Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Napiyonuss kislar
Ya kafayi yicem normal yapan ondan korkutuyo sezeyan yapan ondan:KK43:okulda hep bu muhabbet.kabusum oldu.keske kusar gibi agzimizdan cikiverse bi cirpida:KK66:

Ben bu insanları anlamıyorum moral verecekleri yerde moral bozuyorlar.Bence korkacak birşey yok hayırlısıyla öyle yada böyle doğurcaz.takma kafana bence.kendini nasıl hazırlarsan doğuma öle gidersin.Korkma bence hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alcaz takma kimsenin lafını herkesin vücut yapısı ağrı eşiği farklıdır.sen bir çırpıda doğurursun ben 24 saatte bağıra bağıra doğurrum.ne güzel rabbimiz bu güzelliği bize yaşatıyor. Anne olcaz sen bebeğine odaklan onun ilk sesini duyacağını kokusunu içine çekeceğini düşün. Ne mutlu bize..:KK47::KK47:

cok sükür canım oyy bide tekmelerimiz sıklassa ne güzel olur bizim bbebis hic anaya babaya cekmemişşş :KK12:

Canım benim bebişin uslu olacaktır işte.akıllı bebiş ne güzell .Merak etme 26 atlat 28 gel sen bebiş içinde döner durur.ozaten hareket halindedir ama sen hissetmiyorsundur.arkadaşım 30. Haftadan sonra o hissettiğiniz size tatlı gelen takmeler canınızı çokk yakacak diyor.hehe :cool:

cok sükür canım oyy bide tekmelerimiz sıklassa ne güzel olur bizim bbebis hic anaya babaya cekmemişşş :KK12:
bizimki tam baba,dün gece yarısı görsen nasıl tekmeler atıyo karnım oynuyo,eşime dedim tut çabuk,nasıl gülüyo ne oluyo oğlummm diye bağırıyo heheh :KK70:

Ben de normal doğum istiyorum inşl bi aksilik çıkmaz. zaten bebeğin ve annenin fıtratında var normal doğum inşallah bi avazda doğuruveririz de ameliyat yarası falan uğraşmayız
aminn ben sezeryandan o yaradan,kesilmeden korkuyorum zatennn :stop:

hehehh hihhh yapıyon bize heee :KK70: allahım sağlıkla doğurmak nasip etsinde normal olmazsa sezeryan napalımm bebişim içn hepsine katlanırım allahın izniyle :KK70:
Benim canim cook tatlidirki inan kolaydi gaz sancisindan baska bisey degildi he bi de adet sancisi

Canım benim bebişin uslu olacaktır işte.akıllı bebiş ne güzell .Merak etme 26 atlat 28 gel sen bebiş içinde döner durur.ozaten hareket halindedir ama sen hissetmiyorsundur.arkadaşım 30. Haftadan sonra o hissettiğiniz size tatlı gelen takmeler canınızı çokk yakacak diyor.hehe :cool:
Ins canım ya öyle çok istiyorum ki oynamasini bnm arkadas gelmişti bugün kızı cok tatliydi her bi.yerini ısırdım kendi bebişim de aklima geldi gözlerim doldu ins bizde öyle severiz yaa

Yalnız bu sistemin bir saat aralığı var.dur kitaptan buluyumda tam nasıldı yazıyım hatta tablo yapmışlar kitapta
Hehee bulursan yaz bizee :) bnm dr da dedi günde on defa falan oynuyor muu diee bende evet dedim kalp atisina falan baktı çok şükür herşey normal dedi

bizimki tam baba,dün gece yarısı görsen nasıl tekmeler atıyo karnım oynuyo,eşime dedim tut çabuk,nasıl gülüyo ne oluyo oğlummm diye bağırıyo heheh :KK70:
Hehee bizim baba daha görmedi oglusunun tekmelerini cnm benim yaa yine geldi bak aklıma:KK43: ama ins geldiğinde bizimki de büyür birazcik daha tkmeler daha sıklaşır ins:KK70:

Hehee bizim baba daha görmedi oglusunun tekmelerini cnm benim yaa yine geldi bak aklıma:KK43: ama ins geldiğinde bizimki de büyür birazcik daha tkmeler daha sıklaşır ins:KK70:
aynen öyle olurr canımmm,üzme kendini..babası da hisseder oğlunu hem onada şok olur tekme attıkçaa :KK68:

aynen öyle olurr canımmm,üzme kendini..babası da hisseder oğlunu hem onada şok olur tekme attıkçaa :KK68:
O.günlere hep beraber güzelliklerle çıkartır Rabbimiz ins :) benimki bebek delisi zaten bebisimizide öyle oynarken görürse herhalde aklini kaybeder :) gittiginde 20 haftalık falandii oynamasi için ne çikolatalar pastalar tatlılar düzdü önüme :)

O.günlere hep beraber güzelliklerle çıkartır Rabbimiz ins :) benimki bebek delisi zaten bebisimizide öyle oynarken görürse herhalde aklini kaybeder :) gittiginde 20 haftalık falandii oynamasi için ne çikolatalar pastalar tatlılar düzdü önüme :)
anommm ne güzelll,birde doğsun demkki neler yapacakk bebek delisi baba :KK48: ağlarkende verirsin kucağına bakalım o zaman ne yapacak :KK70:

anommm ne güzelll,birde doğsun demkki neler yapacakk bebek delisi baba :KK48: ağlarkende verirsin kucağına bakalım o zaman ne yapacak :KK70:
Oooo bakar o kardesinin kızı oldu daha bebek dogali iki gün olmuş kizi kucagina almis amcasi bi kere gözünü acda ise gidicem die beklio. 40 gün disaridaydi 2 gun evde kaldı 2gunun 2sinide yigeninin yanında geçirdi artik tartistim yani hic mi özlemedin die

Oooo bakar o kardesinin kızı oldu daha bebek dogali iki gün olmuş kizi kucagina almis amcasi bi kere gözünü acda ise gidicem die beklio. 40 gün disaridaydi 2 gun evde kaldı 2gunun 2sinide yigeninin yanında geçirdi artik tartistim yani hic mi özlemedin die
hadi yaaa maşallahh maşallahh :nazar: senin eş alıştışmış benim kociş daha bebiş nasıl tutulur bilmez,ben öğreticem herşeyi ona,korkar alamaz minicik diye kucağınaa :KK68:

Hehee bulursan yaz bizee :) bnm dr da dedi günde on defa falan oynuyor muu diee bende evet dedim kalp atisina falan baktı çok şükür herşey normal dedi
Buldum buldumda resim olarak kitabın o kısmını atıyım dedim yüklemedi bir daha deniyim olmadı yarın birde pc den denerim artık.

hadi yaaa maşallahh maşallahh :nazar: senin eş alıştışmış benim kociş daha bebiş nasıl tutulur bilmez,ben öğreticem herşeyi ona,korkar alamaz minicik diye kucağınaa :KK68:
Rabbimiz hepimizinde kucağında koysun alisirlaaarr kız :KK70: ver ayla sende aglio.da dee sanaa ve daha bi sürü şey

X