Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende bi iki tane alsam yeter kaldi 3 ay gereksiz fazlasi zaten buyuk beden tshirtler seviyorum onlar kolayda pant isi zor
benim eşim bana kot bi pantolon almıştı daha 2,5 aylık hamileyken hala onu giyiyorum yumuşak ve esnek iyiki almış valla...
gör&sin diye türk malı bi pantolon... ben bunu doğuruncaya kadar giyerim muhtemelen... yazlık bi sürü tshert var ama kışlık hiçbişey yok henüz.. bakalım artık . son 3 ay kaldı zaten kıyafeti hiç sıkıntı etmiyorum. en kötü siyah bi tayt alır üzerinede değişik bol bi kaç kazak alırsak 3 ay daha iadere ederiz diye düşünüyorum..

Kızlar size bi sorum olcak sizin de göbek deliginin asagisi kasiklarda agrilariniz oluo mu şiddetli değil ama

Hayırdır canm bi sorun mu var annenlerle

Canm al artık bence bebislerimiz inşallah zamanında gelir ama ne olur ne olmaz

Benm de yüksek çıktı dr özel bi diyet vermedi ama diyet yap dedi internetten arastirdim onu uyguluyorum üç gündür aç geziyorum resmen pazartesi 100 lük yapilacak inşallah o düşük çıkar hayat sekersiz coj zor

Kızlar size bi sorum olcak sizin de göbek deliginin asagisi kasiklarda agrilariniz oluo mu şiddetli değil ama
ağrı olmuyo bendee ama 2 gündür karnımdan vajinama doğru batma oluyo,ne olduğunu anlamyorum demin çok sık oldu,eşime söylüyorum mormal diyo sinirlerim çok boxuldu oturdum ağlıyorum resmenn

ağrı olmuyo bendee ama 2 gündür karnımdan vajinama doğru batma oluyo,ne olduğunu anlamyorum demin çok sık oldu,eşime söylüyorum mormal diyo sinirlerim çok boxuldu oturdum ağlıyorum resmenn
Benmde oluyor canm ya her gün bi kere filan aklım çıkıyor

Yoook
Hayırdır canm bi sorun mu var annenlerle
Canım çok şükür bana el bebek gül bebek bakıyorlar kimi zaman çok kızıyorum yeter artık ben hastamiyim falan die evimi esimi çok özlüyorum herkes gibi evimde olmak istiyorum kimi zaman

bende agrıı oluo siddetli dgl ama aklımdan cıkmıo zaten neremiz agrısaaa kafayıı orayaa takıoruzz bende demin aglıacak gibi oldum canımın sıkıntısındsn nereye catıcagımı bilmiorumm resmen

bende agrıı oluo siddetli dgl ama aklımdan cıkmıo zaten neremiz agrısaaa kafayıı orayaa takıoruzz bende demin aglıacak gibi oldum canımın sıkıntısındsn nereye catıcagımı bilmiorumm resmen
aynen canımm aynen,her dönemin bi sıkıntısı var mutluluğu olduğu kadar.

aynen canımm aynen,her dönemin bi sıkıntısı var mutluluğu olduğu kadar.
Cnm eğer doğumum hayırlısıyla bi olsun kurban kesicegiz valla saglikla ins agrim az ama canım çok sıkılıyor kimseye.biseyde diyemiyorum ayyyy meltem ins doğur da bizde rahat edelim diolarr

Cnm eğer doğumum hayırlısıyla bi olsun kurban kesicegiz valla saglikla ins agrim az ama canım çok sıkılıyor kimseye.biseyde diyemiyorum ayyyy meltem ins doğur da bizde rahat edelim diolarr
evet kimse anlamıyo ya..bende kimseye bişi anlatamıyorum.şimdide burnum kanadı.bu zamana kadar ilk defa kanadı yaa

Bana 100 lük yapalım demedi bir ay sonra kontrole aç gel kanına bakalım dedi. İnan ben de aç geziyorum yasaklara uyacam diye. yazdığı şeyleri de yiyemiyorum çok fazla süt ürünü var tiksindim biraz

Benim de bir haftadır falan oluyo uyutmuyo bazen. Doktora sordum tekmelerin sonucuymuş bir de organlar yer değiştiriyomuş bebek büyüdüğü için onun ağrısıymış yatınca geçmiyosa ve giderek şiddetlenirse geçmezse gel dedi

Benimde oyle bi tane strech kotum var b de bol pantalonlar ama gobis buyudu rahat bisey alicam yoksa 29 bede n oluyo ama otuunca dugme yer batiyo off iki gundr buyud iyice kaburgalrim aciyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…