Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy kızlar alın kiloları cokk olmadigi surece bişey olmaz bak ben alamıyorum hala bisey yiyemiyorum hamile kaldığım kiloya cikamadim bile
Yiyememek kötü tabi ama böyle yemekte pek iyi sayılmaz. Eşim artık ben senden korkmaya başladım diyor (çok yemek yiyormuşum) Alakası yok halbuki
Aynı şeyi bende düşündüm ama ben çok acıkıyorum o yüzden sürekli elimde bişey var :)
Aynen bütün gün işte atıştırıp duruyorum. Çekmecem market raflarından daha dolu

aminnn ayy ciddi misin yaaa,insanın psikolojisini de bozar böle doktorlar bişi olmadığı halde insanı sıkıntıya sokuyolar geçmiş olsun canımm

Hem de ne bozuktum anlatamm sana ocakta kimyasal gebelik yasadim sonra tekrar dusuk tehlikesini duyunca cildirdim ama cok şükür bişeyim yok kimsenn de olmaz inşallah

Ben hamile kıyafeti aldim iki tane onları giyince mutlu oluyorum diğer türlü hiç bişey anlasilmiyor

puffff,bende almak istiyorum yaaa

Bugün cinsiyetimız belli oldu teyzeler ikinci kızım geliyor. Iki cadıyla n:18:asıl başa çıkacağım ben yahu

Ayy bilmiyorum ki gerçekten ses duyuluyor mu acaba yoksa streteskop alıp onunla dinlemeyi düşünüyorum ama daha bi iki hafta beklemeliyim sanırım

Ben netten cok da sağlıklı olmadıgını duymuştumkalp dinleme cihazlarının forumda bi yerde okumuştum açıklamasını ama bulamadım .. Bi bayana doktor sağlıklı olmafıgını söylemiş hatta bayan aldım ama kullanmam dıyordu .. Kesin bi bilgi değil tabi orada yazanı aktardım bi çok seyden şüphelenir olduk 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim meleğim teyzesi. Yaramaz kızım. Senin belli oldumu gösterdimı cinsiyetini?

allahım yaa çok tatlı maşallahhh benimkide erkekk, dün kesinleşti iştee.... bebişlerin arasında çok yaş farkı olmayacak galiba senin demi

Bugün cinsiyetimız belli oldu teyzeler ikinci kızım geliyor. Iki cadıyla n:18:asıl başa çıkacağım ben yahu
Maş Allah ne güzel iki kız. REsimdeki kızınmış o zaman yaşları da yakın olacak. Büyütünce çok faydalarını görürsün ama daha çok iki kız kardeş birbirlerine faydalı olur. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizde iki kızız (ablam var) ve iyi ki öyleyiz.

allahım yaa çok tatlı maşallahhh benimkide erkekk, dün kesinleşti iştee.... bebişlerin arasında çok yaş farkı olmayacak galiba senin demi

Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin cümlemıze inşallah çok araları yok hamile olduğumu öğrendiğimde çok ağladım kızıma haksızlık yapıyormuşum gibi geliyordu şimdi alıştım kızım 16 aylık olduğunda doğum yapmış olacağım hayırlısıyla. Hayırlısı. Bekarlığımdan beri kız çocuğu delisiyim bizim ailede erkek sayısı fazla olduğu için. Rabbime nasıl dua ettiysem artıkım iki tane kıscem olcak.:124:

aminnn allahım kolaylığını da verir sana hiç canını sıkma.hem ne güzel ikisi beraber büyüyeceklerr he valaa nasıl duaymış o peş peşe kızları verdi sanaa

Allah razı olsun. Tek tesellim o zaten beraber büyüyecekler arkadaş olacaklar. Biraz araları olsaydi fena olmazdı ama çok zor bu şekilde kızım kucağıma gelmek istediğinde alamıyorum üzülüyorum. Yapacak birşey yok allahın isi

aminnn allahım kolaylığını da verir sana hiç canını sıkma.hem ne güzel ikisi beraber büyüyeceklerr he valaa nasıl duaymış o peş peşe kızları verdi sanaa

derler ya eşref saati diye sanırım eşref saatinde dua etmişim. Seninde bir erkekın daha olacak hayırlı evlat olsun inşallah. Hep yüzünüzü güldürsun.

derler ya eşref saati diye sanırım eşref saatinde dua etmişim. Seninde bir erkekın daha olacak hayırlı evlat olsun inşallah. Hep yüzünüzü güldürsun.

olabilir bakk benim daha ilk bebişim ,inşallahh hepimizn bebişi hayırlı evlat olur

Ablamında aynı senin gibi araları 14 ay. Benimde ablamla 18 ay. Tabi ki zorlanacaksın ufaklık 2 yaşına gelene kadar ama sonrası o kadar güzel ki. Ablamın biri erkek biri kız olduğu halde arkadaş gibiler. İkisi birden çıkacak aradan boşver. Hiç üzülme. Allah yardım ediyor. Ablam 2.ye hamileyken bile diğerini kucağında taşıdı. O kadar dan bir şey olmaz merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…