Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım hevesini kırmak gibi oldu ama sormak en mantıklısı eğer bişi de olmaz derse Dr kendimi kötü hissederim hakkını helal et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Yok canm benm haklısın eşim arastirmis ultraviyole ışınlari saçıyormus bende ultrasonda da var dedim oda ultrasona ayda bi giriyorsun bunu hergün kkullanacaksin dedi hattahergün4-5 kere kullanirim ben onu simdi arastiriyor tr de saglik Bakanlığı onayı olan ürün bulursam alirim dedi ama bende soğudum gerçekten istemiyorum

Sagol cnm. Bilmiyorumki normaldede hiç ilaç kullanmam ben zaten. Ama sorucam bi ne dicek bakalım.

Evet cnm parol yada minoset iç dedı. Parol alim bari.

günaydınn annişler ve bebişlerr :KK3::KK3: ya ben sabahları kalktığımda bel ağrısıyla uyanıyorumm sizdede var mı bu durum :44:
Benm belim aksamlari ağrıyor yaa kendimi cok yormadigim halde

Gunaydın kızlarrrr. Dün dayanamayıp bdşka hastanede bebişimi gormeye gıttım. Parmagını emiyoduya.

Çok ii olmuş gittiğin benm kocisim istemiyor devamlı gitmemi yoksa bende haftada bi giderim özlüyorum çünkü
Ne tatlı emiyordur yaa :)))

Kızlar dunden berı şiddetli baş agrım var. Dun akşam vok kotuydum. Kafamı kaldıramıyodum. Aglıyodum agrıdanya. Bugun hala var ama şiddetlı degıl allahtan. Sizdede oluyomu baş agrısı.

Benm baş ağrım geçen haftaya kadar cokk siddetliydi bu hafta hiç agrimadi cokk şükür iiyim yaa sennkide geçer inşallah

merhaba kızlar bende geldim naıslsınız_?

Hoşgeldin :)

Annişler kadın dogum uzmanı bi arkadaşım var. Dedıkı normal dogum istıyosan. Bol bol yuruyuş yap. Bide her lavabodan cıktıktan sonra hakıkı zeytnyagı sür az dedı. Oda kendisine aynısını yapmış. Bir dikiş bile atmamişlar dogumda. Cok rahat yapmış. Ben doktoruma sorup oyle denicem yag olayını

Annişler kadın dogum uzmanı bi arkadaşım var. Dedıkı normal dogum istıyosan. Bol bol yuruyuş yap. Bide her lavabodan cıktıktan sonra hakıkı zeytnyagı sür az dedı. Oda kendisine aynısını yapmış. Bir dikiş bile atmamişlar dogumda. Cok rahat yapmış. Ben doktoruma sorup oyle denicem yag olayını

yürüyüş ve egzersizlerin yararı olur gerçektende ama yağ olayını yapamam yaa vıcık vıcık duramam ölee gibi.allah hepimize öle doğum nasip etsin tabii:KK16:

Bende yağ olayını arkadaşımdan duymuştum onun da doktoru demiş ama son ayda başla demiş. Ayrıca arkadaşım çatır çatır doğurucam derken Sezeryan oldu. Büyük konuşmayacaksın :KK50::KK50:
yürüyüş ve egzersizlerin yararı olur gerçektende ama yağ olayını yapamam yaa vıcık vıcık duramam ölee gibi.allah hepimize öle doğum nasip etsin tabii:KK16:
:KK1::KK1: Yok kız vıck vıck olmazsın. Ben zeytin yağı ve katı kakao yağı ile vücudumu yağlıyorum. Acayip nemlendiriyor. ama öyle vıck vıck olmuyorsun. Avucuna döküp yediriyorsun. Emiyor zaten tenin hemen. Yağlı güreşçiler gibi gezmene gerek kalmıyor yani :KK9::KK9:

Amiiiin inşşş.ya tabi bide o vıcık vıcık durumu var.

:KK1::KK1: Yok kız vıck vıck olmazsın. Ben zeytin yağı ve katı kakao yağı ile vücudumu yağlıyorum. Acayip nemlendiriyor. ama öyle vıck vıck olmuyorsun. Avucuna döküp yediriyorsun. Emiyor zaten tenin hemen. Yağlı güreşçiler gibi gezmene gerek kalmıyor yani :KK9::KK9:

allahh senii ne güldüm yaa :KK1::KK1: emiyosa sorun yok o zaman. sen o yağları çatlaklar için mi süürüyosun canımm?

allahh senii ne güldüm yaa :KK1::KK1: emiyosa sorun yok o zaman. sen o yağları çatlaklar için mi süürüyosun canımm?
Evet çatlamayayım diye doktorum önerdi. Birde bol su iç dedi. Diğer kremlere boşa para verme. Çatlayacaksan hiç bir şey engel olamaz dedi :KK43: ve benim popom çatladı. Orayı yağlamayı unutmuşum. Ne bileyim oranın çatlayacağını :KK19::KK19:
Ama nemlendirme konusunda kakao yağı zeytin yağını bile geçer onu anladım. :21::21:
:KK1::KK1: vıcık vıcık olunmuyomuş deneyenler varr :KK1::KK1:
ben ben denedim :KK1::KK1::KK1::KK1:

Evet çatlamayayım diye doktorum önerdi. Birde bol su iç dedi. Diğer kremlere boşa para verme. Çatlayacaksan hiç bir şey engel olamaz dedi :KK43: ve benim popom çatladı. Orayı yağlamayı unutmuşum. Ne bileyim oranın çatlayacağını :KK19::KK19:
Ama nemlendirme konusunda kakao yağı zeytin yağını bile geçer onu anladım. :21::21:

ben ben denedim :KK1::KK1::KK1::KK1:

benim doktorum da sıvı tüket bol bol dedi... hadi yaa benim doktor lierac phytolastil diye krem var onu önerdi,20. haftdan sonra süremeye başla dedi,en önemli yerler doktorumun söylediğne göre baldır ve çevresi,karın çevresi ve göğüs yanları,en çok buralarda olur çatlaklar dedi,oralara sürersin dedi...daha bişi süremeye başlamadım ben...çatlak yok zaten :KK1:

nasıl gidiyo hamilelik canım kontroller sonuçlar falan vs.?

hamilelik çok şükür iiyi gidiyo, 2 li testim normal çıktı,pazartesi 3 lü test için kan verdim sonuç için bugün aradım ama çıkmamış daha,yarın sorucam artık,bekliyorum inşallah ondan da bişi çıkmaz,bu arada 16+2 olduk bugün,sen kaç haftalıksın,testler ne alemde

hamilelik çok şükür iiyi gidiyo, 2 li testim normal çıktı,pazartesi 3 lü test için kan verdim sonuç için bugün aradım ama çıkmamış daha,yarın sorucam artık,bekliyorum inşallah ondan da bişi çıkmaz,bu arada 16+2 olduk bugün,sen kaç haftalıksın,testler ne alemde

İnşallah herşey tertemiz çıkar tatlım.
Benimde 2li,4lü testlerim normal çıktı şükür 1.5 ay sonra ayrıntılı ultrasonm var bende 17+3 haftalığım cano.

İnşallah herşey tertemiz çıkar tatlım.
Benimde 2li,4lü testlerim normal çıktı şükür 1.5 ay sonra ayrıntılı ultrasonm var bende 17+3 haftalığım cano.

ayyy bende en çok onu bekliyorum 31 temmuzda da benim 4 boyutlu ultrason var,inşallah herşey yolunda gider bebişlerimizin :KK16: 1 hafta var aramızda demek :KK16:

X