Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bak şimdi tarifini vereyim :KK1::KK1::KK1: paket lastiğinin bir ucunu iliğe bir ucunu düğmeye taktın mı tamamdır. Bu kadar :KK1::KK1::KK1:

Bende çalışıyorum ama tesettürlü olmanın avantajı diyeyim. Giydiğim tunikler hep uzun dizlerimde olduğu için fermuarın açık olduğunu kimse görmüyor :KK1::KK1: ve hafiften de bol şeyler giyerdim malum tesettürlüyüz daracık giyinmekten hoşlanmam. Onlarında faydası göbişime tam geliyor şimdi :KK1::KK1: Tabi ilerleyen dönemlerde salaş model tunikler falan alırım ya da dikerim. Zaten bir tane diktim çok rahat :KK1::KK1: Görüşürüz canım:KK16::KK16:

canım dikiş yeteneğin olduğu için çok şanslısın hamile kıyafetleri çok pahalı ve istediğin modelleri isteğin gibi dikersin, ben tesettürlü değilim ama hamile olmadan öncede daha salaş bluz ve gömlekler tercih ettiğim için üst giyimde hiç sıkıntı çekmedim ama pantolonlarım çok rahatsız etti beni pantolonları olduğu gibi değiştirdim... senin içinde sakıncası yoksa ve mümkünse diktiğin tuniklerden birinin resmini paylaşırmısın hem bizim içinde fikir olur. :KK16:

Tamda konunun üstüne gelmişim sanki ben az önce bi yemek yedim yani bi insanın 3 öğünü :)
Eee bunda bebeğin ne sucu var suc benim :)

Tamam canım öyle yapıcam :)
Sen ne yapıyosun bakim hep netin basında mısın ?

yok normalde bu saatlerde iftar için yemek yapmaya başlamam gerek ama eşimin amcasına gidicez iftara vakit geçiriyorum burda:KK34: ama bugün biraz fazla burda vakit geçirdim yaa aslında kısıtlamam lazım kendimi:KK50:

evet uzun şeylerde denerim:KK1::KK1::KK1: görene lastiği çıkarıp fırlatırım artık,2 işi bir görürüm hahahha :KK1:
:KK1::KK1::KK1: gözüne gözüne fırlat :KK9::KK9::KK9:
canım dikiş yeteneğin olduğu için çok şanslısın hamile kıyafetleri çok pahalı ve istediğin modelleri isteğin gibi dikersin, ben tesettürlü değilim ama hamile olmadan öncede daha salaş bluz ve gömlekler tercih ettiğim için üst giyimde hiç sıkıntı çekmedim ama pantolonlarım çok rahatsız etti beni pantolonları olduğu gibi değiştirdim... senin içinde sakıncası yoksa ve mümkünse diktiğin tuniklerden birinin resmini paylaşırmısın hem bizim içinde fikir olur. :KK16:
Ahh ahhh keşke vaktim olsa o makinenin başından hiç kalkmasam. Acayip seviyorum dikiş dikmeyi ama çalışınca vakit bulmak zor. :KK1::KK1:
Tabi fotoğrafını çekerim canım yüklerim buraya ama her yerde olan tuniklerden aslında yinede fikir olması açısından vakit bulup diktikçe paylaşırım.

yok normalde bu saatlerde iftar için yemek yapmaya başlamam gerek ama eşimin amcasına gidicez iftara vakit geçiriyorum burda:KK34: ama bugün biraz fazla burda vakit geçirdim yaa aslında kısıtlamam lazım kendimi:KK50:

Evet bebişler için arada mola vermek lazım
Ben zaten hep telefondan giriyorum
Ama cok girdiğim zaman bir derdim var a falan giriyorum dertleniyprum durup dururken

:KK1::KK1::KK1: gözüne gözüne fırlat :KK9::KK9::KK9:

Ahh ahhh keşke vaktim olsa o makinenin başından hiç kalkmasam. Acayip seviyorum dikiş dikmeyi ama çalışınca vakit bulmak zor. :KK1::KK1:
Tabi fotoğrafını çekerim canım yüklerim buraya ama her yerde olan tuniklerden aslında yinede fikir olması açısından vakit bulup diktikçe paylaşırım.

teşekkürler canım merakla bekliyorum....

Evet bebişler için arada mola vermek lazım
Ben zaten hep telefondan giriyorum
Ama cok girdiğim zaman bir derdim var a falan giriyorum dertleniyprum durup dururken

bi ara bende oraya bakıyodum hep,içim kararıyo yaa ordaa dert dert nereye kadarr :KK1: aklıma geldi du bi bakim orda ne var ne yok

Son düzenleme:
Tahlil sonuçlarımda bir sorun var trizomi 21 1/104 çıkmış yüksekmiş yani amnıyosentez yaptıran varmı ıelim ayağıma dolaştı i nee yapayım bilemiyorum

Tahlil sonuçlarımda bir sorun var trizomi 21 1/104 çıkmış yüksekmiş yani amnıyosentez yaptıran varmı ıelim ayağıma dolaştı i nee yapayım bilemiyorum

içim rahat etsin aklım orda kalmasın diyosan,doktorunla da konuş o ne diyo ona göre karar ver bence

X