Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Günaydın canım. Bazen oluyor. Özellikle ayakta çok durunca. Sen cinsiyeti öğrenmiş miydin erkek bele vurur derler ya ondan dedim. Benim erkek belime belime vuruyor

hadi ya yok öğrenmedim canım nerdee inşallah haftaya bi daha gidicem o zaman sölesin artıkk inşallah öledir bende erkek istiyorumm kurban olsunlar onun bel ağrılarına

hadi ya yok öğrenmedim canım nerdee inşallah haftaya bi daha gidicem o zaman sölesin artıkk inşallah öledir bende erkek istiyorumm kurban olsunlar onun bel ağrılarına

Eskiler bilir böyle şeyleri ya Ben daha minicikken bile çok ayakta durduğumda hep belim ağrırdı zaten içime de hep erkek olacak diye doğuyordu. Sonuç değişmedi. Allah seninde gönlüne göre versin.
Ne kadar ağrılarına bile kurban oluruz desekte şiddetli ağrıyınca yatacak yer bulamaıyorum

doğru diosun valla zaten yatakta çok dönen bi insanım şimdi hiç yer bulamıyorumm kendime allahtan yatarken değilde kalkarken hissediyorum ağrımı

gunaydın kıslar
Günaydın canım.
doğru diosun valla zaten yatakta çok dönen bi insanım şimdi hiç yer bulamıyorumm kendime allahtan yatarken değilde kalkarken hissediyorum ağrımı
Bende çok dönerim uyuyana kadar. Artık eşim kızıyor bir rahat dur diye Hele dün gece sahura kadar döndüm durdum valla hiç rahat edemedim. Sonra dev ayımı aldım bacaklarımın arasına ohh mışıl mışıl uyudum sonra Eşimde diyor sabah ilk oyuncağı da belli oldu Eymen Paşanın

ohh ne güzel mis valla

Kızlar dunden berı şiddetli baş agrım var. Dun akşam vok kotuydum. Kafamı kaldıramıyodum. Aglıyodum agrıdanya. Bugun hala var ama şiddetlı degıl allahtan. Sizdede oluyomu baş agrısı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bana da dünden önceki gün oldu tabi senin kadar değil,ağlamadım yani,sadece beynimde sanki oynuyo bişiler ayağa kalkmada zorlandım sabah kalktığımda geçmişti...inşallah seninkide geçer..

bana da dünden önceki gün oldu tabi senin kadar değil,ağlamadım yani,sadece beynimde sanki oynuyo bişiler ayağa kalkmada zorlandım sabah kalktığımda geçmişti...inşallah seninkide geçer..

İnşallah cnmya. Resmen saclarımı cekıyodum agrıdan. Eşim biyerden ovdu ben bıyerden. Ama gecmedı. Uyudum bıraz kalktgmda aynıydı.bu sabahta hala agrıyo. Hiç başım agrımazdı benim normalde. Cay içmedgımde agrırdı az. İçerdim gecerdı hemen

grip falan değilsin demi,benim böyle ağrı ancak grip olduğumda olurdu,o kadar ağrı neymiş öyle yaaa doktoru arasan ilaç içip içemeyeceğini sorsan ?

grip falan değilsin demi,benim böyle ağrı ancak grip olduğumda olurdu,o kadar ağrı neymiş öyle yaaa doktoru arasan ilaç içip içemeyeceğini sorsan ?

Yok degılım grıp. Bugunde cogalırsa agrı arıcam zaten. Dayanamıyrum çünkü.

Cok gecmiş olsun sanırım doktorlarda ağrı kesıcı olarak parol verıyo. Umarım uzun sürmez

Cok gecmiş olsun sanırım doktorlarda ağrı kesıcı olarak parol verıyo. Umarım uzun sürmez

Sagol cnm. Bilmiyorumki normaldede hiç ilaç kullanmam ben zaten. Ama sorucam bi ne dicek bakalım.

Sagol cnm. Bilmiyorumki normaldede hiç ilaç kullanmam ben zaten. Ama sorucam bi ne dicek bakalım.

Çok geçmiş olsun canım ama o kadar beklem bence dünden beri geçmediyse boşuna ağrı çekip hem kendini hem bebeğini üzme. Ara doktorunu büyük ihtimalle Parol verecektir. 1 tane içersin rahatlarsın. Günde 3 tane ye kadar Parol'a izin var diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…