Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

günaydın annişş, iyiyim yeni uyandım,bugün kendime geç kalkma günü olarak belirlemiştim :KK1: sen nasılsınn

Iyi yaptın canım zaten hep evdeyiz ha erken ha gec :)
Bende yeni kalktım hatta daha yataktayım valla bugün haftalık temizlik günüm arada yazarım yine .

Rüyanı okudum canımm Rabbim hayırlara getirsin inşallah

Iyi yaptın canım zaten hep evdeyiz ha erken ha gec :)
Bende yeni kalktım hatta daha yataktayım valla bugün haftalık temizlik günüm arada yazarım yine .

Rüyanı okudum canımm Rabbim hayırlara getirsin inşallah

ohhh yatak keyfi ne güzelll :KK52: kolay gelsin sana..
amin inşallahhh

benim mide bulantım yok ama kokular rahatsız ediyor rahatsız olunca da öğürme isteği doğuyor buna bağlı istifra ediyorum.. uyku halim çok bi de çalışmadığım için hep uyuyorum.. buna bağlı kilo da aldım şimdiden dr çok kızıyor kilo alma diyor ama napiyim homini yiyorum.. aşerme nasıl oluyor bilmiyorum ama zaten beenim canım sürekli bi seyler istiyor tatlı tuzlu ekşi ne bulursam yiyorum :)

Bana kızartma ve hazır gıdaları yasakladı:KK43: Kilo almamam içinmiş. Benim tam tersi fazla canım bişey çekmiyor. Ama isteyincede illede onu yicem öyle bi his oluyor. Hatta bazen çalıştığım ortamda bulamayınca benzeri tadı olan şeyi kantinden alıp yiyorum isteğimi bastırsın diye:))
Kızartmasız hayat geçermiii ya:KK43:( yiyorum napiyim az da olsa kaçırıyorum

Arkadaşlar ben 8 haftalık hamileyim sivilce normaldede çıkar bende ama şu an fazlalaştı:KK43::18:

Arkadaşlar ben 8 haftalık hamileyim sivilce normaldede çıkar bende ama şu an fazlalaştı:KK43::18:

Normaldir sivilce cikmasi hormonlardan kaynakli. Gecermis belli bir sure sonra.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ehh iştee mutfakda kullanmadıklarımın bazılarını kutuladım ama eve bi bakınca yapılacak toplanacak o kadar şey var kii :KK52: bugünde yapacağım biraz başka işim yok nasıl olsa

Dimi ya taşınma yerleşme işi cok zor hala bazen evde yerini değiştirdiğim eşyalar oluyor kolay gelsin canım

Günaydin Anne adaylari 😊 bugün ve dünden beri migde bulantilarimin ve migde kazinmalarimin azaldigni hisediyorum 😄 cok sükür artik hamileligmin tadini cikartabilicem :)

folik asit bizim burda ta hamile kalmadan yani hamileligi planladigin andan beri kullanmaya basliyorsun, ve uyuzcanin dedigi gibi icinde baska vitamin demir kalziumlar barindiriyor ve bu folik asit bebegin hücre ve sinir sisteminin gelisimi icin cok önemli diye biliyorum.

kizlar anneler genelde hisedermis bebegin cinsiyetini :KK66: yani ne hisediyorsaniz bence oda cikacaktir :) fakat aralik annelerine kiz cocugu diyorlar bakalim insAllah ögrendigimizde yazalim :)

Günaydin Anne adaylari 😊 bugün ve dünden beri migde bulantilarimin ve migde kazinmalarimin azaldigni hisediyorum 😄 cok sükür artik hamileligmin tadini cikartabilicem :)

folik asit bizim burda ta hamile kalmadan yani hamileligi planladigin andan beri kullanmaya basliyorsun, ve uyuzcanin dedigi gibi icinde baska vitamin demir kalziumlar barindiriyor ve bu folik asit bebegin hücre ve sinir sisteminin gelisimi icin cok önemli diye biliyorum.

kizlar anneler genelde hisedermis bebegin cinsiyetini :KK66: yani ne hisediyorsaniz bence oda cikacaktir :) fakat aralik annelerine kiz cocugu diyorlar bakalim insAllah ögrendigimizde yazalim :)

Günayyydıııınn :)

Bugün hepimiz iyiyz maşallah :)

Bana öyle bişey vermedi doktor sadece Demir eksikliğim var diye Demir hapı verdi
Hoş bu doktorların bişeyden anladığını sanmıyorum ya neyse :/

Benim bi kız bi erkek doğuyor ya keske ikiz olsa bakımı zor olur ama tadından yenmezler :)

Haftaya cuma ultrason belki bi ihtimal gözükür cinsiyet :)

ohhh ohh bulantı azalmış ne güzelll, bende de hep azdı hala da azcık rahatsız etmiyo pek....sen ne hissediyosun bebeğin cinsiyeti hakkında :KK16:

ayy kızlar yaa içimi korku kaplıyo, 2014 aralık annelerine bakayım dedim bi 2 kişi yazmış bebeğimin kalbi durdu diye.allahım korusun hepsini yaa :KK50:

X