Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

benimde ilk gebelik ondan böyle oluyo dimiii :KK52: geçme geçmeeee bi aralık annesi daha olsun :KK47::KK47::KK47: geçirtmeyizzz :KK47::KK1::KK1:

en ufak şeylerde telaşlanıyoruz hemen. Tecrübesizlik işte. Geçenlerde ilişki sonrası kanamam oldu.:KK17: :18: Bildiğin kırmızı kırmızı :18: nasıl korktum gece saat 12. Doktoruda arıyamam o saatte. Progestan içtim 1 adet. Hemen ablamı aradım. O rahatlattı beni. E kız deneyimli 2 çocuğu var. Başında geçince biliyon az buçuk. Biz panikliyoruz hemen.

en ufak şeylerde telaşlanıyoruz hemen. Tecrübesizlik işte. Geçenlerde ilişki sonrası kanamam oldu.:KK17: :18: Bildiğin kırmızı kırmızı :18: nasıl korktum gece saat 12. Doktoruda arıyamam o saatte. Progestan içtim 1 adet. Hemen ablamı aradım. O rahatlattı beni. E kız deneyimli 2 çocuğu var. Başında geçince biliyon az buçuk. Biz panikliyoruz hemen.

Ay bende hep ilişki sırasında bi telaş bi stres bişey olcak sanıyorum :)

Ohh ne güzel film izleyeceksiniz. Bense mesaim bitsin diye bekliyorum :KK43:

Hımm o zaman bi film secelim de izleyelim bari :/

Can dostum izledin mi Fransız filmi cok etkileyici cok güzel bi film

yok görmüştüm ama izlemedimm,igüzel diyosan izlemek lazım..

hadi yaa allah korusun,doktor bana tehlike olmadığı halde en tehlikeli dönem diye ilişkiye girme 12. haftaya kadar ama ahh ahh anlatamıyosun işte erkeklere :KK1: allahtan kanamam olmadı hiç. bende panik oluyodum ama artık rahatım,hele doktora gidip bebişimi görünce benden rahatı yok :KK16:

yok görmüştüm ama izlemedimm,igüzel diyosan izlemek lazım..

hadi yaa allah korusun,doktor bana tehlike olmadığı halde en tehlikeli dönem diye ilişkiye girme 12. haftaya kadar ama ahh ahh anlatamıyosun işte erkeklere :KK1: allahtan kanamam olmadı hiç. bende panik oluyodum ama artık rahatım,hele doktora gidip bebişimi görünce benden rahatı yok :KK16:

Evet canım aç izle süper film

Şimdi sende bana bi öneride bulun lütfen :)

hadi yaa allah korusun,doktor bana tehlike olmadığı halde en tehlikeli dönem diye ilişkiye girme 12. haftaya kadar ama ahh ahh anlatamıyosun işte erkeklere :KK1: allahtan kanamam olmadı hiç. bende panik oluyodum ama artık rahatım,hele doktora gidip bebişimi görünce benden rahatı yok :KK16:[/QUOTE]

Onları görünce zaten bizden mutlusu yok. Şöyle ikinci el ultrason makinesi falan bulamaz mıyız diye eşime sormuştum. Bana acayip acayip baktı. anne olsaydın anlardın beni dedim. Siz istemezmiydiniz ? :KK1:

Onları görünce zaten bizden mutlusu yok. Şöyle ikinci el ultrason makinesi falan bulamaz mıyız diye eşime sormuştum. Bana acayip acayip baktı. anne olsaydın anlardın beni dedim. Siz istemezmiydiniz ? :KK1:
:KK9::KK9: evet merak ettiğimizde haman bakardık ne güzel olardı yaaaa :KK1: o zaman doktora da gitmez evde kendimiz cinsiyeti öğrenirdik :KK9:

Onları görünce zaten bizden mutlusu yok. Şöyle ikinci el ultrason makinesi falan bulamaz mıyız diye eşime sormuştum. Bana acayip acayip baktı. anne olsaydın anlardın beni dedim. Siz istemezmiydiniz ? :KK1:[/QUOTE]

Aaa süper olurdu valla sabah aksam bakardım :)

İşte bak anneler anlıyor beni, Babalara tuhaf geliyor :KK1:
annelik başka bişeymiş canım :21:

X