Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

maşallah sana yaaa,azimli insanın hali başkaa,alışmışsın yorulmuyosun,ben fazla yürüyünce karnım rahatsız oluyo
Aynen bende fazla yürüyemiyorum hem rahatsz oluyorum hem cok cabuk yoruluyorum. Kızlar benim şimdiden nefesim kesiliyor erken degilmi ki?

Şekerlerim mrb :). Yaaaa benim bebiss bugun bugun toplanio sol tarafımda oynarken olmuyor ama top oluo sol tarafım kasılma die korkuyorum hani toplanma kasilmada 40 sn suruo.die yazıyor bnmki oluo gecio 1 dk sonra tekrar oluyor yine geçiyor sizin de böyle bi sikayetiniz varrrr mii kii

toplanma derken ne demek istedigini tam anlayamadm ama ara ara kasılmalar oluyor bende sık olmasada canım

Napiyonuss kizlarr?
Yine yalnizim kocis nobette.ablacigimin ginderdigi yegenimin kiyafetlerini yikiyorum.bazilari sandik lekesi olmus sari sari.insallah cikar..bugun okula gittim kuzucuklarim aralikta birakcam diye agliyo.cok uzuldummmm

canımm kasılma mı bilemem ama onu hissettiğinde not al düzenli geliyosa doktoruna haber.

Napiyonuss kizlarr?
Yine yalnizim kocis nobette.ablacigimin ginderdigi yegenimin kiyafetlerini yikiyorum.bazilari sandik lekesi olmus sari sari.insallah cikar..bugun okula gittim kuzucuklarim aralikta birakcam diye agliyo.cok uzuldummmm
sıkıntıdan patlıyorummmm,ayyy kıyamam yaaa,

Kasilmayla ilgili bi kac sayfa once bisey paylastiydim.

bende ise birden sancı başlıyor adet sancısı gibi nefesim kesiliyor ama 20sn sonra geçiyor gün içinde oluyor bazen gece de oluyor

kız uyuzcan isim buldunuz mu?
ahh canım ahhh nerdeeee ben sürekli isim türetiyorum bu olur diyorum eşim sabit moda almış kendini bişi beğenmiyo,bende onun önerdiklerini beğenmiyorum bu aralar çınar ismi hoşuma gidiyo ,sen buldun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…