Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aminn canımm çok sağol aynen çok da almak istemiyorum şimdilik bunlarla idare edicem yetmezse artık netten falan bakıp alırım.evet ilk olunca tecrübe sıfır oluyo

Kizlar pijamalarr)sakin netten falan almayin ben ole yapcaktim iyiki alnamisim cikin carsi pazar

ayy evet yaaaa zaman geçmiyo desek de bak nasıl geçmişşş
Kizzz gecmis dee 3 ayida beklicez ins kazasız belasiz atlatiriz su 3 ayida bu arada arabanız hayırlı olsun cnm araba insanin eli ayağı yaaa gulegule bebisinizle gezin dolaşın ohhh mis gibi

Kizzz gecmis dee 3 ayida beklicez ins kazasız belasiz atlatiriz su 3 ayida bu arada arabanız hayırlı olsun cnm araba insanin eli ayağı yaaa gulegule bebisinizle gezin dolaşın ohhh mis gibi
aminn canımm benimm heee vallaa herşey onun içinn,babamız bebiş olacağını duyunca evi arabayı değiştirdi sırf bebiş daha rahat etsin diye..

aminn canımm benimm heee vallaa herşey onun içinn,babamız bebiş olacağını duyunca evi arabayı değiştirdi sırf bebiş daha rahat etsin diye..
ohh iyi yapmiss bizim de babamiz yanımızda olsa keskeee adam giderken 54 kgde birakti beni 2 hafta sonra 64 :)sok olcakk kiz :)

cnm ben daha hicc biseycik almadim Rabbimiz vakti zamaninda verirse son ayimda almayi düşünüyorum
Son aya birakma benxe canim son ay cantsmiz hazir beklicez artik.insallah zamaninda gelir kuzular ama hazirlikli olmaliyiz.
Bu arda kizlar bugun okulda ders dagilimlari yapildi.cok az ders aldim hsmilelikten yirttimaz yorulcam sukur cokkk mutluyummmm

aminnn,bende normal istiyorumm allah izin verirse de bi yandan da tırsıyorum,ama herkes nasıl doğurdu bende doğururrum
Rabbimiz yardım eder doğururuz ins kız normali bende istiyorumm ama sanki sezaryan olucakmisim gibime gelio . Saglikla dogsundaa

Son aya birakma benxe canim son ay cantsmiz hazir beklicez artik.insallah zamaninda gelir kuzular ama hazirlikli olmaliyiz.
Bu arda kizlar bugun okulda ders dagilimlari yapildi.cok az ders aldim hsmilelikten yirttimaz yorulcam sukur cokkk mutluyummmm
Cnm.benim bebis 4 yil.sonra geldi o yüzden herkes bisey almamı istemio bende almıyorum ne bileyim iste Rabbimiz korusun.. Ohh mutlulugunu Rabbimiz daim etsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…