Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

o kadar beyazsın yanii güneşde çok çarpar seni heee
Beyazdan 1 - 2 tık koyu Çarpıyor çarpmaz mı kıpkırmızı yapıyor sağolsun
Canım arkada 1 bebeğin daha var mecbur her ihtimali düşünmek zorundasın. Ama aminiyosentez yaptırıp bebeğine hiç bir şey olmayan da çok var. Sıkılma derdi veren Rabbim dermanını da verir inş Allah. Şu mübarek günlerde tüm testlerin tertemiz çıkar inş Allah. TEk yapabileceğimiz dua etmek ve sabretmek. Allah yar ve yardımcın olsun canım.
slm kızlar benide katarmısınız aranıza bende aralıkta doğum yapacam inşallah
Hoşgeldin canm. KAç haftalıksın? bebişin cinsiyeti belli oldu mu ?

Bu arada günaydın demeyi unuttum
Günaydınlarrr güzel annişler

hoşbulduk canım 17+1 haftalık erkek

Günaydın şekerlerrrr. Ben yıne bacagıma gıren krampla uyandm bugun. Her gun iki bacagımada kramp gırıyo napıcam benya. Cok canım yanıyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın canım. Kramplar magnezyum eksikliğinden girermiş öyle diyordu arkadaşlar. Magnezyum ilacı kullanıyor musun ? ya da her gün muz tüketmeye çalışıyor musun ? Birde 100 gram kabak çekirdeğinde günlük ihtiyaç olan magnezyumun tamamı varmış. Haberin olsun...

Yok ilaç kullanmıyrm. Muzda haftada bir ya yerım ya yemem. Ama bu akşamdan başlıcam mudaza cekırdegede. Her gece cıglıkla uyanyem kramptan. Oyle canm yanıyoki. Gerindıgım anda gırıyo. Rahat uyuyamıyorum gunlerdır

merhaba arkadaşlar bende 16+2 günlük hamileyim çok uzun yıllar beklediğim bebekti rabbime şükürler olsun banada nasip etti
ben bişey sormak istiyorum. ben 45 kilo ile hamile kaldım şuan 51 kiloyum fakat ilk zamanlardaki iştahım hiç yok. aksine artması gerekmezmi? benim azalıyo ne önerirsiniz?

Gerindiğim zamanlarda bana da olcak gibi geliyor hemen gerinmeyi bırakıyorum resmen korkudan. Her gece özellikle yatmadan önce muz yemek krampları büyük ölçüde azaltıyormuş. İkisini birden yeyip abartma Teker teker git Eğer yine yeterli gelmezse o zaman doktorun ilaç verir. Ama genelde muzla çözüm bulmuşlar. Hadi bakalım bu gece ye de yarın sabah rahat rahat gerinirsin inş Allah

muz ve kavun yüksek miktarda potasyum içerdiği için kasların kasılmasını engeller ama muz kabızlık yapabilir ayrıca sindirimi en güç besinlerdendir gebelik döneminde vücut yediğimiz besinleri iki kat daha geç öğütmeye programlanır fazla muz tüketimi mide yanması kabızlık gibi şikayetlere de neden olabilir
ayrıca bebeğin kilo artışını sağlayan besinlerdendir
bebeğiniz kilo alsın istiyorsanız muz pirinç ve kaşar peyniri direkt bebeği şişirir
bilginize kızlar :)

günaş kremi hakkında bi bilgim yok,ama hepsi de kullanılmaz benceee

eskiden yediklerin midende 3 saat civarında eritilirken artık 5 saatte eritiliyor iştahın kapanması çok normal vücudun tükettiğin her besinden maksimum fayda alabilmek için yavaş ve titiz çalışıyor ayrıca sıcakları da buna eklersek çok normal iştahsız olman.. vitamin hapları kullanıyorsan korkma günlük gerekli tüm besin değerlerini zaten onlardan alırsın ama kullanmıyorsan protein kalsiyum ve vitamin ağırlıklı beslenmen şart :)

Hosgeldn canm. Valla benmde hiç iştahm yok. Zorla yıyorum resmen. Gun içinde işyerınde hiç bişey yıyemiyorum. Evde ıftarda eşimin baskısıyla yıyebiliyorum

İnşş canm cok sagolll bilgilerın için

Evet evet bebişim şişsin ama doğumdan sonra versek bunları olmazmı :26: Şimdi verirsek çok şişerse nasıl çıkarcaz biz onları yawww Zaten tırsmaya başladım :18::18:
sanki boya rengi veriyo yaaa aman dikkat et o zamann
Hakikaten öyle olmuş. Ama kar beyazdan hafif buğdaya dönük nasıl tarif edilir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…