Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

OHH OHH MAŞ ALLAH ne güzel çatlama olmamış. Umarım hiç olmaz

inşallah canımm ağlama kızzz benim önceden kilo alıp vermden var ama çatlaklar hehehehe benimde popo kenarlarında tam

Benmde birtek popoda var mlsf. Alıştım onlara artık. 😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hmm geçmiş olsun soylemek istemiştim sadece

teşekkür ederim canım, aslında bebek içinde benim içinde bu hastalık bir sıkıntı yaratmıyor, kan değerim testlerde düşük çıkıyor doktorlar hemen demir ilacı veriyorlar aslında demir oranın gayet normal birden demir ilacı kullanınca da demir oranım max seviyeye çıkıyor buda beni hasta ediyor, elevit demir oranı en düşük vitamin onun için başka vitamin kullanamıyorum...Ama yinede bildiğini benimle paylaştığın için teşekkür ederim...

aynen yaaa bende alıştım tınnn diyorum onlaraa

He aynen. Kocada sıkıntı yapmıyo taş gbı popom var. Azcık catlakta nazarı olsun cnm😃😃😃amaaan

inşallah canımm ağlama kızzz benim önceden kilo alıp vermden var ama çatlaklar hehehehe benimde popo kenarlarında tam
Olmayaydı iyiy di ya neyse artık. Bundan sonra olmaması için yağlanayım ve bol su içeyim.
Benmde birtek popoda var mlsf. Alıştım onlara artık. 😀😀

Evet bende alıştım görmediğim sürece Görünce sinirim bozuluyor

He aynen. Kocada sıkıntı yapmıyo taş gbı popom var. Azcık catlakta nazarı olsun cnm😃😃😃amaaan

aynen benimde kociş bişi dese takarım da onunda umrunda değil, çatlaklarla devamm

Olmayaydı iyiy di ya neyse artık. Bundan sonra olmaması için yağlanayım ve bol su içeyim.

Evet bende alıştım görmediğim sürece Görünce sinirim bozuluyor

hadi pehlivan yağlan bakalımm evet su içelimmm lıkır lıkırr

aynen benimde kociş bişi dese takarım da onunda umrunda değil, çatlaklarla devamm

Allahtan takıntılı degıl kocalar. Yoksa bunalmlardan cıkamazdık bı dönemlerde. Sıvılce cıkıyo. Olsun karıcım gecer oda aşkmn guzellıgının nazarı olsun diyo😀😀oyy canm kocamya😀hehe

o kadar gaz vermeseler sonra onlara sarcaz biliyolar şaka bi yana allahtan benim eşimde hiç dert etmez öle şeyleri,şanslıyız demekki

o kadar gaz vermeseler sonra onlara sarcaz biliyolar şaka bi yana allahtan benim eşimde hiç dert etmez öle şeyleri,şanslıyız demekki

Aman maşallahhh kocişlere ozaman😃😃haha

Slm kizlar.bugun doktora gittim.memlekete gidicem orda yaptiramam diye 4lu test yapti.3luye gerek yok dedi.bi de kizlar benim psikolijim baya cokuk.sabahlari falan hep aglayarak uyaniyorum.nefesim daraliyo elim ayagim titriyo falan faln...bunun icin alora diye bitkisel bi sakinlestirici verdi.hic duydunuz mu?

hadi pehlivan yağlan bakalımm evet su içelimmm lıkır lıkırr

Aynen valla saç diplerimde ve boynumda sivilce dolu şuan. Dün akşam bile diyorum boynumda sivilcesiz yer kalmamış, harita gibiyim diyorum. Yok canım kaşıdın ya ondan o kadar belirginleşti diyor. Çok bunaldıysan doktora gidelim ama bir şey kullanamazsın ki hem senin abarttığın gibi de değil diyor sağolsun. Motive ediyor.
Kızlar gerçekten ne bu sivilceler ergen gibi yaaa

kızz bende o kadar yok,aynı regl olacakmışım gibi biri çıkıo biri gidio,senin o kadar çok mu oldu öylee alla alla

kızz bende o kadar yok,aynı regl olacakmışım gibi biri çıkıo biri gidio,senin o kadar çok mu oldu öylee alla alla

Biri çıkıyor biri gidiyor da ben dayanamayıp onları sıktırınca izleri ve kızarıklıkları bir türlü geçmiyor. ERgenken bir tane bile sivilce çıkmadı evlendikten sonra sivilcelerle uğraş dur Ne kullanayım bilmiyorum .:26:

aaaa o iz kalması bende de var malesef,esmer olduğum halde belli oluyo çok bende sıkıyorum,eşim her ne kadar sıkmama kızsada

Yok cnm duymadm hiç. İnş en kısa zamnda gecer sıkıntıların. Bebişini düşün dikkat edin kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…