Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cok sevindim canm bebisinin ii olduguna da erken doğum olabileceğini ultrasondan bakarak mi soyledi
Yok canım önceden gebelik tedavisi görüyordum yaa rahim filmi cektirmistim ona bakarak öyle diolar anne doğusundan tek yumurtaligim yokmus. Istee yinede belli olmaz dio istee ama bi sorun da olsa beni bi bucuk ay sonra çağırdı şikayetim olmadığı sürece Rabbimiz korusun ins

Günaydın kızlar 50 gr lık şeker yüklemesi yapıldı ve şuan beklemedeyim. Öncesinde bebişimi 3 boyutluda gördük yan profilden poz verdi bize gülümsüyordu tam profil için uğraştı dr ama banamısın der gibi bir hıh işareti çaktı bize, gelişimi iyi maşallah 1050 gr çıktı . 28 haftalık dedi başını ölçerek başı önde gidiyor dedi .doktor teyzesine bol bol tekme attı beni rahatsız etmeyin der gibi başı aşağıdaydı yaramazın bu arada cinsiyetimiz kesinleşti erkekmiş.Gelişmeler yakında kızlar ... Şimdilik bizden haberler bukadar güzel annişler

Artık şu topiği uyandıralım ( hareketlendirelim) lütfen kızlar herkes 2014 aralık annelerinemi takılıyor ne ???

Maşallah ya çok sevindim ben de bugün akşam üstü gircem inşl biz de güzel haberler alırız

Maşallah ya çok sevindim ben de bugün akşam üstü gircem inşl biz de güzel haberler alırız
Hayırlısı canım güzel haberlerle gelirsin inşallah.ben şuan beklemedeyim bakalım sonuçlar nasıl çıkcak.hiç bulantı falan yok gerçi 50 mg yaptılar limonata gibi birşey içtim direk glikoz vermediler bana belkide ondan rahatım.hafifde kahvaltı yapmıştım.doktorum öle şöylemişti.Hayırlısı artık

Melteem nerlerdesin göremiyordum seni son durumlar nasıl? bebişin nasıl?

asıl evet biz bu topikten gelmeyiz ama çok koptuk

Allah ım Allah ım okurken aşka geliyorum yıksın dağıtsın ortalığı :) doktor teyzesi de rahatsız etmiş demek :) sağsağlim alalım bebişleri kucağımıza

asıl evet biz bu topikten gelmeyiz ama çok koptuk[/QUOTE]

Teşekkür ederim canım.hayırlısıyla kuzucuklara sağ salim bir kavuşsaydık.bakalım sonuç almaya gidince bir daha görmek istiyorum uykucuyu bu sefer inşallah tam profil görürüz.akşam resmi yüklerim inşallah
Evet arada bende aralık 2014 annelerine bakıyorumda orası biraz soguk geldi bana gruplaşma çok gibi geldi.genel düşüncede öle gibi okuduğum kadarısıyla.

Teşekkür ederim canım.hayırlısıyla kuzucuklara sağ salim bir kavuşsaydık.bakalım sonuç almaya gidince bir daha görmek istiyorum uykucuyu bu sefer inşallah tam profil görürüz.akşam resmi yüklerim inşallah
Evet arada bende aralık 2014 annelerine bakıyorumda orası biraz soguk geldi bana gruplaşma çok gibi geldi.genel düşüncede öle gibi okuduğum kadarısıyla.[/QUOTE]
Ohh ne guzel atlattınız şekeri de .. Bizim kız da baya hareketlendi artık daha da hamıle gibi hıssedıyorum kendini .. Bu arada sıcaklardan bişi yapasım gelmıyor .. Ankara bıle böyleyse ..

Kzlar slm telden girmedigimizden koptuk bilgisayar basinda oturamiyoruz uzun sure tablettende benim zor yaziliyo bozuk biraz site duzelmedi haala ozledim sizlerle knusmayi herkes iyimi 2014 aralik annelerinde herke ss topigimiz aldatiliyo

Evet arada bende aralık 2014 annelerine bakıyorumda orası biraz soguk geldi bana gruplaşma çok gibi geldi.genel düşüncede öle gibi okuduğum kadarısıyla.

Ohh ne guzel atlattınız şekeri de .. Bizim kız da baya hareketlendi artık daha da hamıle gibi hıssedıyorum kendini .. Bu arada sıcaklardan bişi yapasım gelmıyor .. Ankara bıle böyleyse ..[/QUOTE]
Ankarada sadece sıcak olsa iyi kaç gündür gece sivri sinek avına cıkıyoruz resmen ısırmadık yerim kalmadı. Belediyeyi aradık valla ilaçlama için bir kere ilaçlamışlar sanki bir kere ile sivri sinek yok oluyor.ya hep bir bahane .hastaneye bugün sıfır uyku ile gittik şükür sonuç iyi çıktı.darısı size diyelim.Benimki sağa sola yatırmıyor yattığım an tekmeyi basıyor.doktorda sırt üstü yatarsan 2-3 yastıkla destekle yat dedi.bakalım nası olcak.

Melteem nerlerdesin göremiyordum seni son durumlar nasıl? bebişin nasıl?

Cnm.su sayacim iyiyim cok sukur ahh ahh bide su bebisler saglikla gelselerdi bi.ara psikolojim cok bozuk oldugu icin interneti biraktim Rabbimiz meleklerimizi ins bize bagislar sen ne yapiyorsun bu arada sinir oldum yeni foruma ne guzel telden takiliodum simdide telden giriyorum ama cok zor oluo bildirimleri aldigimi bile goremiyorum

Evet arada bende aralık 2014 annelerine bakıyorumda orası biraz soguk geldi bana gruplaşma çok gibi geldi.genel düşüncede öle gibi okuduğum kadarısıyla.[/QUOTE]
bi de beni düşün antalya yanıyor yürüyüşleri bıraktım bi yandan da başlamam gerek farkındayım kilo aldığımı çok net anlıyorum gülle gibiyim :)
aslında aralık annelerinde de çok samimi paylaşımcı kızlar var tabii illa arada sertlik oluyordur. en güzel topik bizim topiğimiz :) :) yaa İva ne yaptı haberleşen var mı aramızda?

Kzlar slm telden girmedigimizden koptuk bilgisayar basinda oturamiyoruz uzun sure tablettende benim zor yaziliyo bozuk biraz site duzelmedi haala ozledim sizlerle knusmayi herkes iyimi 2014 aralik annelerinde herke ss topigimiz aldatiliyo
ben iyiyim sıcaklar bozdu ama beni bir de bu ara gaz sancılarım meşhur hafiftende bel ağrıları ama genel olarak şükür iyiyim sende durumlar nnasıl?

sorma yeni site hepimizi kopardı bende çok girmez oldum bi de bu ara çok çeviri yığıldı onlarla uğraşıyorum bir arada böbreğim ağrıyo gibiydi dünya tahlil yaptırdık temiz çıktı ama halen stabil bi ağrım var doktor sık dişini dedi.. sıcaklar ve ağırlaşmam yüzünden yürüşlere ara verdim kocaamaaaan bi göbeğim var utanmasam öne doğru bırakıp kendimi yuvarlanıcam :)
aman kuzum iyi ol az kaldı bak 6yı devirmek üzereyiz kimimiz devirdi bile sağsağlim doğumu da bi atlatalım beraber büyütürüz bebişlerimizi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…