Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim de bir haftadır falan oluyo uyutmuyo bazen. Doktora sordum tekmelerin sonucuymuş bir de organlar yer değiştiriyomuş bebek büyüdüğü için onun ağrısıymış yatınca geçmiyosa ve giderek şiddetlenirse geçmezse gel dedi
Hmm canım sürekli aklim takılınca sanki daha da agrio bende acaba rahim genişliyoda mi oluo diyorumm ahh ahh Rabbimiz yardımcımız olssun ins

kafada deli sorularr :confused: inşallahh hiçbirimizde bi sıkıntı yokturr yaa
Insallah canım yaa dr um da kiziyor artik bişy söylüyorum çok şükür bisey in yok dio eee gel bunu bana anlat dr_mun asistanina diyorumkeske dr abim falan olsaydi ne güzel hep arardım die:KK70: bi sıkıntın olmadığı sürece onumuzdrki ayin 15 ine gel dedi zalim dr ama belki bayramdan önce ilçedeki dr a da bi giderim Allah izin verirse

Insallah canım yaa dr um da kiziyor artik bişy söylüyorum çok şükür bisey in yok dio eee gel bunu bana anlat dr_mun asistanina diyorumkeske dr abim falan olsaydi ne güzel hep arardım die:KK70: bi sıkıntın olmadığı sürece onumuzdrki ayin 15 ine gel dedi zalim dr ama belki bayramdan önce ilçedeki dr a da bi giderim Allah izin verirse
valaa bende bu batmalar devam ederse gideceğim doktora,daha geçen çarşamba gittim ama ne yapayım korku içinde olmakdansa gitmek en iyisi,önce arar sorarım olmassa:KK28:bende diyom keşke eşimin mesleği kadın doğum olaydı :KK47::KK47:

valaa bende bu batmalar devam ederse gideceğim doktora,daha geçen çarşamba gittim ama ne yapayım korku içinde olmakdansa gitmek en iyisi,önce arar sorarım olmassa:KK28:bende diyom keşke eşimin mesleği kadın doğum olaydı :KK47::KK47:
Yok.anam adam günlük kadın görmekten benden soğurdu olmaz öyle :)

Kizlarr biraz özel olcak ama bugun lavoboya gittigimde seffaf sümüksü bi akinti gördüm kendimde ama az bisey sizce bu normal mi sabahtan beri karistiriyorum nette Allah göstermesin kanla karışık yogun sümüksü akinti doğum başlangıcı falan die yazıyor :KK43:korktum yani bikac kez yine olmuştu bende böyle

Kizlarr biraz özel olcak ama bugun lavoboya gittigimde seffaf sümüksü bi akinti gördüm kendimde ama az bisey sizce bu normal mi sabahtan beri karistiriyorum nette Allah göstermesin kanla karışık yogun sümüksü akinti doğum başlangıcı falan die yazıyor :KK43:korktum yani bikac kez yine olmuştu bende böyle
bizim bu dertlerimiz ne olacak canımm yaaaa,kanla karışık değil ama senin demi,kanlı gelirse benim bildiğim tehlikeli olurr.

:) kız ne oldu :) ayyy güleceğim hic yoktu Allah yüzünü güldürsün doğum drlarina da karılarına da Allah yardım etsin
harbiden kızzz nasıl hergün kadınları muayene ameliyat falan etmek zorundalar,zor iş gerçekten isteyerek yapmak lazım.bende şahsen kıskanırdım herhalde kocamı öle olsa diyom ama,:rolleyes::rolleyes:

hımm benimde çok az geliyo arada normal bence takma kafana yaa
Bende öyle düşünüyorum kız bu internet arada kötü oluo haaaa dr a gidiyorum adam bigun benimle tartisacak die korkuyorum. Herşeyi soruyorum surami olc sunu yap diyorum dr a

Bende öyle düşünüyorum kız bu internet arada kötü oluo haaaa dr a gidiyorum adam bigun benimle tartisacak die korkuyorum. Herşeyi soruyorum surami olc sunu yap diyorum dr a
hadi yaaa,ama parasıyla değil mi bakacak tabi,işi onun sonuçda hastasını memnun etmek,tartışsanda sormakdan çekinme...

X