Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sıcakya ondardr. Herkez bi mayışmış durumda. Otrdgm yerde gozlerim kapanıyoya😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hahahha evet ondan olabilir, bende normalde gündüz uyuyan biri değilim ama az uzansam gözler gidio :KK52:

uyu sende masaya koy kafayı:KK16::KK16:

Arada yapıyorum patron alıştı zaten. Bide cıkıcamya işten 2 3 aya kız aldk egıtıyom diye. İş yapmıyrm pek uyyorum bnde. Dıyorum misafırım idare ediceksiniz artık😃😃

Arada yapıyorum patron alıştı zaten. Bide cıkıcamya işten 2 3 aya kız aldk egıtıyom diye. İş yapmıyrm pek uyyorum bnde. Dıyorum misafırım idare ediceksiniz artık😃😃

ee yanii, misafirsin artık hizmet büyük olmalı ordaa :KK1:

:KK50::KK50::KK50: burada eski heyecan yok yaww, neden pasifleştiniz kızlarrr :KK52:
2014 Aralık anneleri sayfasına takılor çoğu bende dahil sizde gelin oraya.
Sıcakya ondardr. Herkez bi mayışmış durumda. Otrdgm yerde gozlerim kapanıyoya😃😃

Sıcaklarda kesinlikle etkili. Birde yemekte ayran içtim ya :KK52::KK52: Kesin uyuklayacağım :KK1::KK1:

2014 Aralık anneleri sayfasına takılor çoğu bende dahil sizde gelin oraya.

Sıcaklarda kesinlikle etkili. Birde yemekte ayran içtim ya :KK52::KK52: Kesin uyuklayacağım :KK1::KK1:

ben arada geliom zaten, bi uğrayıp gidiom :KK1: oraya yetişmek mümkün değil artık yetiştiğimiz kadarıyla :KK52:

ben arada geliom zaten, bi uğrayıp gidiom :KK1: oraya yetişmek mümkün değil artık yetiştiğimiz kadarıyla :KK52:
Sorma valla hem işe yetişip hemorayı takip etmek yoruyor bazen :)
sıcaklardan heralde..
evde olanlar çok şanslılar. şuan evde olup yatmayı çok isterdim. göbüşüm artık masaya dayanıyor. ilerleyen zamanlarda nasıl olacak bakalım.
Aynen evde olmayı bende çok isterdim. 7 yıldır çalışıyorum yetmez mi be :KK43::KK43:

5. ay aşısı nami diğer tetenoz
ilk dozu vuruldum 30 gün sonra ikinci doz en son 3. doz yapılacak siz yaptırdınız mı?

Yok yaptrmadm daha ama bazı doktorlards tavsiye etmiyomuş. Ikı hafta sonra kontrolum var sorucam bi doktoruma

Yok yaptrmadm daha ama bazı doktorlards tavsiye etmiyomuş. Ikı hafta sonra kontrolum var sorucam bi doktoruma

olur mu öyle şey şaşırdım şimdi burada zorunlu yaptırmazsan cezası bile var ebeniz sağlık ocağından aramadı mı sizi? gebeliğinizi bildirmeniz gerek.. bu aşı Allah korusun tifo dizanteri tetenozdan koruyor ayrıca elinizi kestiniz diyelim metal bir objeyle ya da ayağınıza yine metal bir cisim düştü cizdi orada oluşacak enfeksiyon bu hastalıklara sebep işte. bence doktorunuza sorun yinede ama yaptırılması şart ve devlet buna ceza bile yazıyor

olur mu öyle şey şaşırdım şimdi burada zorunlu yaptırmazsan cezası bile var ebeniz sağlık ocağından aramadı mı sizi? gebeliğinizi bildirmeniz gerek.. bu aşı Allah korusun tifo dizanteri tetenozdan koruyor ayrıca elinizi kestiniz diyelim metal bir objeyle ya da ayağınıza yine metal bir cisim düştü cizdi orada oluşacak enfeksiyon bu hastalıklara sebep işte. bence doktorunuza sorun yinede ama yaptırılması şart ve devlet buna ceza bile yazıyor

Ben direkt saglık ocagındakinhemşireyle görüştüm zorunlu değil tetanoz aşısı .. Hatta ben doktıruma da sordum Pek istemedi . Fikir değiştirmezsem olmayı düşünmüyorum

X