Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Oyy kiyamam yaa..insallah sorunlarınızı bi an önce halledersiniz
Sagol cnm. Çok şükür hallettık şimdilik yeni bir sorun cıkmazsa Cıkarmazlarsa tabi inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy süper inşallah hep böyle güzel haberler alırız dun bizim kizda boyunu gostermedi 1ay sonra ayrıntılı ultrason var bizimde

Sagol cnm. Çok şükür hallettık şimdilik yeni bir sorun cıkmazsa Cıkarmazlarsa tabi inşallah

İnşallah cikmaz canm sen sakin olmaya çalış duymamazliktan gel bazen umursamaz olmak cookkk ise yarıyor

İnşallah cikmaz canm sen sakin olmaya çalış duymamazliktan gel bazen umursamaz olmak cookkk ise yarıyor

Ah ah ben sivri dilliyim hemde fena sinirlennce kımse tutamıyo benide çenemide😃😃😃

Bende lierac paris kullaniyorum cokk memnunum

Ah ah ben sivri dilliyim hemde fena sinirlennce kımse tutamıyo benide çenemide😃😃😃

Ee bazen karşındaki sivri dili hakediyor ama ben zamanla sessiz kalıp ortalık sakinlesince ağzına geleni soylemenin daha faydalı olduğunu anladim

Bende lierac paris kullaniyorum cokk memnunum

İnt. Okuduğum kadariyla %96 koruduğu söyleniyor. Bakalım görücez. Bu arada gunde 1 kere uygulanmasi gerekiyor ve meme ucuna sürülmesi onerilmiyor. Biliyorsun değil mi tatlım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dün dr a gittim bebegimiz sırtını dönmüştü dr git biraz çikolata ye yürü sonra bakalim dedi gerçekten ise yaradi

Ayy benmde yeni yeni cikmaya basladi artik disaridan farkediliyor :)

Insallah hayırlı bebeklerimiz olur okuyacaim

Evet öyleymiş bende simdi hic catlak yok ama popisime sürmek aklıma gelmemisti yeni basladim orada hafif catlaklarim var

Link açılmıyor canm

Genel olarak kimsenin aklına popoya sürmek gelmemiş. İlk çatlaklar ordan haber verdi Bende aynı durumdayım. Birde 2 saat onların ne olduğunu düşündüm. Aklıma bile gelmdi orda çatlak oluşacağı

Son düzenleme:

Demek sizde hissetmediniz işte insan kendiyle aynı durumda olanları duyunca rahatlıyo :) Oo ben 4 kilo aldım :) geçenlerde alışverişe gittim biraz bol almaya başladım bluzları

Aynen insan kendini kurutuyor. Ama etrafında da duyunca aaaa normal o zaman gariplik bende değil diyorsun :) bakalım hamilelik boyinca kac kilo alacagiz. Aslında daha önemli olan bebişlerimiz kaç kilo doğacak :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? isim listemiz topiğimizde yazıyor. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730908

Ayy süper inşallah hep böyle güzel haberler alırız dun bizim kizda boyunu gostermedi 1ay sonra ayrıntılı ultrason var bizimde

Ah yaramaz kızlar daha şimdiden bizle oynuyorlar. Ölçüm yapamadığından tam haftada sölemiyor doktor. Gerçi kafasını ölçerek 17. Haftadasın dedi.Sana kaç hafta dedi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…