Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben netten cok da sağlıklı olmadıgını duymuştumkalp dinleme cihazlarının forumda bi yerde okumuştum açıklamasını ama bulamadım .. Bi bayana doktor sağlıklı olmafıgını söylemiş hatta bayan aldım ama kullanmam dıyordu .. Kesin bi bilgi değil tabi orada yazanı aktardım bi çok seyden şüphelenir olduk 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hmm almasam mi bi dr a soruyum gittigimde bakalım ne diyecek

Baska zaman olsa kilolardan aklimiz çıkar yaa ama olsun tadını çıkarmak lazım yaa aldigimiz kilolari veririz bi ara zaten

aynen bebiş için alınan her kilo mutlulukk :KK1::KK1::KK16: veririz yaaa hemen bebiş yapmazsak bi daha veririiz :KK1:

aynen bebiş için alınan her kilo mutlulukk :KK1::KK1::KK16: veririz yaaa hemen bebiş yapmazsak bi daha veririiz :KK1:

Hemmenn mi bebis :) ağır geldi birden bana biraz büyüsün diye beklerim ben yaf hem büyüsün de kızım yardımcı olsun bana :)) ayy ne güzel bi duygu söylemesi bile cokk hos :))))))

Kızlar dr gittim geldim... Bebişim erkekk herşeyi çok şükür normal.. Ağırlığı 125 gr 16. Haftam dayim ama rahmim küçük olduğundan erken doğum riski olabilir mis ama canını sıkma bu bi olasılık dedi ama canım çok sıkıldı yaaa lütfen dualarinizi eksik etmeyin Rabbimiz esirgesinn yavrularimizi

Hemmenn mi bebis :) ağır geldi birden bana biraz büyüsün diye beklerim ben yaf hem büyüsün de kızım yardımcı olsun bana :)) ayy ne güzel bi duygu söylemesi bile cokk hos :))))))

bana kalsa bende beklerim en az 4 yıl ama eşim beklemez gibi,o da beraber büyüsünler yapalım diye düşünüyo,allah bilir hayırlısı yaa :KK16:

Kızlar dr gittim geldim... Bebişim erkekk herşeyi çok şükür normal.. Ağırlığı 125 gr 16. Haftam dayim ama rahmim küçük olduğundan erken doğum riski olabilir mis ama canını sıkma bu bi olasılık dedi ama canım çok sıkıldı yaaa lütfen dualarinizi eksik etmeyin Rabbimiz esirgesinn yavrularimizi

meltemimmmmmm paşanı hayırlısyla kucağına alırsın inşallah canım benim bnde bugun dr a gidicem kısmetse:KK16: canım canını hic sıkma doktorun dediği gibi bu sadece bir olasılık kesinlik yok dular seninlee hayırlısıyla vaktiyle kucağına alırsın inşallah arkadasım:KK16::nazar::emir_bebek:

olsun canımm benim hiç canını sıkma herşey bizim için,sadece bi ihtimal varmış,onun için kendin de üzülme bebişi de üzme,sadece dikkat et kendine fazla yorulma çok dinlen,allaha sığınmakdan başka ne yapılabilir:KK16: bak bebekde sağıklıymış ne güzel,onun keyfini çıkar,allahım başka soru vermesin

bana kalsa bende beklerim en az 4 yıl ama eşim beklemez gibi,o da beraber büyüsünler yapalım diye düşünüyo,allah bilir hayırlısı yaa :KK16:

Oyle tabi ne zaman kısmet olursa o zaman olur da benm esimde hemen düşünmüyor benm ilk aylarim cokk zor gecti bide küçük bi çocukla başına cikamazdim o yüzden biz beklemeliyiz mutlaka

olsun canımm benim hiç canını sıkma herşey bizim için,sadece bi ihtimal varmış,onun için kendin de üzülme bebişi de üzme,sadece dikkat et kendine fazla yorulma çok dinlen,allaha sığınmakdan başka ne yapılabilir:KK16: bak bebekde sağıklıymış ne güzel,onun keyfini çıkar,allahım başka soru vermesin

Amin canım yaa dedim sonra dr hanım benim canım çok sıkıldı die sıkılma bisey olmaz ins dedi ama gel bunu pimpirikli meltem e anlat:sly:

Oyle tabi ne zaman kısmet olursa o zaman olur da benm esimde hemen düşünmüyor benm ilk aylarim cokk zor gecti bide küçük bi çocukla başına cikamazdim o yüzden biz beklemeliyiz mutlaka

biraz beklemek en iyisi canım yaaa, az büyüsün diye düşünüyorum bende :KK16:

Amin canım yaa dedim sonra dr hanım benim canım çok sıkıldı die sıkılma bisey olmaz ins dedi ama gel bunu pimpirikli meltem e anlat:sly:

canım bak sana sunu ornek veriyim benim bi tanıdığım mesela simdi hesabından iki hafta once doğuracak ama bi sorun yok bebek zaten gelişimini tamamlamış ki kaldı ki oyle 2 yada 3 haftalık doğumlar ciddi riskler tasımıyorki canım benim ayrıca dediğim gibi kesinlik yok veee üzülmeni gerektirecek hccc bir sey yokkk için rahat olll paşan gunleriini tamamlayıp gelecek:KK16:

Canm bak herseyi cok güzelmiş Paşanın tadını çıkar drlara da cok kulak asma inşallah öyle bişey olmaz..ben bi dr un yüzünden3aydir düşük riskim var diye yatıyorum devamli baska bi dr a gittim ilacimi da kesti normal hayatıma donmemi söyledi hiç öyle bisey de yokmuş yani söylemek istediğim dr lar bi vesile Allah ne derse o oluyor bol bol dua et mübarek gunlerde. .rabbim erken dogumdan hepimizi korusun bebislerimizi sağsalim kucagimiza almayı nasip etsin

SAğlıklı bir erkek bebiş daha hayırlı olsun canım benim. :nazar::nazar: Sakın sıkma canını sadece bir ihtimal o doktorun da değdiği gibi. Hem rahmin genişleyen, büyüyen bir yapısı var. Bebeğe göre büyümeyeceği ne malum. Sadece dikkatli ol. Allah'a emanetiz hepimiz. Erkek bebiş çok sevindim :nazar::nazar: :KK1::KK1: Benimki de erkek teyzesi arkadaş olacaklar :KK1::KK1:

X