Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Meraba annişler Şimdi kontrolden geldim doktorum vazgecti 3 lü taramadan ,168 gr geldi kızım.doktor ismini sordu bize kal geldi bir daha geldinizde isim istiyorum dedi. Acil isim konusunda yardım gerekli.Güzel anlamlı ve farklı olsun istiyorum.Boyunu ölçemedi bizim kız ayaklarının üzerine oturmuştu.kafa ölçümü yaptı güzel dedi.allahım hep böle iyi gitsin.1 ay sonra ayrıntılı ultrasonda tüm organlarına bakcaz dedi doktorumuz bende dedimki 1 hafta sonra gelsem kızımı görsem dedim tamam gel dedi çünkü bayramdan sonra ayrıntılı ultrason.Doktorumu çok seviyorum :-))

Ayy süper inşallah hep böyle güzel haberler alırız dun bizim kizda boyunu gostermedi 1ay sonra ayrıntılı ultrason var bizimde

Sagol cnm. Çok şükür hallettık şimdilik yeni bir sorun cıkmazsa Cıkarmazlarsa tabi inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnşallah cikmaz canm sen sakin olmaya çalış duymamazliktan gel bazen umursamaz olmak cookkk ise yarıyor

İnşallah cikmaz canm sen sakin olmaya çalış duymamazliktan gel bazen umursamaz olmak cookkk ise yarıyor

Ah ah ben sivri dilliyim hemde fena sinirlennce kımse tutamıyo benide çenemide😃😃😃

Bende 1 aydır lierac kullaniyorum ve eczacının tavsiyesiyle aldım. Kullandım ve cok memnun kaldım en iisi bu dedi. İnandım bende. Bakalim ins. Güzeldir de boş yere vakit harcamiyorumdur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Bende lierac paris kullaniyorum cokk memnunum

Ah ah ben sivri dilliyim hemde fena sinirlennce kımse tutamıyo benide çenemide😃😃😃

Ee bazen karşındaki sivri dili hakediyor ama ben zamanla sessiz kalıp ortalık sakinlesince ağzına geleni soylemenin daha faydalı olduğunu anladim

Bende lierac paris kullaniyorum cokk memnunum

İnt. Okuduğum kadariyla %96 koruduğu söyleniyor. Bakalım görücez. Bu arada gunde 1 kere uygulanmasi gerekiyor ve meme ucuna sürülmesi onerilmiyor. Biliyorsun değil mi tatlım

Haklısın aslında ama işte :) evet çikolata durumunu cok duydum muayene zamanı bunu dikkate alıcam kesinlikle .. Bu arada sizde oğluşunuzu hayırlısıyla kucagınıza alırsınız inşallah.

Dün dr a gittim bebegimiz sırtını dönmüştü dr git biraz çikolata ye yürü sonra bakalim dedi gerçekten ise yaradi

Benimde 15 hafta karnım hiç çıkmadı bebeğide hissetmiyorum dye üzülüyordum ama normal bişeymiş :)
Benimde karnim yeni cikmaya basladi. Kilomsa herhangi bir oynama yok fakat genisledigimi olmayan pantolonlarimdan anliyorum. Alışveriş yapmanın zamanı geldi :)

Ayy benmde yeni yeni cikmaya basladi artik disaridan farkediliyor :)

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730908
merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz?İSİMLER YUKARDAKİ LİNKİMİZDE.ALLAH RAZI OLSUN
Insallah hayırlı bebeklerimiz olur okuyacaim

İnt. Okuduğum kadariyla %96 koruduğu söyleniyor. Bakalım görücez. Bu arada gunde 1 kere uygulanmasi gerekiyor ve meme ucuna sürülmesi onerilmiyor. Biliyorsun değil mi tatlım

Evet öyleymiş bende simdi hic catlak yok ama popisime sürmek aklıma gelmemisti yeni basladim orada hafif catlaklarim var

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz?İSİMLER YUKARDAKİ LİNKİMİZDE.ALLAH RAZI OLSUN

Link açılmıyor canm

Dün dr a gittim bebegimiz sırtını dönmüştü dr git biraz çikolata ye yürü sonra bakalim dedi gerçekten ise yaradi

Ayy benmde yeni yeni cikmaya basladi artik disaridan farkediliyor :)

Insallah hayırlı bebeklerimiz olur okuyacaim

Evet öyleymiş bende simdi hic catlak yok ama popisime sürmek aklıma gelmemisti yeni basladim orada hafif catlaklarim var

Genel olarak kimsenin aklına popoya sürmek gelmemiş. İlk çatlaklar ordan haber verdi :KK1::KK1: Bende aynı durumdayım. Birde 2 saat onların ne olduğunu düşündüm. Aklıma bile gelmdi orda çatlak oluşacağı :KK19::KK19:

Son düzenleme:
Benimde 15 hafta karnım hiç çıkmadı bebeğide hissetmiyorum dye üzülüyordum ama normal bişeymiş :)
Benimde karnim yeni cikmaya basladi. Kilomsa herhangi bir oynama yok fakat genisledigimi olmayan pantolonlarimdan anliyorum. Alışveriş yapmanın zamanı geldi :)

Demek sizde hissetmediniz işte insan kendiyle aynı durumda olanları duyunca rahatlıyo :) Oo ben 4 kilo aldım :) geçenlerde alışverişe gittim biraz bol almaya başladım bluzları

Demek sizde hissetmediniz işte insan kendiyle aynı durumda olanları duyunca rahatlıyo :) Oo ben 4 kilo aldım :) geçenlerde alışverişe gittim biraz bol almaya başladım bluzları

Aynen insan kendini kurutuyor. Ama etrafında da duyunca aaaa normal o zaman gariplik bende değil diyorsun :) bakalım hamilelik boyinca kac kilo alacagiz. Aslında daha önemli olan bebişlerimiz kaç kilo doğacak :)

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? isim listemiz topiğimizde yazıyor. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

Ayy süper inşallah hep böyle güzel haberler alırız dun bizim kizda boyunu gostermedi 1ay sonra ayrıntılı ultrason var bizimde

Ah yaramaz kızlar daha şimdiden bizle oynuyorlar. Ölçüm yapamadığından tam haftada sölemiyor doktor. Gerçi kafasını ölçerek 17. Haftadasın dedi.Sana kaç hafta dedi .

X