Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yaa kizlarr dunden beri asirii halsizligim vee bel agrim varr sizdede bu ve bunun gibi seyler varmii yerimden kalkamiyorum canim agrio :KK43: yaa

Canım bel ağrısı normal bende de ayakta durunca oluyor birde bu haftalardan sonra sırt ağrıları başlarmış haberin olsun az a yavaş yavaş yap işlerini

Günaydıın bu arada annecikler :)

Bugün ütü günüm tatile gidicez diye yazlıklar cıktı yıkandı ütü bekliyor. Normalde ütü yapmayı severim ama gözümde büyüdü suan yaa

Siz nasılsınız , ne yapıyorsunuz ?

Hehe bakalım kiiiiiim :)
Ben haftaya cuma doktor ne söylediyse yazıcam kızlar tabi eşimin bana çevirdiği kadarı ile :)
Sizde doktor kontrollerinizi yazın

Senin ki ne zamandı canım ?

yazıcam bende mutlaka haziranın 4 ünde gideceğim bende bakalım:KK1: bu arada ütü demişsin bende ütüm olduğunu hatırladım poffff :KK9:

yazıcam bende mutlaka haziranın 4 ünde gideceğim bende bakalım:KK1: bu arada ütü demişsin bende ütüm olduğunu hatırladım poffff :KK9:

Hımm ben Türkiye'de olcam yine de girmeye çalışırım merak ederim :)

Canım normalde ben camasırlıktan aldığım gibi üzülüyorum hiç ütüm cok olmaz ve birikmez o yüzden san da tavsiye ederim
Ama bu sefer farklı işte :/

Hımm ben Türkiye'de olcam yine de girmeye çalışırım merak ederim :)

Canım normalde ben camasırlıktan aldığım gibi üzülüyorum hiç ütüm cok olmaz ve birikmez o yüzden san da tavsiye ederim
Ama bu sefer farklı işte :/

benimde birikmez ama bende yazlıkları çıkarttım yıkadım ondan fazla oldu biraz.

aynenn inşallahh ... gözümde o kadar büyüto ki eşyaları al o tarafa geçir,daha yapmadan yoruldum :KK1:

Ay yok düşünme öyle

Ben daha kahvaltı yapmadım sen yaptın mı ?
Yaptıysan bi besmele cek başla canım bak başlayınca nasıl daha cok yapasın gelicek göreceksin

Ay yok düşünme öyle

Ben daha kahvaltı yapmadım sen yaptın mı ?
Yaptıysan bi besmele cek başla canım bak başlayınca nasıl daha cok yapasın gelicek göreceksin

yaptım canım ben,çok iş yok şu an toparlanırken yapıcaz büyük işleri şimdi ufak tefek şeyler zaten... sen de kahvaltı yapsana bebiş aç kalır bak sonra :KK9:

yaptım canım ben,çok iş yok şu an toparlanırken yapıcaz büyük işleri şimdi ufak tefek şeyler zaten... sen de kahvaltı yapsana bebiş aç kalır bak sonra :KK9:

Yapıcam da kim hazırlıcak şimdi baya üşendim
Tost yapayım bari kendime

Sonra da hop işlere girişirim yani inşallah :)

X