Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende 2. oldun 23 eylülde kontrole çağırdılar sağlık ocağından,geçmiş olsun canımm 11 kilo almışsınn evet biraz fazla ama allahdan zayıfmışsın hamile kaldığında hee.bende 26. haftamdayım şu an 5 kilo civarı aldım,aynen daha kaç kilo alırım onu meraak ediyorum valaa

merhaba anne adayları nasılsınız? uzun zamandır foruma girmiyordum. Bebişler büyüdü iyice. Benim oğlum çok hareket ediyor şu an bile kıpır kıpır içimde bu his bazen beni rahatsız ediyor. Huzursuzluk gibi birşey oluyor, gece yatarken, lavaboda, yemekten sonra, servis beklerken, ayakta arkadaşlarla sohbet ederken içimde büyük bir balık kıpır kıpır bazen şiddetli vuruyor. Daha 27. haftada üstelik (maşallah)... Hareket etmezse de endişeleniyorum ne halde diye. Sizde de böyle oluyor mu? Tetenozun 1. aşısını ben de yaptırdım. Sağlık ocakları bunun için arıyor zaten. aşı olmak mantıklı geldi bana. Karın çatlağı için bio-oil kullanıyorum ama günde bir defa sürüyorum üşendiğim için şimdilik :). Siz neler deniyorsunuz? Yüzde leke olmaması için iyi bir güneş koruyucu kullanmam lazım, güneş kremim yeni bitti ve hamilelere özel değildi. doktorunuza sordunuz mu bu konuda ne kullanıyorsunuz. Acab hangi markanın 50 faktör güneş koruyucusunu almalı??

benimkide çok hareketli,özellikle sağ tarafıma yatıncaa çok tekmeliyo,bende acaba rahtsız mı oluyo diye dönüp duruyorumm.çatlaklar için doktorum lierac phytolastil jel önerdi,onu kullanıyorumm.26 haftalık hamileyim ama daha hiç yüzüme bişi sürmedim,doktorumda sadece 10-16 rası güneşe çıkma diye uyardı krem vermedi.

Mrb ben aşı yaptirmadim dr istemedi çatlak icin lierac paris kullaniyorum oda gunde bi kez kullaniliyor da güneş kremi kullanmadim bilmiyorum

Canım bende 55 kılo hamıle kaldım su an 67 kıloyum. 1.69 boyum. Benımde aslında kilo alımım fazla biraz ekstra bi durumum oldu hamılelik öncesi normal kilomun altındaydım. Merakla son zamanlarda kilodurumy ne olacak beklıyorum.

Kizlar 2 uc saatten beri kasiklarimda hafif bi agri.var bide kasiklarimin biraz asagisinda çok değil ama korkuyorum bebisde oynuo bi tekme vurdu birden doguracam sandim sizdede böyle oluyor mu bnm ilk defa başıma geliyor

Kizlar 2 uc saatten beri kasiklarimda hafif bi agri.var bide kasiklarimin biraz asagisinda çok değil ama korkuyorum bebisde oynuo bi tekme vurdu birden doguracam sandim sizdede böyle oluyor mu bnm ilk defa başıma geliyor
arada benim bebişde çok güçlü tekmeler atıyo,canım benim 2 hafta önce kasığımda hafif 2 gün ağrı oldu ertesi gün idrarımın rengi de turuncu oldu,idrar testi yapınca enfeksiyon çıkmışı,ağrı ondan mı bilmiyorum tabii

Yok cnm idrarda olsa dediğin gibi rengi degisio ama öyle bi durumum yok suyu çok içiyorum. Acabaa sürekli yatmaya alıştım oturunca falan mi.oluyor yada rahim büyümesiyle de.oluo dio annem ondan mi nedir bilmiyorum kii

Yok cnm idrarda olsa dediğin gibi rengi degisio ama öyle bi durumum yok suyu çok içiyorum. Acabaa sürekli yatmaya alıştım oturunca falan mi.oluyor yada rahim büyümesiyle de.oluo dio annem ondan mi nedir bilmiyorum kii
olabilir canımmm, çok uzun ve şiddetli sürerse doktoru arayıp sorarsınn

Kızlaarr 25 liraya gecelik aldım tuhafiyeden emzirmeli değişirim olarak kullanırım nolcak. Bu arada netteki battaniyelere özendim yün aldım bakııın renklerine

Eklentiler

• DSC_3784.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 46
Kızlaarr 25 liraya gecelik aldım tuhafiyeden emzirmeli değişirim olarak kullanırım nolcak. Bu arada netteki battaniyelere özendim yün aldım bakııın renklerine
geceliğinde fotosunu çeksen canımmm,off ucuz ucuz bulmuşsunuz yaaa,ben nerden nasıl bulucam bakalımm renkler çok güzel özellikle turkuazz

geceliğinde fotosunu çeksen canımmm,off ucuz ucuz bulmuşsunuz yaaa,ben nerden nasıl bulucam bakalımm renkler çok güzel özellikle turkuazz
Bak bu geceliğim %100 basma. bunlar da öreceğim battaniyeler

Eklentiler

• DSC_3785.jpg
    974,3 KB · Görüntüleme: 48
  • kiraz-agacli-bebek-battaniyesi-yapilisi-6.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 42
  • tavsanli-bebek-battaniyesi-2.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 47
gecelik çok şeker güle güle kullan, birde ucuz bulmusun ohh ne güzell battaniyeler zormuş maşallah yetenek var demek sendee
Sağol canım daha güzelleri senin olsun. Battaniyeleri aynen yapamam tabi burdan bakarak ama uydurmayı seviyorum daha önce de bir iki şey örmüşlüğüm var tabi yapabildiğim kadar çok düzgün olmuyo dışardakiler gibi. Elimden geldiği kadar kızım için bişeyler yapmak istedim renkleri de böyle aldım ki ilerde oğlum olursa ona da kullanırım inşl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…