Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bi de beni düşün antalya yanıyor yürüyüşleri bıraktım bi yandan da başlamam gerek farkındayım kilo aldığımı çok net anlıyorum gülle gibiyim :)
aslında aralık annelerinde de çok samimi paylaşımcı kızlar var tabii illa arada sertlik oluyordur. en güzel topik bizim topiğimiz :) :) yaa İva ne yaptı haberleşen var mı aramızda?[/QUOTE]
Bende merak ediyorum ivayı ama ses yok.inşallah hayırlı haberlerle döner.zaten her gün eşimle konuşurken bu sıcaklar hakkında kulağınızı çınlatıyoruz.Antalya da Tabi sizin işiniz daha zor. İyiki hamilelik döneminde evdeyim yoksa iş yerinde zorlanırdım .allah herkesin yardımcısı olsun.biz hamileler iki kat daha fazla hissediyoruz sıcaklığı.

Bende arada takip ediyorum ama paylaşımlar belli kişiler arasında dönüyor gibi sonradan gelenleri pek takan yok gibi yada ben öle hissettim ama gezerken topikde bu şekilde düşünen kişilerinde olduğunu gördüm.yazılanlardan yanlış izlenimde oluşmuş olabilir.tabi önyargı iyi değil.

Bende merak ediyorum ivayı ama ses yok.inşallah hayırlı haberlerle döner.zaten her gün eşimle konuşurken bu sıcaklar hakkında kulağınızı çınlatıyoruz.Antalya da Tabi sizin işiniz daha zor. İyiki hamilelik döneminde evdeyim yoksa iş yerinde zorlanırdım .allah herkesin yardımcısı olsun.biz hamileler iki kat daha fazla hissediyoruz sıcaklığı.

Bende arada takip ediyorum ama paylaşımlar belli kişiler arasında dönüyor gibi sonradan gelenleri pek takan yok gibi yada ben öle hissettim ama gezerken topikde bu şekilde düşünen kişilerinde olduğunu gördüm.yazılanlardan yanlış izlenimde oluşmuş olabilir.tabi önyargı iyi değil.[/QUOTE]

benimle de konuşan 2-3 kişi var o topikte ... bende tamamiyle ilgili bir şey diyemiyorum arada sivriler benimde dikkatimi çekmiyor değil ... amaan boş ver biz bize bakalım.. şeker kaç gramlık yüklendi sana?

Ins canim bnm.bu hafta çıkarsa sagsalim ins 25 hafta bitcekk yaa bnm erken dogum riskim olabildigini söyledikleri için çok üzülüyorum ins böyle şeyler yaşamayız dr um dedi dogum basina gelirse hemen hastaneye gel die herhangi bi dikayetin olmazsada biay sonra gel dedi kendimi bu yüzden biraz kötü hissediyorum

Anommm kizz o gözü burnu dgl miii :))masallah ya Rabbimiz kucagimizda koysun ins bnm de var aynen böyle foto ama bnmkinin ayaklarii kafasinda gezioo sasirdim
Evet yandan yüz profili kirpiklerimiz oluşmuş . Uyuyor meltem ablası plesantaya sarılmış .hayırlısıyla rabbim kucağımıza vaktiyle versin.benimki başı aşğıdaydı allahım nası uyuyor o halde düşünemiyorum bile.

Tlf dan resim yüklemesi yapabilir mıyım acabaa ins canım bu arada çok şükür bi agrım sancim yok ama işte.. masallah şimdi biz öyle diyoruz da gel onun rahatını gör sen bnmkide dr gidince hicc durmuo ultrason cihazini karnima koydugu an tekmelemeye baslio

Ins bizim resmimizde gözükür yaa:)

Eklentiler

• 20140904_152744.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 41
Kizlarr geldimi acaba ki

Eklentiler

• Bebisimiz.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar bnm telden görüntülendi ins sizde görürsünüz bu arada sizin bebislerin oynama durumu nasıl günde kac kez oynuyor

Ben telefondan yükledim canım.arada hata veriyor ama yüklüyor.aynı şey bizdede oluyor doktorumuz cihazı kor koymaz karnıma basıyor tekmeleri hehe doğuncada artık böle tekme atarlarsa yandık biz.

benimle de konuşan 2-3 kişi var o topikte ... bende tamamiyle ilgili bir şey diyemiyorum arada sivriler benimde dikkatimi çekmiyor değil ... amaan boş ver biz bize bakalım.. şeker kaç gramlık yüklendi sana?[/QUOTE]
50 gr yüklendi ben şanslılardanım limonata gibi olandan içtim.açlık 83 şeker yüklemesinden sonra 77 çıktı doktor iyi dedi. zaten aralıkda 70-140

Kızlar bnm telden görüntülendi ins sizde görürsünüz bu arada sizin bebislerin oynama durumu nasıl günde kac kez oynuyor
Bazen çok hareketli benim bebiş bazen sessiz doktor normal dedi bizim ruh halimizde aynı değilmi dedi.Ben senin bebişin fotosunu açtım burnu çok tatlı çıkmış maşallah elide yüzünde yavrum benim.ay git gide dahada heyacan basıyor benii.çoğu gitti azı kaldı allahım hayırlısıyla doğumuda sağ salim atlataydık.Ohhh değme keyfimize ...

ben iyiyim sıcaklar bozdu ama beni bir de bu ara gaz sancılarım meşhur hafiftende bel ağrıları ama genel olarak şükür iyiyim sende durumlar nnasıl?
Sukur iyiyim karnim yumurta gibi oldu buyudu hergun kucuk kizimi parka goturuyorum yi geliyo banada 4 kat inip cikmak gaz bazen bndede oluyo bol bol sut yogurt agrilarina iyi gelir ihmal etme

Cnm benim kide sabahları masallahi var güzel oynuyor ama geceleri uyuyo mu nee bilmiyorum dr a dedim.seyrek oynuo die dedi günde on defa oynuyorsa.yeter fmdie dun kalp atislarina da baktı normal dedi bu arada bebisimin yüzünü ne yaptıysak tam göremedik hele o ayak nasıl basina gelmiş el degil o. dr durumu iyi demese korkucam ayrica bende seker yüklemesi yaptirdim 75 gr ama seker yiyecegimi koymadilar sayilarini bilmiyorum ama dr temiz dedi renkli ultrasonada girdim o da çok şükür temiz cıktı ins guzelliklerle gelir meleklerimiz yass

Cnm cvp olarak yukaridaki mesaji yazdım ya bu forum hep böyle mi devam edecrk ins düzeltirler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…