Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydın eliza testınız yapıldımı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ruyamda dogum yapiyorum hic aci cekmiyorum bi avazda cikiveriyor...
bide bakiyorum iki yaslarina yakin bi oglan o benim oglummus
sariliyorum cok guzel tarifi imkansiz bi duygu .....
uc haftadir ultrasona girmiyorum icim tuhaf aksam dusunurken ruyasini gordum
bian once dr gitsemde supheleriim kaksa

Bide eliza ne onuda bılmıyorum

Gebelıgı ogrendıgımızde bızden yaklasık 10 tane test ıstıyorlar bunların içinde elizada var kızamıkçık demek arastırın bı dosyanıza bakın drla konuşun brlkıde kucuk bır alerjıdır cnm

Bende baya test yaptrdm ama içinde o varmı bilmiyrm akşam eve gıdınce bi bakim

Kızlar Eczaneden Lierac alan varmı???Ben internetten getirttim kremin kapağında emniyet şeridi yoktu. Dağıtıcı Firmayma görüştüm emniyet şeridinin olmadığını söledi. Eczaneden alan varsa kapakda emniyet şeridi varmı?Lütfen yardımcı olurmusun?

Son düzenleme:
Kızlar sabah 5te simsiyah tortulu sekilde kustum internette mide kanamasi diyor ama sağlık olarak cok iiyim bi sıkıntım yok dr a gitmek istemiyorum..böyle bisey yasayan var mı

Kızlar sabah 5te simsiyah tortulu sekilde kustum internette mide kanamasi diyor ama sağlık olarak cok iiyim bi sıkıntım yok dr a gitmek istemiyorum..böyle bisey yasayan var mı

Yok canm bence gıt doktora

Hemen dr a gıt vakıt kaybetme tabııkı boyle bısey yaasayan dr a gıder bunun saglıklı olmayla ne ılgısı var hmn gıdın

Ben sahsen aktardan aldıgım bitkisel yag karısımı kullanıyorum memnunum hıc o paralara gerek yok ıkıncı gebelık yaglara emanetım tarayıcından arat lieracda emnıyet serıdı varmı dıye cıkar bıseyler nette

Bende baya test yaptrdm ama içinde o varmı bilmiyrm akşam eve gıdınce bi bakim

Ya ilk gıttgm doktor istemiştı bi kaç test oda sadece kan verdim idrardı guatrdı falan baktı. O doktor cok ilgıszdı degiştrdm. Bu yeni doktoruma ikinci kontrolum. İlk testlerime baktı ilgilendi ikili test dışındada bişey yaptrmadk şuan. İlk doktorumumu aramam lazm istemişmiydn o testi dıye napim.

Ay hıc korkma cnm allaha emanetız ama yapılmamış sanırım pzt yı bekle bı dahılıyecıye gorun neymış o bilir tamammı benım kızımdayken ınan ıkılı uclu test bıle yapılmadı hepten kötü dr lardaymışım

Anladm cnm evet pztsi once doktorumu arim ona gore yaparm artık bişeyler.

Aa bebişlere yazık tutmayın oruç

kız taa akşam yediğiyle tutan var, anamm tabi kaç saat sürüyo oruç allah korusun bebiş için tutmuyorum ben

Tabi cnm bende onun içim tam gelişme zamanndalar. Anomm aç bırakılırmı onlar😃😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…