Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım cok yakın durma sonuçta kimsayal bişey ama sen boyatmıyorsan zararı olmaz :)

Hamilelik de dip boyalarına alışıcaz kızlar :)

benim dipler aldı başını gidiyo yaa bayağı indiler aşağı artık,kırk yılda bi saçımı boyadım 2 ay sonra hamiş oldumm

benim dipler aldı başını gidiyo yaa bayağı indiler aşağı artık,kırk yılda bi saçımı boyadım 2 ay sonra hamiş oldumm

Benimde aynı sekil kuzum ya tatile gidiceğim zaman boyatıcam diye dipleri umursamadım sonra bi öğrendim hamileyim aldı basını gidiyor şimdi

Eşimin işine geldi tabi kendi rengine dönersin diyor :)

Benimde aynı sekil kuzum ya tatile gidiceğim zaman boyatıcam diye dipleri umursamadım sonra bi öğrendim hamileyim aldı basını gidiyor şimdi

Eşimin işine geldi tabi kendi rengine dönersin diyor :)

hahahah bu erkekler hep aynı demekki,aynen eşimde ohh kendi saçın gibisi varmı bak akıyo boyamazsın daha da diyo

aynen öylelerr, benim saçlarımda beyazlar var yaa çok değil ama gözle görülüyo,önceden takmazdımda şimdi rahatsız ediyo o yüzden boyucam artık kendi saç rengimede olsa

Evet kendi rengine boya canım yada koyu renk ise kına yakabilşrsin hem beyazları kapatır hemde zararsız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…