Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahhahah o da doğru,aynı eşimde o tarzda şeyler diyo bana daaa,hemen bi savunma iyiki bi tohumları var hee
Yaaa ben ondan geri kalirmiyim :) yapınca ne oluo hoslarina gidio ama bunun bide çıkarması var diorum aklına gelio gülüm eziyetini cekcen ama meyvesini alcan dioo :)

oyyy o da olurr inşallahhh,bende fırsat buldukça hamileliğimi kullanıyorumm,yoksa koşar hemen işine heheh
:) ohh iyi yapıyorsun kız ben benimkinin defterini hazırladım gelince Allah in izniyle acisini çıkarmayı düşünüyorum öyle uzaktan babalık etme değil yok öyle :)

Yaaa ben ondan geri kalirmiyim :) yapınca ne oluo hoslarina gidio ama bunun bide çıkarması var diorum aklına gelio gülüm eziyetini cekcen ama meyvesini alcan dioo :)
tabi canımmm ölee herşey bize ait,karnımızın içinde beslenme,sağlığı,korunması heyyyy gidi heyyy onlar ancak bebeği yapmakla hükümlü gerisi bize ait

valaa yaa,eşime diyorum sabah aşağıya doğru batma oluyo kokrkuyorum diye,korkma bişi olmaz sen hamilesin olur böle şeyler diyo.mübarek kadın doğum uzmanı
Ayyy :) :) benimki de öyle kız bunlar deli mi neee :) bende aksam rahatim yok diyorum gülüm hamilesin çocuk doğurmak kolay mi dio sanki on tane doğurmuş :)

Ayyy :) :) benimki de öyle kız bunlar deli mi neee :) bende aksam rahatim yok diyorum gülüm hamilesin çocuk doğurmak kolay mi dio sanki on tane doğurmuş :)
hahahhaha çok bilmişlerr,sanki daha önce doğum yapan görmüşler,7/24 bi hamileyle vakit geçirmişler gibi her konuda bi bilgelik var bunlar doğuma girse millete de karışır hayır öle doğurtulmaz böle olur diyee

Kizlar benim esimde herseye normal diyor. Isin garibi doktora gidiyoruz soyle oluyor böyle oluyor diyorum o da normal diyor

Kizlar benim esimde herseye normal diyor. Isin garibi doktora gidiyoruz soyle oluyor böyle oluyor diyorum o da normal diyor
onlar içlerinde bi canlı yaşamadıkları için durumun ne kadar ciddi olduğunun farkında değiller,bizde annelik duygusu almış başını gidiyo,onlar ancak bebek doğduğunda farkına varacaklar sanırım

Hehee yaparlar mi yaparlar :) hadi canı acio cabuk çıkar doktooooorr :)

Hehee yaparlar mi yaparlar :) hadi canı acio cabuk çıkar doktooooorr :)
aynenn,çekil doktor ben yaparım falann hahahaha ufff doğuma girmek demişken ben oğluşumun ilk doğduğunda fotosunun çekilmesini istiyorum ama eşim doğduktan donra girse hemen acaba olur mu.doğururken istemiyorum ama

Bilmiyorum ki canım ancak odaya alındıktan sonra çekeriz bence gerci o anki sancıyla aklımıza foto.gelir mi ki bnm ki aksam soruyorum normal mi olur die o kadar ignee oldum suni sanciyi verirler bide ameliyata alirlarsa diom korkma normal doğum olur dioo :)

inşallahh yaaa normal olsunnnn benim eşim foto hastası çekecem diyo da bakalımm bebişi görür görmez çeker de çekerr

inşallah canımm,allahım güç verir hepimize inş. benim ağrılar daha başlamadı,yakındır
Merhabalarr cnm agridan ziyade buyudukce yatakta nefes daraliyo dun daha netti cok uyuyamadim 28 haftama giriyorum her hafta farkli pzt kontrol var oglumu ozledimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…