Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim arkadaşımda 13 haftada öğrendi bebişin cinsiyetini bende sabırsızlıkla bekliyorum son 1 hafta kaldı. İnşallah gösterir bebişim :-))

canim kiz cocuklarida daha gec söylüyorlarmis diye biliyorum, erkek cocuklarda daha erken 😑 bende merak ediyorum cünkü ona göre ciciler almak istiyorum

canim kiz cocuklarida daha gec söylüyorlarmis diye biliyorum, erkek cocuklarda daha erken 😑 bende merak ediyorum cünkü ona göre ciciler almak istiyorum

Evt öle diyorlar ama bakalım inşallah gösterir.Sağlıklı olsunda geç öğreniyim sorun değil.Ama merakda etmiyor değilim .Son 1 hafta bakalım

Evt öle diyorlar ama bakalım inşallah gösterir.Sağlıklı olsunda geç öğreniyim sorun değil.Ama merakda etmiyor değilim .Son 1 hafta bakalım

Amin insAllah cnm :) bu arada ultrasyona girmeden cikolata ye, kendini gösteriyormus o zaman :) haber et, bizimde Allah'in izniyle 13haftalik olmamiza az kaldi :)

merhaba arkadaşlar benım son adetim 7 mart ultrasonda bugun 11+3 haftalık bebişim doktor ıkılı testı yaptırabılırsın dedı. en uygun zaman ne zaman ikili test ıcın. boyu 46 mm ense kalınlığı 1.2 mm bu değer nasıl acaba haftama göre bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılır mı:)

merhaba canım ben sat 3 mart fakat bebeğin uzunluğu 2.7 mm çıktı 31 mayısa verdi benim ikili testi maşallah senin bebek bayağı büyükmüş :)

hiç bebeğimin cinsiyetiyle ilgili bi rüya görmemiştim,bu gece gördüm hemde 2 rüya.birinde ultrasonda bebişimizin erkek olduğunu öğreniyoruz.daha doğrusu ben pipisinden anlıyorum doktorda evet erkek diyo,diğer rüyamda doğmuş kucağımda göğsümden devamlı süt gelio bebişde arada emiyo minicikdi bana benziyodu yaaa :KK16::KK16::KK16: öyle heyecanla uyanmışım ki gece sanki hala rüyadayım bebeğim yanımdaa ama rüyaymış iştee :KK1:

Son düzenleme:
hiç bebeğimin cinsiyetiyle ilgili bi rüya görmemiştim,bu gece gördüm hemde 2 rüya.birinde ultrasonda bebişimizin erkek olduğunu öğreniyoruz.daha doğrusu ben pipisinden anlıyorum doktorda evet erkek diyo,diğer rüyamda doğmuş kucağımda göğsümden devamlı süt gelio bebişde arada emiyo minicikdi bana benziyodu yaaa :KK16::KK16::KK16: öyle heyecanla uyanmışım ki gece sanki hala rüyadayım bebeğim yanımdaa ama rüyaymış iştee :KK1:

Gunaydin oncelikle. Cok gercekci oluyor insan etkisinden cikamiyor. Saglikla kucaklarimiza alalim ins Allah. Erkek mi hissediyordun sen.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydınnn :21: doktor bana decavit verdi sdece onu kullanıyorum canımm

Bu arada canim vitamini 3aydan sonra vermiyorlar mi? Benim doktorum sonra vericem dedide merak ettim.

ilk üç ay bebeğin folik asitten başka bir şeye ihtiyacı yok vitamin falan boşuna yani..
folik asitte o kadar düşük doz da ki bebeğin kullandığı.. kimi dr veriyor kimi vermiyor.. zaten günde yeşillik tüketiyorsanız hap kullanmaya bile gerek yok çünkü kat kat alıyorsunuz..

Bende Hamileyim Doktorum 24 aralık doğum tarihi görünüyor dedi:) Benim doğum günümde 23 aralık güzel rastlantı oldu:)) :KK9:

Bende Hamileyim Doktorum 24 aralık doğum tarihi görünüyor dedi:) Benim doğum günümde 23 aralık güzel rastlantı oldu:)) :KK9:

hoşgeldin aramıza
ne güzel peşpeşe olacak desene.. yalnız her bebek verilen tarihte doğmuyor sadece yüzde 10u doğuyor genellikle 1 hafta erken geliyor bebekler :) şimdi kaç haftalık?

hoşgeldin aramıza
ne güzel peşpeşe olacak desene.. yalnız her bebek verilen tarihte doğmuyor sadece yüzde 10u doğuyor genellikle 1 hafta erken geliyor bebekler :) şimdi kaç haftalık?

Hoşbulduk:) 8 Haftalık şimdi:) İlk bebeğim çok heyecanlıyım :emir_bebek:

Eski mesajları sileyim derken hepsi gitti:KK17: Bende martta hamile kalıp aralıkta doğum yapacaklardanım:) :emir_bebek:

benimde ilk ben 10 haflalık oldum dün :) Allah tamamına erdirsin hepimizi
nasıl kolay geçiyor mu süreç? ben sürekli uyuyorum

Amin canım Allah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasib etsin. Bende çok uyumak istiyorum, çabuk yoruluyorum. Ama çalışınca mecbur esneye esneye günü bitiriyoruz:)) Ben fazla bişey hissetmiyorum diye korkmuştum ama daha 12. haftadan sonra hissetmeye başlarsın dedi doktor. Aşermen var mı peki?

bizim dun kontrolumuz vardi tam 9 haftalik artik 12.haftada ikili test istedi doktor sizde hangi testleri istediler😐 elleri ayakları oluşmuş yavrumun dr gosterdi eşimle o kadar heyecanlandik ki allah isteyen herkese nasip etsin inşallah😎

Amin canım Allah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasib etsin. Bende çok uyumak istiyorum, çabuk yoruluyorum. Ama çalışınca mecbur esneye esneye günü bitiriyoruz:)) Ben fazla bişey hissetmiyorum diye korkmuştum ama daha 12. haftadan sonra hissetmeye başlarsın dedi doktor. Aşermen var mı peki?

benim mide bulantım yok ama kokular rahatsız ediyor rahatsız olunca da öğürme isteği doğuyor buna bağlı istifra ediyorum.. uyku halim çok bi de çalışmadığım için hep uyuyorum.. buna bağlı kilo da aldım şimdiden dr çok kızıyor kilo alma diyor ama napiyim homini yiyorum.. aşerme nasıl oluyor bilmiyorum ama zaten beenim canım sürekli bi seyler istiyor tatlı tuzlu ekşi ne bulursam yiyorum :)

Gunaydin oncelikle. Cok gercekci oluyor insan etkisinden cikamiyor. Saglikla kucaklarimiza alalim ins Allah. Erkek mi hissediyordun sen.

Bu arada canim vitamini 3aydan sonra vermiyorlar mi? Benim doktorum sonra vericem dedide merak ettim.

aynen çok etkilendim valaa inşallahh :) aslında kız gibi hissediyorum ama belli olmaz tabi :KK1:
valaa ben 6. haftamda gittim doktor verdi hatta biz dedik gerekli mi almasam diye test yaptı sonuçlarımın hepsi normaldi ben bunu vereyim dedi bi vitamin yokki ilaçda folis asit demir kalsiyum falan hepsini barındırıyo.bilmese vermezdi.samsunun en çok önerilen doktorlarından birine gittim,o yüzden sorun olacağını sanmıyorum ..

X