Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende giysi kısmını bitirdim alışverişinn...hadi yaaa,alisa bence çok hoş geliyo kulağa.ama işte öle karışanlar olunca isimlerde karışıyo doğal olarak.benim eşimde beşir istiyo,isim içime sinmedi bi türlü.başka bul diyorum hiç oralı değil...ben bi ara aras istiyordum ondan da vazgeçtim,evrim,devrim diyorum eşime yok diyo,puff doğana kadar bi karar verirsek ne mutlu :KK70:

ay bu konular ne kadarda zormuş benm eşim normalde çok olumlu ılımlı ben ne dersem herzamann o olur şimdi karşıı çıkıo o ayperi olablr dio oda fena değil ama yandık bz uyuzcan.... bnm beğendiğim erkek isimleri çağan yağız yiğit rüzgar aras ayaz demir poyraz pamir uygar

ay bu konular ne kadarda zormuş benm eşim normalde çok olumlu ılımlı ben ne dersem herzamann o olur şimdi karşıı çıkıo o ayperi olablr dio oda fena değil ama yandık bz uyuzcan.... bnm beğendiğim erkek isimleri çağan yağız yiğit rüzgar aras ayaz demir poyraz pamir uygar
baktı ortak yapım bebi var,artık herşeye tamam demem diyo sana:KK70:isim konusu zormuş harbiden ya...evet erkek isimlerinde bende bu çoğunu beğeniyorum

baktı ortak yapım bebi var,artık herşeye tamam demem diyo sana:KK70:isim konusu zormuş harbiden ya...evet erkek isimlerinde bende bu çoğunu beğeniyorum
Uyuzcancım bızımkıde erkek bız karar verdık esımle BARLAS koyucaz anlamı kahraman yiğit dmeek ama herkesten olumlu tepkıler aldık sımdılık adı barlas kaldı degısmez heralde artk :)

Uyuzcancım bızımkıde erkek bız karar verdık esımle BARLAS koyucaz anlamı kahraman yiğit dmeek ama herkesten olumlu tepkıler aldık sımdılık adı barlas kaldı degısmez heralde artk :)
ohh ne güzell,bizde bi karar kılsak:KK70: barlas güzelmiş,adı gibi yiğit bi oğlun osun inşallah emi:KK68:

minik kalbe hediyeler
lTLO-1801006830_1.jpg
Tiny_Love_Gym_Jimnastik_Hals_yOiftlik.jpg

Kızlar uykusuz bi geceden merhaba :) çocuk gelisimi kitapları okuyormsnz onereceginiz kitap var mi

bu arada ben şeker yüklemesini yaptrıdım... 50 gr 1 saatlik olandan... çok şükür çıkmadı şeker... 95 e 135 çıktı szler yaptrdınızmı durumlar nedir.. ?

bana da 75gr lık yaptılar öleyazdım .. 50lik daha iyi ama şükür test sonuçlarımız temiz çıktı aşağı yukarı seninle aynı değerde
ya Iva naptı? aklım onda kaldı

Kızlar uykusuz bi geceden merhaba :) çocuk gelisimi kitapları okuyormsnz onereceginiz kitap var mi
Tracy Hogg u okudum
bir de bi kitap daha var şu an adını unuttum ansiklopedi kıvamında onu da okudum aynı bilgiler nette de var ama tabii kitapta her düşünce deneyim bir araya toplanmış Tracy bu konuda best seller

canım benim dün doktor randevum vardı,25 haftalık olmuşsun aç mısın dedi,yok dedim,ailede şeker hastası olan var ye sordu yok deyinca bişişi demedi,yapmadı yani
yarın bende gıdıcem doktora ac gıtmem lazım kendı aılemden seker hastası olmyan tek allahın kulu yok. ablalarımında seker cıktı hamılelıklerınde. ınsallah bızde bısey cıkmaz :KK43:

Sayfa cok gerilerde kaldi :KK43:( Girmek zor oluyor ha bire pc acamiyoruz ki. Benimde seker yuklemesi yarin ama dr hafif kahvaltiyla gelebilirsin dedi. Ivayida merak ediyorum. Haberi olan var mi?

Mrb kızlar nasılsınız.. ben bugün dr a gittim herşey güzel dedi bebeğimin gelişimi de çok şükür iyi ama gel gelelim erken doğum riskim var ya hani artık bu günlerde daha dikkat etmeliymisim çok korkuyorum Rabbimiz kimseyi korktuğuna uğratmaz ins hepimizde bebelerimizi güle güle kucaklarimiza aliriz. Kızlar bu arada bende aşırı bi gerginlik var karnımda özellikle akşam siralari :/ göbek deligi cevremdede elimi sürdükçe hafif agrilar oluo ama masallah oglusumA bi tekme atio herseyi unutturuo bana :) 4 boyutlu ultrason öyle tatlıydı ki ayakları kafasında geziyordu agzi burnu yanakları herseyiyle masallah bu günleri gösteren Rabbimize şükürler olsun ins devamımız saglikla gelir:) lutfen dua edelim birbirimize sağlıkla doğum yapalım bu arada ivayi bende merak ediom ins Rabbimiz yüzünü güldürür

Mrb kızlar nasılsınız.. ben bugün dr a gittim herşey güzel dedi bebeğimin gelişimi de çok şükür iyi ama gel gelelim erken doğum riskim var ya hani artık bu günlerde daha dikkat etmeliymisim çok korkuyorum Rabbimiz kimseyi korktuğuna uğratmaz ins hepimizde bebelerimizi güle güle kucaklarimiza aliriz. Kızlar bu arada bende aşırı bi gerginlik var karnımda özellikle akşam siralari :/ göbek deligi cevremdede elimi sürdükçe hafif agrilar oluo ama masallah oglusumA bi tekme atio herseyi unutturuo bana :) 4 boyutlu ultrason öyle tatlıydı ki ayakları kafasında geziyordu agzi burnu yanakları herseyiyle masallah bu günleri gösteren Rabbimize şükürler olsun ins devamımız saglikla gelir:) lutfen dua edelim birbirimize sağlıkla doğum yapalım bu arada ivayi bende merak ediom ins Rabbimiz yüzünü güldürür

Cok sevindim canm bebisinin ii olduguna da erken doğum olabileceğini ultrasondan bakarak mi soyledi

X