Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet adaş olabilirlerr bende ilk görünce çok beğendim,özellikle anlamı çok güzel...o zamana kadar eşim bi isim bulmazsa ki inşallah bulmaz eymen olur allahın izniyle
Çok güzel bir enerjisi var bence bu ismin. Allah gönlünüze göre isim bulmanızı nasip etsin. İnsanın içine sinmesi önemli olan.
Adaş olurlarsa güzel olur
İnş Allah boş yere değildir. Çatlamayız.
Lierac çok pahalı ama kullananlarda memnun birde pregnacare var bu interntte 27.50 buda iyi bir kremmiş ben şuan arastırıyorum lierac 200 ml+200ml var fiyatıda cok uygun getirtip deniycem
Evet fiyatı pahalı. Pregnacare yi bana doktorum önermişti. Çatlarsan al çatlamassan zeytin yağı ve katı kakao yağı ile devam et demişti. Ben daha krem falan almadım. alırmıyım bilmiyorum. Yağlarla devam edeceğim sanırım. Çatlamaya meğilliysem ne yaparsam yapayım çatlayacağım.(ki popom çatladı. oraya yağ sürmek aklıma gelmedi ki ) Bol bol su içip nemli tutmaya çalışıyorum. Bakalım doğumdan sonra göreceğiz değişiklikleri.

Arya. Hira. Ecrin. Aymina. Bunlards benim isin seceneklerim. İçinden biri olcak ama kararsızım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arya. Hira. Ecrin. Aymina. Bunlards benim isin seceneklerim. İçinden biri olcak ama kararsızım

Hımms Arya çok güzel kulağa hoş geliyor bence ama harflerin enerjisini düşünürsek r den sonra sessiz harf gelmemeli hayatta aklıma gelmezdi böle şeylerle uğraşacagım )

Bendede popoda başlamış 2 gün önce farkettim hemen başlıycam krem gelsin.Anneme sordum bende çatlak olmadı öle fazla dedi kiloda almamış hamileliklerinde inşallah bendede okadar olmaz.Bolda su içiyorum kilomada dikkat ediyorum bakalım doğumdan sonra ne durumda olcaz.

merhaba arkadaslar bakıyorum da bir çok arkadas cinsiyetleri ögrenmiş.. benimde son kontrol 12 haftalıktı ve cinsiyetle ilgili bişi demedi doktor.. diğer kontrol zamanımızda 19 temmuz çatlıycam meraktan.. su an 14 haftalıgız ve ben evde kıpır kıpır acaba baska bi doktora mı gitsem cinsiyet için diyorum eşime dalga geciyor benimle :) cok şükür ikili testimiz falan normal çıktı ama burada okudukca cinsiyet belli olan arkadasları içim gidiyo :)

Eltimin de kesinleşmiş kızlar pipisini göstermiş ufaklık:) darısı merak edip öğrenmeyen diğer anne adaylarına

Kızlar soke oldum dr prenses geliyor deyince hem cokkk sevindim hem çok şaşırdım hep erkek bekliyordum ama kiz annesi olacaim rabbim izin verirse cokkk mutluyum :))))))

TEBRİK EDERİM CANIM
evladın cinsiyeti olmaz kız olsun yaa kızlar daha hayırlı oluyor erkeklere nazaran
bir de süslü püslü şeyler çok kızlar için erkeklere hep tek çeşit oluor :) sağlıkla gelsin bebeğin
benim sırama da az kaldı perşembe dananın kuyruğu kopacak ben erkek hissediyorum tüm çevremde öyle ama takdir Allah ın hayırlısını versin
bi şey sorucam göğüs uçlarında kararma oldu mu?

Mrb cnm saglicakla bebisini kucagna al inşallah bende 11 haftalikken gtmistm snraki muaynem 1 ay snraydi o biray hic gecmedi sanki ama net olarak öğrenmek istysan muayne zamanni bekle cok arkds erken gidip yanls snuc aldiklari oldu ben 15 haftada gttim tam 15 dim gerci doktrda 15+3 cikdm ozman bana dktr % 99 erkek dedi ben muayne günümden 4 gn önce gttim dayanamayp :) en iyi ozman net anlsliyo bide tavsiyem doktra gderken cikolata ye bazi bebsler gstermio cikolata yynce bebis kipir kipir oluyo biz hemen grdk :))

Cnm hissetmek de önemli bende hep erkek hisettm ruyalarmda erkek gördüm hep kiz diyende oldu erkek diyende genelde erkek diolardi ama ne cin takvmi ne digerleri hc biri tutmdi hisettgm tuttu oğlum olck benmde inşallah göğüs uçlarıda oyle bariz kararmdi yani sdce eskye gre haff koyu ama oda norml sevyde

Kızlar soke oldum dr prenses geliyor deyince hem cokkk sevindim hem çok şaşırdım hep erkek bekliyordum ama kiz annesi olacaim rabbim izin verirse cokkk mutluyum :))))))

Ayy canim Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin kiz erkek farketmez sağlıklı olsnda prenses

Günaydınlar ..........

Annemde hiç çatlamamış. Ablam 2. çocuğunda daha çok çatladı ve hiç bir şey sürmedi. Benim ne olacağım da doğumdan sonra belli olacak
İnş Allah annelerimize çekeriz. Popo da çatlak olduğunu kendimde görene kadar hiç bilmezdim.
Beklemek gerçekten çok zor oluyor. Allah yardımcın olsun diyorum. Ama en net bilgiyi 15. haftadan sonra alıyorsun. Öncesinde öğrenip değişmeyen de var değişen de. Az daha sabret sonra randevunu erkene al istersen 1 hafta kadar. Gönlüne göre olsun inş Allah.
Eltimin de kesinleşmiş kızlar pipisini göstermiş ufaklık:) darısı merak edip öğrenmeyen diğer anne adaylarına
Hadi hayırlı olsun bir pipili daha Benimki de pipili
gözün aydın canım. Hislerin seni ters köşe yapmış.

Bende kız bekliyorum ablaları üstelik 1 ay sonra geliyor benim ki:)) inşallah sizde bu Haftalara sağlıkla ulaşırsınız

Haklısın aslında ama işte :) evet çikolata durumunu cok duydum muayene zamanı bunu dikkate alıcam kesinlikle .. Bu arada sizde oğluşunuzu hayırlısıyla kucagınıza alırsınız inşallah.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim hayirlisi ile inşallah hepimize saglikla almayi nasip etsin Rabbim

Beklemek gerçekten çok zor oluyor. Allah yardımcın olsun diyorum. Ama en net bilgiyi 15. haftadan sonra alıyorsun. Öncesinde öğrenip değişmeyen de var değişen de. Az daha sabret sonra randevunu erkene al istersen 1 hafta kadar. Gönlüne göre olsun inş Allah.

Evet haklısın bende onu düşünüyorum artık .. En azında bi hafta erkene alırız

çin takvimine bakabilirim çünkü doğru bakılmıyor daha doğrusu herkes sadece yaşına ve gebe kaldığı aya bakıyor ama öyle bakılmıyor.. o yüzden yanlış çıkıyor doğum tarihini bir de gebe kaldığın zamanı yazarsan doğrusuna bakarım

Yk bliyorm yaş eklme artirmalar var ben direk.otomatik con hesaplayicilardan baktim o kendi eklemeleri yapiyo ve kiz çıktı ama Oglusum oluck çevremde kimsenn tutmadi Çin takvimi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…