Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hmm almasam mi bi dr a soruyum gittigimde bakalım ne diyecek

Canım hevesini kırmak gibi oldu ama sormak en mantıklısı eğer bişi de olmaz derse Dr kendimi kötü hissederim hakkını helal et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tahlil sonuçlarımda bir sorun var trizomi 21 1/104 çıkmış yüksekmiş yani amnıyosentez yaptıran varmı ıelim ayağıma dolaştı i nee yapayım bilemiyorum

Canım ikili testinde ki risk oranı neydi ? Bu testlere çok ta güvenilmiyor biliyorsun değil mi ? Moralini bozma. Riski çok yüksek çıkıp sapa sağlam doğan bir sürü bebiş var. İçini ferah tut. İnş Allah sağlıkla alacağız kucaklarımıza bebişlerimizi :KK16::KK16:

günaydınn annişler ve bebişlerr :KK3::KK3: ya ben sabahları kalktığımda bel ağrısıyla uyanıyorumm sizdede var mı bu durum :44:

Gunaydın kızlarrrr. Dün dayanamayıp bdşka hastanede bebişimi gormeye gıttım. Parmagını emiyoduya.

günaydınn annişler ve bebişlerr :KK3::KK3: ya ben sabahları kalktığımda bel ağrısıyla uyanıyorumm sizdede var mı bu durum :44:

Gunaydn cnm. Sabahları degılde iş falan yaptgmda sanıyesınde agrıyo belim.

günaydın canımmm,benim gün içerisinde oluyo bel ağrısı çok oturmakdan galibaa..

Gunaydın kızlarrrr. Dün dayanamayıp bdşka hastanede bebişimi gormeye gıttım. Parmagını emiyoduya.

günaydınn cann,artık emme refleksi başladı yaa emmeye çalışıyolarr :KK16: cinsiyetle ilgili bişi dedi mi

günaydın canımmm,benim gün içerisinde oluyo bel ağrısı çok oturmakdan galibaa..

günaydınn cann,artık emme refleksi başladı yaa emmeye çalışıyolarr :KK16: cinsiyetle ilgili bişi dedi mi

Cinsiyetı kesınleşsın diye gıttım daha cok zaten. Bu doktorda kız dedi. Bikere daha cok sevındm😀😀😀

Cinsiyetı kesınleşsın diye gıttım daha cok zaten. Bu doktorda kız dedi. Bikere daha cok sevındm😀😀😀

ohhh tamam daha değişmez canımm gözünüz aydınn, rahat rahat sevin artık daa :KK16::KK1:

Günaydın canım. Bazen oluyor. Özellikle ayakta çok durunca. Sen cinsiyeti öğrenmiş miydin erkek bele vurur derler ya ondan dedim. Benim erkek belime belime vuruyor :KK9::KK9:

Günaydın canım. Netleştirdin yani kesin kız geliyor :KK1::KK1: sağlıkla gelsin :KK16::KK16:
Günaydın kızlar
Günaydın canım sanada :KK16:

Kızlar önce aşılama yaptığım rahim filmimi cektirdigim dr gideyim diyorum yarın. çünkü dünden beri kendime gelemiyorum belki biraz rahatlatir bebi

için rahatlıcaksa git tabi,doktorlardan zarar gelmez,aksine ne kadar doktor görürse o kadar iyi:KK16:

Ins canım yaa kendime gelemiyorum geceleri bile rüyama girdi ne yapcam bilmiyorum

çok kafana taktığın için oluyo rüyalarına girmesi,bende doktora gitmeden bi gün önce rüya gördüm aşırı kanamam vardı hastanede durduramıyodu korkuyla uyandım ama allaha şükür öle bi durum olmadı o yüzden rüyalara falan takılma hiç,sen doktoruna bi görün bakalım o ne diyecek

X