Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

gercekten masAllah helal olsun :) cocuklarda melek acaba o hususta bir kaide varmidir :)

herseyin avantaji ve dezavantajlari var cnm :) kizlar kokos, oglanlar klassik

Ben kızıma topuklu ayakkabı bile aldm minnacıkk😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlarr cogunuz istanbuldasinizdir sanirim ben bi iki ay para biriktirip alisverisi istanbuldan yapmak istiyotum ama uygun bol cesit nereleri varr bilgi verseniz bana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Netten almak istemedimm bakip elleyip almak istiyorummm :)

Mrb kızlar epeyidir girmiyorum arada bakıp çıkıyorum ya bisey diycem sizinde karninizin alt bölgelerinde agri oluyor muu bi de çok sancı vermiyor ama gecmioda

Kızlar aldgm siteden buldum resmini ama bunun daha ufagı ve önü bantlı. Bu büyük baya $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405166884.609777.jpg

Mrb kızlar epeyidir girmiyorum arada bakıp çıkıyorum ya bisey diycem sizinde karninizin alt bölgelerinde agri oluyor muu bi de çok sancı vermiyor ama gecmioda

Canim bende de gecen hafta sag tarafta cok oldu yururken yatip kalkarken giriyordu. Ama nor al artik bebis hizla buyumeye basliyor. Rahim duvarlarimizda bebise bagli gerilip genisliyor. Daha bunlar tatli sancilar. Bi doguma girelim de:KK70:

Son düzenleme:
Canim bende de gecen hafta sag tarafta cok oldu yururken yatip kalkarken giriyordu. Ama nor al artik bebis hizla buyumeye basliyor. Rahim duvarlarimizda bebise bagli gerilip genisliyor. Daha bunlar tatli sancilar. Bi doguma girelim de:KK70:

Canım ama gecmio ki hep mi agri yapcak böyle:eek:

Ben bunları yerimmmmm

Eklentiler

• $1405171196648.jpg
    $1405171196648.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 27
Canım ama gecmio ki hep mi agri yapcak böyle:eek:

Bende gecen hafta hic gecmicek sandim. Bi ara hastaneye acile gitmeti bile dusundum acaba bebisime bjseymi oldu diye. Ama allahtan bi ablam ve 1 kiz kareesim var cocuk sahipleri onlar sakinlestirdi normal diye ki hele kiz kardesim de su an 3 ye 6 aylik hamile :) o yuzden sakin ol ayaklarini yukari dogru uzak altina bisey koyup. Ani harwketler yapma.

Kızlar butik bebe diye bir site var tavsiye ederimm

geçmiyo mu...doktora söyledin mi? benim arada çok seyerek oluyo sürmüyo,en fazla 5 dakikaa yani

geçmiyo mu...doktora söyledin mi? benim arada çok seyerek oluyo sürmüyo,en fazla 5 dakikaa yani

pazartesi gitmistim canım çok şükür bisey yok dedi tahlil lerde temiz cıktı ama bide aklım hep karnımda hiç bisey yapmıyorum sadece onu düşünüyorum pskolojik olabilir mi acaba

X