Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bnde 17 haftayı devirdim bakalım 15 haftamda %85 erkekti bakalım ne dıcek şimdi allah bagıslasın cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin cümlemizinkini insAllah Rabbim bagislasin 🐣

genelde ilk söyledikleri cikiyormus :) bende hic tahmin bile yürütmediler ve ilk bu hafta ögrendik duyduk :)

ayrintili ultrasyonda ztn beli ediyormus ve bu haftalarda sanmiyorum yanlis tahmin olsun cünkü organlari oturmus oluyor :)

ne yalan söylim alis verise cikinca gözlerim hala kiz cicilerine gidiyor :)

Amin insAllah :) az kaldi :)

cnm söyle cerceveler ve saatler kücük kücük resimler halinde 12tane :) gördünmü bilmiyorum. Her ay bir resmini koyuyorsun bebege ve sonra 1yasina kadar nasil büyüdügnü farkediyon :) dur bulursam resmini göndereyim. benim saati var, arkadasim ev görmeye gelirken almisti sagolsun, bide diger cercivelisinden istiyorum :)
Çok güzel onlar biliyorum ama evime resim asma taraftarı değilim. Melekler girmiyormuş resimli odalara. Ama çokta güzel duruyor asarsam koridordaki duvarlarıma asarım geçenler boyna oğluşuma baksın :KK1::KK1::KK1:
Amin cümlemizinkini insAllah Rabbim bagislasin 🐣

genelde ilk söyledikleri cikiyormus :) bende hic tahmin bile yürütmediler ve ilk bu hafta ögrendik duyduk :)

ayrintili ultrasyonda ztn beli ediyormus ve bu haftalarda sanmiyorum yanlis tahmin olsun cünkü organlari oturmus oluyor :)

ne yalan söylim alis verise cikinca gözlerim hala kiz cicilerine gidiyor :)
Kız cicileri çok albenili, Erkeklerin ki daha sade o yüzden ama bazı yerlerde çok farklı erkek modelleri de var. Kızlarda çeşit çok erkeklerde ne kadar üretebilirlerki :KK1::KK1:

kızlar bişey sorcam
benim gögüs uçlarımda banyodan sonra beyaz bi kalıntı oluyor dün temizlemiştim üstten üstten biraz bugün baktım kanamış sanki kahverengi lekeler vardı.
sizde de oluyormu?

olur mu öyle şey şaşırdım şimdi burada zorunlu yaptırmazsan cezası bile var ebeniz sağlık ocağından aramadı mı sizi? gebeliğinizi bildirmeniz gerek.. bu aşı Allah korusun tifo dizanteri tetenozdan koruyor ayrıca elinizi kestiniz diyelim metal bir objeyle ya da ayağınıza yine metal bir cisim düştü cizdi orada oluşacak enfeksiyon bu hastalıklara sebep işte. bence doktorunuza sorun yinede ama yaptırılması şart ve devlet buna ceza bile yazıyor

He yok ben saglık ocagına gttm. Ordan kart ta verdıler aşı gunu için. Burda başka bloglarda okudumda bı kac hamişin doktorları vurdurmayn demiş. Ondan dedım. Ben yınede doktoruma sorucam. Bı ay var daha aşıma

Çok güzel onlar biliyorum ama evime resim asma taraftarı değilim. Melekler girmiyormuş resimli odalara. Ama çokta güzel duruyor asarsam koridordaki duvarlarıma asarım geçenler boyna oğluşuma baksın :KK1::KK1::KK1:

Kız cicileri çok albenili, Erkeklerin ki daha sade o yüzden ama bazı yerlerde çok farklı erkek modelleri de var. Kızlarda çeşit çok erkeklerde ne kadar üretebilirlerki :KK1::KK1:

masAllah cnm bu hasasiyetin beni cok duygulandirdi ve taktir ettim. bende nefsimi yenerim insAllah ve dügün fotoraflarimizi ortadan kaldiririm.

erkek cicileri var ama hep klassik, bebeken yine oluyor 4-5 yaslarindan sonra hep ayni seyler oluyor :/ yani bizim gibi bugün ne giyinsem derdi erkeklerde hic olmuyor :) cocukluklarindan beli adamlarin baksana :) hep t-shirt gömlek pantolon :)

iyi gidiyo şükür senin nasıl? bu sabah yatakdan böbreğim ağrıyarak uyandım ama şimdi geçti :KK50::KK50:

Ya kızlar bende hep farknda olmadan hep yüzüstü yatıyorumya. Gece uyanıyorum hemn yan dönuyorum. Sabah uyandgmda karnmda bi agrı vardı. Aglıcaktm resmem bebegımı ezıyorum rahatsz edıyorum diye

Kızlar aramızda istanbulda olupta üç yada dört boyutlu ultrason fiyatı alan varmı

Ben direkt saglık ocagındakinhemşireyle görüştüm zorunlu değil tetanoz aşısı .. Hatta ben doktıruma da sordum Pek istemedi . Fikir değiştirmezsem olmayı düşünmüyorum

canım dikkat et o zaman.. yemek yaparken elin falan kesilirse sıkıntı.. ben çok hareketliyim sürekli spor yürüyüş yüzme yapıyorum başıma bir iş gelme olasılığı evde oturan birine göre çok yüksek. benim doktorum da prof ve kesinlikle olacaksın bu aşıyı yoksa doğumda mikrop kapabilme olasılığı var dedi bir de ebemiz sürekli peşimizde burada zorunlu diye geçiyor.. emzirme eğitimine bile tutanak tutuluyor gitmeyenlere siz Türkiye de yaşamıyor musunuz acep?

canım dikkat et o zaman.. yemek yaparken elin falan kesilirse sıkıntı.. ben çok hareketliyim sürekli spor yürüyüş yüzme yapıyorum başıma bir iş gelme olasılığı evde oturan birine göre çok yüksek. benim doktorum da prof ve kesinlikle olacaksın bu aşıyı yoksa doğumda mikrop kapabilme olasılığı var dedi bir de ebemiz sürekli peşimizde burada zorunlu diye geçiyor.. emzirme eğitimine bile tutanak tutuluyor gitmeyenlere siz Türkiye de yaşamıyor musunuz acep?
Turkiyede yasıyorum. Bakalm benm doktor ne dicek

X