Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

tabiki kız erkek farketmez hayırlı evlat olsun da yaa biz hep erkek diyorduk herkes öyle bekliyordu cokk sasirdim :))
yok canm yaa hic kararma olmadi bende

bende müjdemi vereyim bebeğim bir prenses :)
çok şaştık kaldık biz de çünkü erkek bekliyorduk tüm ailem öyle hissediyordu.. Ama kızımız olacak çok sevindim dayanamadık gittik doktora bugün :) benim meme uçları kararmaya başladı demek ki doğru bir method değilmiş :)

okudum allah kabul etsin dualarımızı

ayy sevindim canım gözünüz aydın,kızınız geliyo demekk bende de meme uçlarında ve kenarlarında kararma oldu

Hayırlı olsun cnm ya meme ucu hangısınde kararırmış pekı kızmı erkektemi sana % kac kız dedı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ah yaramaz kızlar daha şimdiden bizle oynuyorlar. Ölçüm yapamadığından tam haftada sölemiyor doktor. Gerçi kafasını ölçerek 17. Haftadasın dedi.Sana kaç hafta dedi .

16 haftayla uyumlu dedi ben 16+2 bekliyordum ama iste boyunu gostermedi yarım saatten fazla kaldık ultrasonda :)) doya doya gördük bebeğimizi

Aa çok sevindim :) bizim gibi sizde farklı hissetmissiniz ama ben nedense hala bi yanlislik var die düşünüyorum çünkü kendimi cokk alistirmisim farkinda olmadan

okudum allah kabul etsin dualarımızı

Allahım su mübarek günde isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Okudum ben inşallah birinin duası kabul olur

insallah amin.kızlar Allah ettiğiniz duaların bin katı güzelini sizlere nasip etsin.erinmeyip okudugunuz için cok sagolun.saglıkla kucagınıza alın bebişlerinizi insallah Ramazanın hürmetine.amin amin amin

canim canim ayyy cok sevindim, demeki prenses geliyor :) masAllah Rabbim gönlüne göre verdi :) Hayirli evlat olur insAllah prensesimiz cok sevindim darisi bize :) bu arada benimde gögüs uclari cayip bi karardi korktum ne demek oluyormus gögüs ucu kararinca?

Hayırlı olsun cnm ya meme ucu hangısınde kararırmış pekı kızmı erkektemi sana % kac kız dedı

bana doktor eminim kız dedi kendi doktorum değildi bakan artık çok merak ettik gidelim bakalım dedik
meme uçlarım karardı genelde erkekte kararma olurmuş.. yüzde falan vermedi doktor direkt kız bebek geliyor dedi

Aa çok sevindim :) bizim gibi sizde farklı hissetmissiniz ama ben nedense hala bi yanlislik var die düşünüyorum çünkü kendimi cokk alistirmisim farkinda olmadan

ne yalan söyleyeyim bende öyle hep erkek diye sevdim şimdi bi garip geliyor eşime de öyle bi garip garip bakıyor yüzüme biliyorum evladın cinsiyeti olmaz ama duvara tosladık sanki ben yine bi nebze kıza da alıştırmaya çalııyordum kendimi ama eşim için zor oldu

meme ucu kararırsa erkek diyorlar ama bende de kararma oldu lakin prenses geliyor baksana teyzesi yaaa :)) canım darısı başına bir an önce öğrenin yavrunuzu

bana doktor eminim kız dedi kendi doktorum değildi bakan artık çok merak ettik gidelim bakalım dedik
meme uçlarım karardı genelde erkekte kararma olurmuş.. yüzde falan vermedi doktor direkt kız bebek geliyor dedi

Anladım cnm üzülme kız evlat bambaska bnde var bıtane 100 erkege degısmem hem ilk çocuk daha sanırım ıkınciye belkı erkek olur bnmde meme ucum karardı ama yapısal bı durum bnce cnm bu hurafe tutanda dogru der takılma

yok canım üzülür müyüm hiç havalara uçtum sevinçten ben zaten kız istiyordum hep gerçi sağlığı olsun hiç bir şey önemli değil benim için ama etrafımdakiler o kadar çok erkek dedi ki içime sindirmişler erkeği ne yalan söyliyim ben çok sevindim kızım minnoşum gelicek :) darısı tüm isteyenlere

doğru diyorsun yapısal bence de uç kararması cinsiyeti öğrenene kadar napayım tüm denilenlere bakıyordum vücudumda :) ama tutmadı SİZİN cinsiyet belli mi?

Gunaydın kızlar. Sabah uyandm yuzumde minik kırmızı noktalar var. Cok moralım bozuldu. Napmam lazım. Makyajla kapattım biraz ama pek işe yaramadı. Doktorumada sormadm hiç yuzum için ne kullanım diye arasammı acaba

Cnm benim % 85 erkek dedı 15+ 4 te dr bakalım hayırlısı olsun tabııkı kız evlt bambaska yerı ayrı ıkısınınde bnm kızımdada memem karardı bundada dr guveneyım ı bılemedım başhekim kendisi cok ıyı eger sıradan bı hekim olsaydı kesın derdı bnce cıkıntı belliydi ona ragmen

günaydın canımmm,moralini bozma sakın...evet doktorunu aramalısın bence en doğru ve güvenilir bilgiyi kullanacağın şeyi o söyleyecektir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…