Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

He yok ben saglık ocagına gttm. Ordan kart ta verdıler aşı gunu için. Burda başka bloglarda okudumda bı kac hamişin doktorları vurdurmayn demiş. Ondan dedım. Ben yınede doktoruma sorucam. Bı ay var daha aşıma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim prof vurdurmama gibi bir şey söz konusu bile olamaz aşıların hepsi olacak dedi.. ben bebeğimi ve kendimi riske atamam doğum esnasında bebekleri çekerken ufak kesiklere yol açabiliyor doktorlar mikropsuz olma ihtimalini kim temin ediyor ki riske gireyim hele ben sezeryan doğum yapacağım.. bebeğimin belli mikroplara şimdiden direnci artıyor daha benim içimdeyken. yaptırma diyen doktora da şaştım kaldım gerçi bi kaç doktor da içki için günde bir kadeh demişti.. daha neler duyucaz

Ya kızlar bende hep farknda olmadan hep yüzüstü yatıyorumya. Gece uyanıyorum hemn yan dönuyorum. Sabah uyandgmda karnmda bi agrı vardı. Aglıcaktm resmem bebegımı ezıyorum rahatsz edıyorum diye

canımm daha alışamadın demekki,ama yatarken rahatsız olmuyo musun,mesela bende 1-2 ay önce bi iki kere unutarak döneyim dedim baskısıyla hemen yana döndüm,artık alıştım hiç dönmüyorum daha doğrusu dönemiyorum,eşine falan da söle uyarsın seni görünce

canımm daha alışamadın demekki,ama yatarken rahatsız olmuyo musun,mesela bende 1-2 ay önce bi iki kere unutarak döneyim dedim baskısıyla hemen yana döndüm,artık alıştım hiç dönmüyorum daha doğrusu dönemiyorum,eşine falan da söle uyarsın seni görünce

He yok yatınca sola yatıp oyle uyyorum. Gece farknda olmadan dönüyorum demkkı. Sıcaktan uyanıyorum. Bi bakıyorum yüzüstü yatmişim hemn değiştryorum.

He yok yatınca sola yatıp oyle uyyorum. Gece farknda olmadan dönüyorum demkkı. Sıcaktan uyanıyorum. Bi bakıyorum yüzüstü yatmişim hemn değiştryorum.

anladımm,son dönmelerin,biraz büyüsün karnında bak yatabiliyo musun :KK1::KK1::KK1:

masAllah cnm bu hasasiyetin beni cok duygulandirdi ve taktir ettim. bende nefsimi yenerim insAllah ve dügün fotoraflarimizi ortadan kaldiririm.

erkek cicileri var ama hep klassik, bebeken yine oluyor 4-5 yaslarindan sonra hep ayni seyler oluyor :/ yani bizim gibi bugün ne giyinsem derdi erkeklerde hic olmuyor :) cocukluklarindan beli adamlarin baksana :) hep t-shirt gömlek pantolon :)
Ben bizim fotolarda yendim kaldırdım da. Bebişimin kini bilmiyorum :26::26: Asarsamda sadece koridora artık odalarda oturuluyor oralar olmasın :KK1::KK1:
Aynen ben iki saat düşünüyorum ne giyeyim diye eşim hopp 2 dk da hazır. :KK19:
Ya kızlar bende hep farknda olmadan hep yüzüstü yatıyorumya. Gece uyanıyorum hemn yan dönuyorum. Sabah uyandgmda karnmda bi agrı vardı. Aglıcaktm resmem bebegımı ezıyorum rahatsz edıyorum diye

Çok meşhur Ayşe hemşire var o yatış pozisyonları çokta önemli değil diyor. Rahat ettiğiniz gibi yatın zaten bebek rahatsız olursa bizi ağrı ile uyarırmış bu durumda mecbur döneceksin tabii onun rahat olduğu tarafa :KK1::KK1: Çok endişe etmeyin yanii.

Ben bizim fotolarda yendim kaldırdım da. Bebişimin kini bilmiyorum :26::26: Asarsamda sadece koridora artık odalarda oturuluyor oralar olmasın :KK1::KK1:

Çok meşhur Ayşe hemşire var o yatış pozisyonları çokta önemli değil diyor. Rahat ettiğiniz gibi yatın zaten bebek rahatsız olursa bizi ağrı ile uyarırmış bu durumda mecbur döneceksin tabii onun rahat olduğu tarafa :KK1::KK1: Çok endişe etmeyin yanii.

Sagol azda olsa rahatladm

Amin cümlemizinkini insAllah Rabbim bagislasin 🐣

genelde ilk söyledikleri cikiyormus :) bende hic tahmin bile yürütmediler ve ilk bu hafta ögrendik duyduk :)

ayrintili ultrasyonda ztn beli ediyormus ve bu haftalarda sanmiyorum yanlis tahmin olsun cünkü organlari oturmus oluyor :)

ne yalan söylim alis verise cikinca gözlerim hala kiz cicilerine gidiyor :)

Evet cnm ya kız kıyafetlerı o kdr guzelki erkeklere hıcbışey yok gıbı benım kızım var 4 yasında ona doya doya alıyorum şükürki darısı sana da olsun ınşaallah ıkıncıye degıssede degışmesede farketmez ama nıye yüzdelerle konuşur bu dr lar anlamam alışverıs yapma dedı dayansmıyorum :)

canım dikkat et o zaman.. yemek yaparken elin falan kesilirse sıkıntı.. ben çok hareketliyim sürekli spor yürüyüş yüzme yapıyorum başıma bir iş gelme olasılığı evde oturan birine göre çok yüksek. benim doktorum da prof ve kesinlikle olacaksın bu aşıyı yoksa doğumda mikrop kapabilme olasılığı var dedi bir de ebemiz sürekli peşimizde burada zorunlu diye geçiyor.. emzirme eğitimine bile tutanak tutuluyor gitmeyenlere siz Türkiye de yaşamıyor musunuz acep?

Zaten henüz karar vermiş değilim .. Henüz zamanı var diye de düşünüyorum .. Bu arada Türkiye'de yaşıyorum Ankaradayım ve semt olarak da saglık ocağımız gayet ii .. Yani burada saglık ocağında hemşire bişeyi zorunlu dedikten sınra bizim arastıracagımızı bilir ondan dolayı da kestirip atamazlar ..

Aynı dert bende de var .. Zaten alışkanlık benım hep yüz üstü yayarsın şimdi de yatarken sol taraf yatıyorum bi uyanıyorum yüz üstü olmuşum cok üzülüyorum esıme de söyledim beni öyle görünce uyar dıye insan suçlu hıssedıyor kendini

Kizlar sabah fena uyandim.dun gece bebegimi gordum ruyamda.gogus ucum cok kucukmus emmiyodu.bide soluyodu cok kucuk diye:))
Bu dizi gibi ruyalar oldurcek beni:)butun gun kurtulamiyom etkisinden:KK43:(

Kizlar sabah fena uyandim.dun gece bebegimi gordum ruyamda.gogus ucum cok kucukmus emmiyodu.bide soluyodu cok kucuk diye:))

Hehe ıyıymiş. Bende cinsiyetını ogrenmeden once gormuştum ruyamda minnacık bi kız goğsume yatrmısım. Çenemi emiyodu. Heryerımı opuyodu yüzümde. Anneler her cuma böyle öpülür baba diyodu😃😃

Gaz sancisi gibi geliyo ama sorayim canim.

Muhtemelen gazdır bnde cook gazlıyım bnde gaz sancımı acaba baska bıseymı derdım gazım cıkınca ankıyodum tamamen kuruntu yapıyoruz bak bu bnm ıkıncı gebelık ınan ılk gıbı tecrubem sadece su konuda ki doğumdan korkmuyorum sezeryan oldum cok guzel gectı. Maaşallah ama tüm belirtiler farklı kızımda hep bı rahatsızlık cıkıyodu bnde alt yollar ı üşütürdüm uyurdum daha neler neler bunda tam tersı etkılerı

düşnmekden böle garip rüyalar görüyoruz,hamile kadınların çoğu değişik birazda korkutucu rüya görürmüş galiba... nette öle yazıyodu

Evet cnm ya kız kıyafetlerı o kdr guzelki erkeklere hıcbışey yok gıbı benım kızım var 4 yasında ona doya doya alıyorum şükürki darısı sana da olsun ınşaallah ıkıncıye degıssede degışmesede farketmez ama nıye yüzdelerle konuşur bu dr lar anlamam alışverıs yapma dedı dayansmıyorum :)

oyyy masAllah Allah bagislasin ne güzel bir kizin var, hevesini cikarimissindir cikarirsin onda :)
Bizim aile kiz hastasi :) ablamin kizi yok diye evlatlik almayi bile düsünüyordu bi ara :) simdi bende erkek haberi gelince, umutlarini kiz kardesime sakladi :)

gercekten masAllah helal olsun :) cocuklarda melek acaba o hususta bir kaide varmidir :)

herseyin avantaji ve dezavantajlari var cnm :) kizlar kokos, oglanlar klassik

X