada hareket ediyordu .hareket etsin diye yapmadığım kalmıyordu banamısın demedii ertesi günde gün boyu hareketli yani bebeklerin günü gününü tutmuyor.birde biz her hareketlerini hissetmiyoruz. Ağrı konusuda acaba yalancı doğum sancısı olabilirmi ağrın tekrarlarsada kesin bir doktora sor ne olur ne olmaz.
İnşallah doğum sancısı falan değildir çok erken daha. Daha önce de böyle ağrım olmuştu ama yarım saate geçmişti. Stres olmamaya çalışıyorum ister istemez duygusalız sende olmuşmuydu bu haftada ağrı

İnşallah doğum sancısı falan değildir çok erken daha. Daha önce de böyle ağrım olmuştu ama yarım saate geçmişti. Stres olmamaya çalışıyorum ister istemez duygusalız sende olmuşmuydu bu haftada ağrı

Oldu ama öle çok aşırı sancılı değildi uzun sürelide değildi ağrılar. Bende bebek hareket etmiyordu.4 saat hreket etsin diye uğraştım sonra pes edip uyumuşum gece uyandım gene hareket yok içimden dua ederken yine dalmışım.sabah bebişimin acayip sert bir tekmesiyle uyandım şükür dedim yani.Eger sabah hareket olmasaydı doktora gidecektim şükür hareket etti ve o gün gün boyu uyanıktı hareketleri keskindi.ağrıda rahmim yerinde çıkcakmış gibi bir ağrı vardı.şeyimde zonklama şeklinde ayağa kalkamıyordum.Ama bir iki gün sürdü ve geçti .Yani birde benim ağrı eşiğim yüksektir.bana göre hafif bir ağrıyı sen yüksek hissedebilirsin canım.senin için dayanılmaz ve tekrar süreleri sıksa doktoruna danış kesin ama bu haftalarda yalancı sancı haftası vücudu doguma hazırlamak için. Herkesde tepki farklı oluyor.

En yakın tecrübe sende oldu valla iyi oldu söylediğin bide bişi sorucam Kardesın gecelik mi yoksa pijamamı gıydı . Hiç sevmıyırum gecelik yA ..
Ameliyatli oldugu icin mecburen gecelik giydi cnm. Hastaneden cikarken de taytini giydi ama :)

:KK70::KK70::KK70:

Eklentiler

• 2014-09-25 15.56.09.png
    2014-09-25 15.56.09.png
    692,1 KB · Görüntüleme: 50
Şuan ağrı yok ama bayadır hareket etmedi çok dürtünce kımıldadı biraz benim kızım hiç durmazdı onun da mı ağrısı var acaba
Canim bi kac gun once ben de oyle oldum bir iki gun surdu.agladim agridan resmen cok korktum.ama dun bugun daha iyiym.panik olma insallh gecicidir.ama kontrol de et tabii
Kizlar bu arada disneyden aldiklarim geldi.ay cok sirinlerr hem de cokk kaliteli kumaslari vedigim paraya deymis herkes pahali diyo da:) ihtiyaciniz varsa siddetlee tavsiye ediyorummmm:KK49:

Canim bi kac gun once ben de oyle oldum bir iki gun surdu.agladim agridan resmen cok korktum.ama dun bugun daha iyiym.panik olma insallh gecicidir.ama kontrol de et tabii
Kizlar bu arada disneyden aldiklarim geldi.ay cok sirinlerr hem de cokk kaliteli kumaslari vedigim paraya deymis herkes pahali diyo da:) ihtiyaciniz varsa siddetlee tavsiye ediyorummmm:KK49:
Gerek yok okdr para vermeye ya. 1 ay giyemicekler ustlerine. :KK43:

Aman canın dikkat et sakın hastalanma hamileyken ilaçda kullanmak sıkıntı sen bol c vitamini tüket sıkı giyin.Birde şimdi karatayı dinliyorum d vitamini eksikliği hastalığa davetiye çıkarıyor diyor.d vitamini iyi olan kışın hiç hastalanmaz diyor.güneşde biraz yürü.Bak şimdi bastırarak sölüyor hamile kalmadan anne babanın sağlıklı d vitaminin yüksek olması gerekiyor diyor.
aynen canım bende dinledimm bugünn, eşim dolaştırdı d vitamini aldım bol bol güneşde :KK68: aslında hamile kalmadan değerlere baktırıp düzeltip sonra hamiş olmak gerek ama biz hamile alınca baktırıyozz :KK43:

kızlarrr bugün eşimle gezelim dedik aranızda yoktumm,nasılsınzzz bakalımm.ben 2 saatlik yol gittim daha gitseydim vala inip yürüyecektim.:confused:anladım ki 1 saatden fazlası yaramıyo bana hamileyken,bunalıma girdim resmen bebiş bile sert tekmeler attı artık yeter der gibii :KK9:

Slm kızlar nasılsınız yine giremedim foruma bu arada canım çok sıkılıyor bebeklerimizi,ins güzelliklerle getiririz sağlıkla Rabbimizden tekk dilegim şimdilik buu çünkü iyice psikolojim bozuldu bundan bi kaç hafta önce rüya görmüştüm Rabbim esiegesin çok korktumm şimdi en ufak bişeyde o rüya geliyor aklıma acaba bisey mi olacak die.korkuyorum :KK43: bu arada aylacim dikkat et kendine burada hava sabah çok soğuk oluyor hemen çorap giyiyorum herşey bebelerimiz icin ne olur birbirimize dua.edelim bolbol hepimizi ve tüm hamisleri Rabbimiz korusun ins :) kocisim de geçen geldi vee beni gördü 50 günlük hasretligi çok şükür Rabbimiz bitirdi :).ama beni görünce siskooo dedi:)

kızlarrr bugün eşimle gezelim dedik aranızda yoktumm,nasılsınzzz bakalımm.ben 2 saatlik yol gittim daha gitseydim vala inip yürüyecektim.:confused:anladım ki 1 saatden fazlası yaramıyo bana hamileyken,bunalıma girdim resmen bebiş bile sert tekmeler attı artık yeter der gibii :KK9:

Benim popom uyusuyo uzun yolda :KK43:

Slm kızlar nasılsınız yine giremedim foruma bu arada canım çok sıkılıyor bebeklerimizi,ins güzelliklerle getiririz sağlıkla Rabbimizden tekk dilegim şimdilik buu çünkü iyice psikolojim bozuldu bundan bi kaç hafta önce rüya görmüştüm Rabbim esiegesin çok korktumm şimdi en ufak bişeyde o rüya geliyor aklıma acaba bisey mi olacak die.korkuyorum :KK43: bu arada aylacim dikkat et kendine burada hava sabah çok soğuk oluyor hemen çorap giyiyorum herşey bebelerimiz icin ne olur birbirimize dua.edelim bolbol hepimizi ve tüm hamisleri Rabbimiz korusun ins :) kocisim de geçen geldi vee beni gördü 50 günlük hasretligi çok şükür Rabbimiz bitirdi :).ama beni görünce siskooo dedi:)
iyiyiz şekerim de artık böle etkilenme bak ne kadar geldin yarısını tamamladın azı kaldı ne güzell,korkma hiç,korkuyla günler geçer mi :KK68: dikkat ediyorum bol c vitamini su falan arada böle oluyo ama daha gelmedi inşallah da gelmez grip:63: oyy oyy hasret sona ermişş allah kavuştursunn canımm :KK50:şişkooooo:KK70:

Kızlar şimdi geldik doktordan ağrım tekrar başlayınca gidelim dedik bişey yok dedi doktor nst ye bile girdim bi sıkıntı yokmuş çok şükür idrar tahlili de temiz. Çok korkmuştum ya bi dahaki sefere daha temkinli olcam ama doktorum ağrı olursa yine gel ihmal etme dedi

iyiyiz şekerim de artık böle etkilenme bak ne kadar geldin yarısını tamamladın azı kaldı ne güzell,korkma hiç,korkuyla günler geçer mi :KK68: dikkat ediyorum bol c vitamini su falan arada böle oluyo ama daha gelmedi inşallah da gelmez grip:63: oyy oyy hasret sona ermişş allah kavuştursunn canımm :KK50:şişkooooo:KK70:
Hehee şişko dioo deli :) ama tek bi gün kaldı yanımda kizzz 1 hafta sonra gelicek ins ama çok değişik bi duygu yaşadık ikimizde baktii siskoo dedi sonra ikide bi geri bakıyor ne güzel olmuşsun falan dio yaaa kendimi çok tuhaf hissettim inanirmisin hamileliğimin en rahat uykusunu en güzel uykusunu yaşadım o gün kocisimin bi eliyle karnimi diger eliyle de beni sardi sabahda uyandiginda bebek hiç oynadimi dedi bende evet ne oldu ki falan dedim bu defa kızdı bana sen bebek oynadığında beni nie uyandirmadin dedi Rabbimiz bilio yaa bu heveslerimizi içimizde koymaz ins belki Rabbim kısmet eylerse önümüzdeki hafta beraber gideriz dr a senin dr günün ne zaman

Kızlar şimdi geldik doktordan ağrım tekrar başlayınca gidelim dedik bişey yok dedi doktor nst ye bile girdim bi sıkıntı yokmuş çok şükür idrar tahlili de temiz. Çok korkmuştum ya bi dahaki sefere daha temkinli olcam ama doktorum ağrı olursa yine gel ihmal etme dedi
Iyi yaptin cnm en azindan icin rahatlamistir.

X