Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

15+2 canım bende uzanmıştım göbek deligimin hemen altindaa içimde pıtı pıtı biseyler hissettim ayyy ins bebiş tirrr:)

hoşgeldin şekerimmm iyiyim çok şükür yarın kontrol var bakalım bebiş nasıl seninde mi oğluşun olucak yaa maşallahh sen nasılsın

Iyiyim canım hala türkiyedeyim son 2 haftam kaldı :)
Oğlum olcak benim de evet dün ona ciciler aldı ananesi :)

Nasıl geciyor günler güzel haberler bekliyoruz yarın

Iyiyim canım hala türkiyedeyim son 2 haftam kaldı :)
Oğlum olcak benim de evet dün ona ciciler aldı ananesi :)

Nasıl geciyor günler güzel haberler bekliyoruz yarın

ölee mi türkiye semalarında devam diyosun
anomm cicilerini yiyim ben onların,ben daha bişicik almadım yaa yarın kesin erkek olduğunu öğreneyim de başlayayım ufaktan cicişlere
amin inşallah canım,ben taşındım yeni evimde öle takılmaca evde

Ya bizde de annem almak istedi erken normalde ama o bir daha göremicel doğuma kadar o yüzden almak istedi

Nasıl sevdin mi alıştın mı yeni evine

Ya bizde de annem almak istedi erken normalde ama o bir daha göremicel doğuma kadar o yüzden almak istedi

Nasıl sevdin mi alıştın mı yeni evine

iyi yapmış canım benimm,benim annem bi iki parça kıyafeti daha bebek haberi yokken almıştı düşün yani anneler iştee
sevdiim yaa alıştım,biraz merkeze uzak ama allahtan her yerden araba geçiyo gidiliyo yani

daha doüru dürüst kilo almadım yaa 60 oldum işte,500 gram falan almışım, ama iştahım açılmış durumda bundan sonra alırım herhalde,sen kaç kilo aldın

hihihi bünyemiz ayni galiba :) bende 1 kg almisim ve bundan sonra alirim galiba, hem göbegim cikiyor hemde istah acildi :)

15+2 canım bende uzanmıştım göbek deligimin hemen altindaa içimde pıtı pıtı biseyler hissettim ayyy ins bebiş tirrr:)

hihihi insAllah cnm 17haftaliktan sonra baslarsin yavas yavas hisetmeye :) pitirciklarla basliyor ztn :) hadi hayirlisiyla insAllah seninde bebisinin dans showlarini bekliyoruz

Anne olunca anlarız artık :)

Olsun araba olunca insana heryer yakın

Bak oğluşumun cicileri bunlar

Kızlar kuafordeyim buradakiler saç boyatiyorlar kız boya, kokusu bisey yapar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…