Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hepinize teker teker tesekkur ederim bu guzel dilekleriiz icin
dualarinizi eksik etmeyin
cok zor bi dønem beni ve kizimi bekliyor

iva yeni duydum Allah yardımcın olsun dualarım seninle bebeğine güç versin kuvvet versin Rabbim dört elle tutunsun sana hayata.. ben inanıyorum her şey güzel olacak

oyy yavrum benim yaaa,yaşama tutunma çabası işte canımmm anne sütünü aldıkça kendine gelir inşallahh bebiş

Ivammm cok gecmis olsun canim. Dualarimiz kizin ve seninle. Okudugumdan beri bol bol dua ediyorum. Allahimin izniyle hayata tutunur insallah zilli. Yasayacak ömür biçmişse eger yaradanim insallah sizinle kalacaktir. Bol bol dua etmeye devam edicem. Ayrintilardan bizi haberdar et olur mu? Ve güclü ol ki kızında guclu olsun...

Canim benim guclu ol.iyi olcak insallah.dualarimiz seninle.allaha sigin.bizi haberdar et.

canim burdaki herkes sizin icin dualar ediyor ediyoruz, insAllah hersey cok güzel olucak, Rabbim melegini ve seni korusun, bizi habersiz koyma olurmu

Iva bugün yarın Yasin de okurum ben sen gönlünü ferah tut ayrıca bebeğin çok şanslı ki Norveç gibi bi memlekette tüm sağlık hizmetlerini alabiliyor ahhh ahhh burada bebek bakım üniteleri bile yok bu yüzden onlarca bebek ne halde ben gözlerimle şahit oldum.. Rabbim korusun sizi bizler çok umutluyuz.. sen kendini üzme çünkü senin elinde değil hiç bir şey sütün kesilmesin dikkat et havuç ye et ye sütün bebeğini canlandırsın gıdanı tam al.. hiç korkma sen evel Allah üstesinden gelecektir yavrun

iva merhaba çok geçmişler olsun... allah bu zor dönemde yar ve yardımcınız olsun.. dualarımız seninle..emiinim sağlıkla kucağına alacak onu tontik bir bebek haline getireceksin ::)) ismi ne oldu bu arada birazda güzel şeylerden bahsedelim kime benziyor :d

kızlar napıousuunz ben hafta da bir iki bakar oldum toparlanalım artık yaa eskisi gb sayfları okumaya üşenelim :99 bnm en son cinsiyeti teşhiste sıkıntı wardı kız istiordum 20. haftaya kadar kız gb ama belli olmaz dediler... en sonunda detaylı ultrasonda öğrendik çok şükür kızım geliuyor..... szilerden ne haberrrrr isimler bellli oldu mu

bu arada ben şeker yüklemesini yaptrıdım... 50 gr 1 saatlik olandan... çok şükür çıkmadı şeker... 95 e 135 çıktı szler yaptrdınızmı durumlar nedir.. ?

ayy sonunda kız olduğu belli oldu demek şu isim konusunu napcaz bilmiyorum,bende eşimde hiçbir isimde karar veremiyoruzz

Rabbim yardımcınız olsun inşallah. hayırlısıyla bu zor dönemide atlatırsınız. inşallah bir an önce toparlar küçük meleğin.. çok güçlü olmalısın. Allah güç kuvvet versin ikinize de.. hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

aynen ole oldu ne beklerken ne oldu
tatile yola cikacagim gece hastaneye yattim insan basina ne gelecegini bilemiyor gercekten
sukurler olsun ki erkenden ogrendim
Canım benım güçlü ol allah sana bebegını bagıslasın kıyamm sana yaz bıze merakta bırakma ıva

ayy sonunda kız olduğu belli oldu demek şu isim konusunu napcaz bilmiyorum,bende eşimde hiçbir isimde karar veremiyoruzz

hiç sorma sonunda alışverişe başlayabildim...bayramda daha kesin değildi kayınvalidemlerdeydik....isim önerilerim beğenilmedi eşimde onlar istemio die bnde istemiyorum dio..en çok istediğim kullanıcı adımda dahi var alisa ...türk ve müslüman ismi istediler..bu yunancaymş kökeni anlamı asil ve soylu demek... bnm yıllardır tek hayalim bi kızım olsun adıda alisa olsun bilmiyorum hala ikna edemedim... diğer önerilerimde eylül ela ada .... bunlarında anlamı yok diye kabul görmedi..... ama diretecem 4 tane isim war aklımda alisa arya masal ve eşimin önerisi ayperi... sence nasılll sizin aklınızdaki isimler neler

bende giysi kısmını bitirdim alışverişinn...hadi yaaa,alisa bence çok hoş geliyo kulağa.ama işte öle karışanlar olunca isimlerde karışıyo doğal olarak.benim eşimde beşir istiyo,isim içime sinmedi bi türlü.başka bul diyorum hiç oralı değil...ben bi ara aras istiyordum ondan da vazgeçtim,evrim,devrim diyorum eşime yok diyo,puff doğana kadar bi karar verirsek ne mutlu

Canim elisa koy.benim bi ogrencimin adi.anlami hayirlamiyorum ama dini bi anlami vat.kiz olsa dusunucektim ben.

Bende uzun zamandır girmiyordum şimdi görünce şok oldum.Rabbim ikinizede güç kuvvet versin . En kısa zamanda kızını kucağına almayı nasip etsin. Dularımız sizinle. Sende bol bol dua et canım.Olumlu düşün bunun bir çok örneği var inşallah kızında yaşama sıkı sıkıya tutunacak annesine evine kavuşacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…