Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahhahah o da doğru,aynı eşimde o tarzda şeyler diyo bana daaa,hemen bi savunma iyiki bi tohumları var hee :KK70::KK70:
Yaaa ben ondan geri kalirmiyim :) yapınca ne oluo hoslarina gidio ama bunun bide çıkarması var diorum aklına gelio gülüm eziyetini cekcen ama meyvesini alcan dioo :)

oyyy o da olurr inşallahhh,bende fırsat buldukça hamileliğimi kullanıyorumm,yoksa koşar hemen işine heheh :KK68:
:) ohh iyi yapıyorsun kız ben benimkinin defterini hazırladım gelince Allah in izniyle acisini çıkarmayı düşünüyorum öyle uzaktan babalık etme değil yok öyle :)

Yaaa ben ondan geri kalirmiyim :) yapınca ne oluo hoslarina gidio ama bunun bide çıkarması var diorum aklına gelio gülüm eziyetini cekcen ama meyvesini alcan dioo :)
:KK70:tabi canımmm ölee:KK48: herşey bize ait,karnımızın içinde beslenme,sağlığı,korunması heyyyy gidi heyyy onlar ancak bebeği yapmakla hükümlü gerisi bize ait :KK12:

valaa yaa,eşime diyorum sabah aşağıya doğru batma oluyo kokrkuyorum diye,korkma bişi olmaz sen hamilesin olur böle şeyler diyo.mübarek kadın doğum uzmanı :KK70::KK70:
Ayyy :) :) benimki de öyle kız bunlar deli mi neee :) bende aksam rahatim yok diyorum gülüm hamilesin çocuk doğurmak kolay mi dio sanki on tane doğurmuş :)

Ayyy :) :) benimki de öyle kız bunlar deli mi neee :) bende aksam rahatim yok diyorum gülüm hamilesin çocuk doğurmak kolay mi dio sanki on tane doğurmuş :)
hahahhaha çok bilmişlerr,sanki daha önce doğum yapan görmüşler,7/24 bi hamileyle vakit geçirmişler gibi her konuda bi bilgelik var :KK70: bunlar doğuma girse millete de karışır hayır öle doğurtulmaz böle olur diyee :KK70::KK70:

Kizlar benim esimde herseye normal diyor. Isin garibi doktora gidiyoruz soyle oluyor böyle oluyor diyorum o da normal diyor:110:

Kizlar benim esimde herseye normal diyor. Isin garibi doktora gidiyoruz soyle oluyor böyle oluyor diyorum o da normal diyor:110:
onlar içlerinde bi canlı yaşamadıkları için durumun ne kadar ciddi olduğunun farkında değiller,bizde annelik duygusu almış başını gidiyo,onlar ancak bebek doğduğunda farkına varacaklar sanırım :63:

hahahhaha çok bilmişlerr,sanki daha önce doğum yapan görmüşler,7/24 bi hamileyle vakit geçirmişler gibi her konuda bi bilgelik var :KK70: bunlar doğuma girse millete de karışır hayır öle doğurtulmaz böle olur diyee :KK70::KK70:
Hehee yaparlar mi yaparlar :) hadi canı acio cabuk çıkar doktooooorr :)

Hehee yaparlar mi yaparlar :) hadi canı acio cabuk çıkar doktooooorr :)
aynenn,çekil doktor ben yaparım falann hahahaha :KK68: ufff doğuma girmek demişken ben oğluşumun ilk doğduğunda fotosunun çekilmesini istiyorum ama eşim doğduktan donra girse hemen acaba olur mu.doğururken istemiyorum ama :oops:

aynenn,çekil doktor ben yaparım falann hahahaha :KK68: ufff doğuma girmek demişken ben oğluşumun ilk doğduğunda fotosunun çekilmesini istiyorum ama eşim doğduktan donra girse hemen acaba olur mu.doğururken istemiyorum ama :oops:
Bilmiyorum ki canım ancak odaya alındıktan sonra çekeriz bence gerci o anki sancıyla aklımıza foto.gelir mi ki :KK66: bnm ki aksam soruyorum normal mi olur die o kadar ignee oldum suni sanciyi verirler bide ameliyata alirlarsa diom korkma normal doğum olur dioo :)

Bilmiyorum ki canım ancak odaya alındıktan sonra çekeriz bence gerci o anki sancıyla aklımıza foto.gelir mi ki :KK66: bnm ki aksam soruyorum normal mi olur die o kadar ignee oldum suni sanciyi verirler bide ameliyata alirlarsa diom korkma normal doğum olur dioo :)
inşallahh yaaa normal olsunnnn :KK68: benim eşim foto hastası çekecem diyo da bakalımm bebişi görür görmez çeker de çekerr :KK68:

inşallah canımm,allahım güç verir hepimize inş. benim ağrılar daha başlamadı,yakındır:confused:
Merhabalarr cnm agridan ziyade buyudukce yatakta nefes daraliyo dun daha netti cok uyuyamadim 28 haftama giriyorum her hafta farkli pzt kontrol var oglumu ozledimmm

X