Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Amin canım yaa dedim sonra dr hanım benim canım çok sıkıldı die sıkılma bisey olmaz ins dedi ama gel bunu pimpirikli meltem e anlat:sly:

aklında öyle bi ihtimal olduğu olsun tbi ama çokda kafana takma derim,iyi düşün iyi şeyler olur,kaç kişiye düşük tehliken var yat doğuma kadar diyolar bak zamannında doğum yapıo,o yüzden sen hamileliğin keyfini çıkarr

Aminn hepimizi korusun Rabbim

herkese merhaba; benim bebişim birazcık daha minik:)
daha tecrübeli anne adayları olarak size danışacağım okadar çok şey var ki... öncelikle kıyafetlerinize nezaman sığmamaya başladınız, ben iki hafta önce pantolonlarımı değiştirdim sığmıyorum eski hiçbir pantolonuma, bir de kaç kilo aldınız benim göbeğim ve yan yağlarım hemen çıktı son kontorolümde 12 haftalıkken 2.5 kilo aldığımı gördüm ama çok acıkıyorum elevit kullanıyorum inanılaz iştahımı açtı
sizden fikir alacağım okadar çok şey olacakki şimdilik aklıma gelenler bunlar.... görüşmek üzere hepinizi çok öptüm...

Meraba ben henüz hamile kaldığım kiloya ulasamadim kıyafetlerime sigiyorum :) elevit te domuz kemiginden bi katkı maddesi kullaniliyormus bilgin olsun bebeginde hayırlı olsun

o kadar fark yok ya mesela benle 2 haft aran var
ben pantolon olarak dar gelen pantolonlara sığmıyorum az beli bol olanları giymeye devam hala ve 16. haftamızdayız daha gözle görülür kilo almadım,artış yok yani..ben daha yeni yeni iştahım açıldı,bende decavit kullanıyorum.... ama 12 haftada 2.5 kilo çok da fazla değil,dikkat ederek yersen sorun olmaz bencee

12 hafta da bende 2,5 kilo almıştım. Şimdi toplamda 5 kilo aldım 19. haftamdayım (18+1) Ben 12-13 haftamdan sonra kotlarımın belleri sıkmaya başladı. Bende açık bıraktım paket lastiği ile tutturarak giyiyorum hala Kapalı olduğum için üstüne mutlaka uzun tunikler giydiğimden belli olmuyor
Hamile kıyafetlerine nedense hiç ısınamadım alırmıyım bilmiyorum
Bebeğin hayırlı olsun.

paket lastiğini yesinle kız nasıl tutturuyon bana söyle bende tutturayım lastiklee,güzelim pantolonlar kenarda duruyo yaa

Meraba ben henüz hamile kaldığım kiloya ulasamadim kıyafetlerime sigiyorum :) elevit te domuz kemiginden bi katkı maddesi kullaniliyormus bilgin olsun bebeginde hayırlı olsun

canım ben elevitten başka ilaç kullanamıyorum çünkü talasemi taşıyıcısıyım diğer ilaçlar dokunuyor

Canlarim çok tsk ederim... İşte bi olasılık Rabbimiz korusun yaaa ins bi sorun çıkmaz. Yoksa bebişim çok tatlıydı Rabbimiz bebeklerimizi bize bagislasin ins bisey olmaz

canım ben çalıştığım ve sürekli toplantılarım olduğu için mecburen 3 tane pantolon bir tanede etek aldım yoksa paket lastiği falan pek beni kurtarmazdı(ama çok iyi fikir) gerçi pantolonların en küçük bedenleri bol geldi artık ilerki zamanlarda tam sığarım içlerine diye düşünüyorum. artık kilo olayınıda takmayacağım bebek doğsun hayırlısı ile veririz bir şekilde kiloları inşallah, seninde bebişin hayırlı uğurlu olsun görüşmek üzere....

canım benim yorumun için çok teşekkürler, hamile kalmadan önce çok aktif spor yapıyordum hamile olduğumdan beride hiç spor yapmıyorum haraketlerim yavaşladı ben kilo alışımı buna bağlıyorum birde hiç karbonhidrat tüketmeyen ben artık mecburen tüketmeye başladım çünkü midem bulanıyor

Canlarim çok tsk ederim... İşte bi olasılık Rabbimiz korusun yaaa ins bi sorun çıkmaz. Yoksa bebişim çok tatlıydı Rabbimiz bebeklerimizi bize bagislasin ins bisey olmaz

aminn tatlım hepimizin bebişlerini bizleri,ailemizi korusun inş

evett ooo spor yapıoosan hamile kalmadan önce ondan da olabilir bu kilo almalar.olsun verilir kilolar doğumdan sonra yavaş yavaş,bebişler sağlıklı olsun da

evett ooo spor yapıoosan hamile kalmadan önce ondan da olabilir bu kilo almalar.olsun verilir kilolar doğumdan sonra yavaş yavaş,bebişler sağlıklı olsun da

evet canım bebişim sağlıklı doğsunda başka hiçbirşey istemiyorum vallahi...
sende bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşalah... öptüm çok görüşmek üzere

paket lastiğini yesinle kız nasıl tutturuyon bana söyle bende tutturayım lastiklee,güzelim pantolonlar kenarda duruyo yaa
Bak şimdi tarifini vereyim paket lastiğinin bir ucunu iliğe bir ucunu düğmeye taktın mı tamamdır. Bu kadar

Bende çalışıyorum ama tesettürlü olmanın avantajı diyeyim. Giydiğim tunikler hep uzun dizlerimde olduğu için fermuarın açık olduğunu kimse görmüyor ve hafiften de bol şeyler giyerdim malum tesettürlüyüz daracık giyinmekten hoşlanmam. Onlarında faydası göbişime tam geliyor şimdi Tabi ilerleyen dönemlerde salaş model tunikler falan alırım ya da dikerim. Zaten bir tane diktim çok rahat Görüşürüz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…