Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kitaptan notlar :KK45::KK45: bebeğin tekme sayısı

Eklentiler

• 2014-09-11 20.40.22.jpg
    2014-09-11 20.40.22.jpg
    372,2 KB · Görüntüleme: 32
  • 20140911_203559.jpg
    20140911_203559.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 23
  • 2014-09-11 20.40.22.jpg
    2014-09-11 20.40.22.jpg
    372,2 KB · Görüntüleme: 18
Rabbimiz hepimizinde kucağında koysun alisirlaaarr kız :KK70: ver ayla sende aglio.da dee sanaa ve daha bi sürü şey
aynenn herkes anasının karnında alışmıyo yaa,baka baka alışacakk aşkitomm :KK70::KK68: ben şimdiden diyorum ağlayınca vercem sana sustur bakalım diyee :KK66:

aynenn herkes anasının karnında alışmıyo yaa,baka baka alışacakk aşkitomm :KK70::KK68: ben şimdiden diyorum ağlayınca vercem sana sustur bakalım diyee :KK66:

İlk başta biraz erkekler yadırgıyor ama bir süre sonra alışıyorlar.Kardeşlerden biliyorum.kucaklarına almaya çekiniyorlardı ben zorla verirdim

Tsk canım ama ben suan tlf dan bakıyorum tam net göstermiyor ancak yarın pcden bakarım :) ne dio.26 hafta için
Tsk canım ama ben suan tlf dan bakıyorum tam net göstermiyor ancak yarın pcden bakarım :) ne dio.26 hafta için
Canım kitapta bebeklerin hareketlerinin en yüksek olduğu noktaya 30-32 haftalarda ulaşırmış.tipik bir bebek 20 haftalıkken günde 200 hareket yapar ve 32. Haftadada 375 harekete kadar çıkarmış.ancak 32. Haftadan sonra yerleri daralacağı için hareketler daha kısıtlı olurmuş.kısıtlı ama bol miktarda keskin acı verici tekmeler atabilirler.

kızlar yaa biraz özel olacak ama sizin göğüs uçlarınız nasıl,benimki öle büyük falan değil,ne bilem bakınca bebişim ağzına alabilir mi acaba.birde etrafı karardı iyice yaaa:KK23:

28. Haftadan itibaren be eğin tekmeleri daha istikrarlı olurmuş.bundan so ra gözlemlemeye başlanmalıymış.bebeğin hareketini hissetip hissetmeme bebeğin yönüne kuvvetine ve pozisyonuna göre değişir.yani gün boyunca yaptıkları hareketlerin belkide çoğunu hissetmiyoruz oyüzden rahat ol canım.

kızlar yaa biraz özel olacak ama sizin göğüs uçlarınız nasıl,benimki öle büyük falan değil,ne bilem bakınca bebişim ağzına alabilir mi acaba.birde etrafı karardı iyice yaaa:KK23:
Tatlım özel falan kalmadı bizde :) benım karardı ve normalinden daha da çıkmaya basladı ucu ..

orası öyle valaa,özel falan yok ortada artıkk :KK70: benim ucu hafif büyüdü, son yada mı büyüyecek acabaa
Ayy daha ne kadar büyüyecek acaba zaten kılo aldığımda göğüsten alıyorum .. Şimdi de aynen öyle bi göbek bi göğüs bıyıyo .. Bu arada ilk defa bugun otobüste yer verdiler hoşuma gitmedi değil

Canım kitapta bebeklerin hareketlerinin en yüksek olduğu noktaya 30-32 haftalarda ulaşırmış.tipik bir bebek 20 haftalıkken günde 200 hareket yapar ve 32. Haftadada 375 harekete kadar çıkarmış.ancak 32. Haftadan sonra yerleri daralacağı için hareketler daha kısıtlı olurmuş.kısıtlı ama bol miktarda keskin acı verici tekmeler atabilirler.
Cnm benim çok tsk.seni de zahmete koydum amaaa.. Neysee daha 10 günümüz var 28. Haftaya ins düzenine girer Rabbimiz jucagimiza alacağımız günleri gösterir ins sağlıkla :KK66:

X