Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evet insan olduğu yere alışıyor ben ancak bebek yasını doldurunca giderim oda gidersek yani

Ay ütü bitti ama bende bittim birtek eşimin baharlık bi trenckot kaldı onuda yapsam mı diye düşünüyordum ütünün buharı bitti :) baska sefere artık

Meyve yiyelim şimdi kızlar bebeklerimiz için

bizde sırf bebek daha güzel bi evde büyüsün diye geçiyoruz,herşey onlar için :KK16:
vala midem şu an çok değişik, bişi yemesem daha iyi olacak :KK1:

ne güzelll :KK16:
bulantım yok denilecek kadar az rahatsız etmiyo,ama halsizlik oluyo sanki midemle birlikte bişeyler oluyo bana

Ya o bende de var

Ve ben korkuyorum ya bi başlıkta okudum bugün mide bulantısı iyidir yazmış bi arkadas
Biri de benim ilk hamileliğimde hiç bulantım olmadı düşük yaptım demiş

Beni bi korku aldı hiç mide bulantım kusma falan yok ya :/

Ya o bende de var

Ve ben korkuyorum ya bi başlıkta okudum bugün mide bulantısı iyidir yazmış bi arkadas
Biri de benim ilk hamileliğimde hiç bulantım olmadı düşük yaptım demiş

Beni bi korku aldı hiç mide bulantım kusma falan yok ya :/

hiç mi olmadı sende,benim bi ara kokulara hassasiyet oldu hemen bulanıyodu ama hiç kusmadım.zaten normaldede midem bulanırdı öğürürdüm kusmazdım aynı öyle devam ediyo...

hiç mi olmadı sende,benim bi ara kokulara hassasiyet oldu hemen bulanıyodu ama hiç kusmadım.zaten normaldede midem bulanırdı öğürürdüm kusmazdım aynı öyle devam ediyo...

Hassasiyet sabahları mide yanması oldu ama gecti hep canım ama ben normalde en ufak bi üzüntü de kusarım ağlasam kusarım yani ama hamilelikte hiç kusma olmadı

kizlarr hic halim yoktu dr gittimm yarin kan tahlili istedii tansiyonum normal ciktii yaa kizlarr duanizi eksik etmeyinn

Hassasiyet sabahları mide yanması oldu ama gecti hep canım ama ben normalde en ufak bi üzüntü de kusarım ağlasam kusarım yani ama hamilelikte hiç kusma olmadı

hımmm...normalde hemen kusup hamilelikte kusmamakda ilginç vala...ama hemen kötü düşünme bi bulantıyla olacak iş değildir bunlar canımm

Kızlar Merhaba,
9 ay boyunca hiç bulantısı olmayanlar oluyor, kötü düşünmeyin hemen. Ben 12+3 üm şuan. hiç bulantım olmadı. Bir sabah çok başım ağrıdığı için kustum. Onun haricinde hiç bir şikayetim yok. Halsizlik ilk 3 ayda yaşanan en doğal belirtiymiş. Bu yüzden halsiz kalmamız çok normal. 3 ayı bitirince halsizlikte çoğunlukla geçiyormuş. Benim geçti çok şükür. Çok canlı bir topik olmuş :) çok sevindim.

Kızlar Merhaba,
9 ay boyunca hiç bulantısı olmayanlar oluyor, kötü düşünmeyin hemen. Ben 12+3 üm şuan. hiç bulantım olmadı. Bir sabah çok başım ağrıdığı için kustum. Onun haricinde hiç bir şikayetim yok. Halsizlik ilk 3 ayda yaşanan en doğal belirtiymiş. Bu yüzden halsiz kalmamız çok normal. 3 ayı bitirince halsizlikte çoğunlukla geçiyormuş. Benim geçti çok şükür. Çok canlı bir topik olmuş :) çok sevindim.

evet ya telaşa kapılıp sonra bişi olmadığını anlayınca rahatlıyoruz, vala topiği 2 gündür 3-4 kişi idare ediyoruz başka yazan yok :KK1: sen ilk 3 ayı bitirdin tabi ohh benimde 2 haftam kaldı 3 aylık olmama ...:KK49:

Kızlar Merhaba,

Ay valla içime su serptin normalse sorun yok :)

Senden yakında cinsiyet haberi alırız inşallah :)

Benimde 1 haftam kaldı 3. Ay olmak için :)

Kızlar ne yapıyorsunuz ?
Evde ufak tefek işlerimi bitirdim yarın haftalık temizliğimi yapıcam zaten şimdi de bi işim yok ikindi namazına kadar ne yapsam ki :/

evet ya telaşa kapılıp sonra bişi olmadığını anlayınca rahatlıyoruz, vala topiği 2 gündür 3-4 kişi idare ediyoruz başka yazan yok :KK1: sen ilk 3 ayı bitirdin tabi ohh benimde 2 haftam kaldı 3 aylık olmama ...:KK49:

Aynen o anda çok telaş yapıyoruz helede ilk gebelik ise. Benim ilk gebeliğim. Evet çok şükür bitirdim. Belkide ben Kasım'a bile geçebilirim :KK52: 1 Aralık gözüküyor doğum ama belli de olmaz ki :KK1: Bebişin canı ne zaman gelmek isterse :KK1:

Ay valla içime su serptin normalse sorun yok :)

Senden yakında cinsiyet haberi alırız inşallah :)

Benimde 1 haftam kaldı 3. Ay olmak için :)

İnşallah bende merakla bekliyorum cinsiyeti. Ben rüyamda kız gördüm, kız istiyorum ama erkek olacakmış gibi hissediyorum. Gerçi önemli olan sağlıklı olsunlarda.

Aynen o anda çok telaş yapıyoruz helede ilk gebelik ise. Benim ilk gebeliğim. Evet çok şükür bitirdim. Belkide ben Kasım'a bile geçebilirim :KK52: 1 Aralık gözüküyor doğum ama belli de olmaz ki :KK1: Bebişin canı ne zaman gelmek isterse :KK1:

benimde ilk gebelik ondan böyle oluyo dimiii :KK52: geçme geçmeeee bi aralık annesi daha olsun :KK47::KK47::KK47: geçirtmeyizzz :KK47::KK1::KK1:

İnşallah bende merakla bekliyorum cinsiyeti. Ben rüyamda kız gördüm, kız istiyorum ama erkek olacakmış gibi hissediyorum. Gerçi önemli olan sağlıklı olsunlarda.

Aynı sey bende de var kız istiyorum ama erkek olcak gibi:)
Su ara cok kafama takıyorum tek istediğim sağlıklı olması

X