Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy daha ne kadar büyüyecek acaba zaten kılo aldığımda göğüsten alıyorum .. Şimdi de aynen öyle bi göbek bi göğüs bıyıyo .. Bu arada ilk defa bugun otobüste yer verdiler hoşuma gitmedi değil
hahha onu ben geçenlerde yaşadım vala ne iyi oluyo hemen kalkıyolar abla otur diyolar ohhh hemen ayrılmış yer gibi oturuyorum :KK28:

tabi o sezeryan için geçerli,birde normal tarafı var,ve ben normal istiyormm amaninnnn :KK57::confused::confused:
İns cnm gonlunden gecen olsun tabiiki normal daha iyi ama lmazsada korkmayin biraz gec yaziyorum tabletim sorunlu hem yazmiyo hem yavas telde hala giremiorum bu gece kaburgalarimi zorluyo veledim ya dort dönuyom yatakta

Ne saga yatabliyorum ne sola ne ortaya offff icime hava basmislar ucucam sanki :KK17: Oyle cok karnimda yok ama davul gibi hissediyorum bazen bi bardak soguk sut ne iyi geldi sizde ic kramplari o geciriyo en cok:KK39:

İns cnm gonlunden gecen olsun tabiiki normal daha iyi ama lmazsada korkmayin biraz gec yaziyorum tabletim sorunlu hem yazmiyo hem yavas telde hala giremiorum bu gece kaburgalarimi zorluyo veledim ya dort dönuyom yatakta
inşallah canımm,allahım güç verir hepimize inş. benim ağrılar daha başlamadı,yakındır:confused:

kızlar yaa biraz özel olacak ama sizin göğüs uçlarınız nasıl,benimki öle büyük falan değil,ne bilem bakınca bebişim ağzına alabilir mi acaba.birde etrafı karardı iyice yaaa:KK23:
Canım bendede öyle oldu erkek bebeklerde daha çok oluyormuş göğüs ucunda kararma yaaa acaba doğumdan sonra geçer mu :)

Hehee biseyde dese yaparken iyidii dimiiiii :) azcik ben accik senn :)
:) geçenlerde bana da öyle oldu hatta yer yoktu şoför yüksek sesle bayanin oturması lazım tekli yerde.oturan gencler kalkın dedi :) tabi bunu 3 defa tekrar etti artık oturuncada abla oturdu mu dedi kız kardeşime çok hoşuma gitti şoförün bu hareketi ama yerini aldığım kizlarin hic hoşuna gitmedi

Geçen bende öyle oluyordum cnm ama dr um bana bi demir ilaci vermisti oda afedersin kabızlık yapiodu bikac gün kullandim biraktim dr umada söyledim resmenn bi balonn misaliydim yatincada ve yemeklerden sonra kotu oluyordum

günaydın kızlarrr, eşimle kahvaltıya dışarı gidelim dedik,oturuyorum karnımın bi sağ tarafı hopluyo bi sol tarafı heheh :KK68: çok hareketli olucak benim oğluşum :KK71:

kızlar yaa biraz özel olacak ama sizin göğüs uçlarınız nasıl,benimki öle büyük falan değil,ne bilem bakınca bebişim ağzına alabilir mi acaba.birde etrafı karardı iyice yaaa:KK23:
kızlar yaa biraz özel olacak ama sizin göğüs uçlarınız nasıl,benimki öle büyük falan değil,ne bilem bakınca bebişim ağzına alabilir mi acaba.birde e
Cnm benim çok tsk.seni de zahmete koydum amaaa.. Neysee daha 10 günümüz var 28. Haftaya ins düzenine girer Rabbimiz jucagimiza alacağımız günleri gösterir ins sağlıkla :KK66:
Aaa nedemek canım için biraz ferahladıysa ne mutlu bana dün akşam bunları gönderdim sonra siteye tekrar giriş yapamadım sürekli hata veriyor.daha detaylı resim olarak yüklediğşm yazıda var ama net değilse resim kısa notlar halinde yine yazıyım ben.

Aaa nedemek canım için biraz ferahladıysa ne mutlu bana dün akşam bunları gönderdim sonra siteye tekrar giriş yapamadım sürekli hata veriyor.daha detaylı resim olarak yüklediğşm yazıda var ama net değilse resim kısa notlar halinde yine yazıyım ben.
Tsk canım ama gece masallahi vardı demek ki benim ki gececi :) yada babasinin sesini aldı öyle oynadı

günaydın kızlarrr, eşimle kahvaltıya dışarı gidelim dedik,oturuyorum karnımın bi sağ tarafı hopluyo bi sol tarafı heheh :KK68: çok hareketli olucak benim oğluşum :KK71:
Ohh mis gibi maşallah canım size biz kocayi bulsak kahvaltı kenarda kalsin :).

X