Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Oyoyoyyy .maşallah canım Rabbimiz kucağımıza almayı nasip eylesin ins hayırlısıyla benimki 5+5 kenn duyulmuştu alttann cihazla duymuştu drr ins sende duyarsın içindeki o kalbi canım benim maşallah Rabbimiz kıyıyorsun

Hala hiç bişey hissetmiyorum kalbini duyduğumda gercekten hissedicem sanırım hiç bi belirtimde yok hala

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amann ayla cimm bekliyorum istee ahh bi gelse ben biliyorum yapacaklarımi. Zalim oglu.zalim herkess dr gitti maşallah güzel habercikler verdi darısı bizim başımıza ins:) önümüzde ki hafta cumayii beklicezzzz:sly:

Hala hiç bişey hissetmiyorum kalbini duyduğumda gercekten hissedicem sanırım hiç bi belirtimde yok hala

İlk zamnlarda ben inanmıyodum hamile olduguma hıc bişey hissetmıydm cunku. Doktora gttıkçe onu gordukce onuda her gecen gun dahada sahıpleniyosun

İlk zamnlarda ben inanmıyodum hamile olduguma hıc bişey hissetmıydm cunku. Doktora gttıkçe onu gordukce onuda her gecen gun dahada sahıpleniyosun

İnşallh ogunleri görürüm bende B'nde hissederim

İnşallh ogunleri görürüm bende B'nde hissederim

İnşallah canım. Okadar cabuk büyüyoki hissedersin inşş.

İnşallah canım. Okadar cabuk büyüyoki hissedersin inşş.

Âmin inşallh cok zor günler geçirdim iki gun kanamam oldu cok korktum hala yatıyorum sürekli progestan kullanıyorum değerlerim biraz düşüktü kınyasal olabilir dediler 6-15-30-60-217 böle devam etti hep arttı :))

Ben doktra gttmde 15 dim tam ozman 121 di smdi

17nin içindeyim normal ozman

Aynenn aynenn bende öyleydim ilk gittiğim de dr 3 haftalık demişti aama 5 gün sonra sancılandım ve dr gittim kalp atışı başlamış dedi ayy ins sende öyle olursunn canım:) ama sancısız

Kızlar yaa ben ictigim suyu 5dk sonra geri bosaltiyorumm yaa.. Sizde de böyle sık idrara çıkma bide göbeğinizin alt kısmında ağrılarınız var mi ama aşırı dgll

Ben doktra gttmde 15 dim tam ozman 121 di smdi

17nin içindeyim normal ozman
Normal normal rahat ol.
Kızlar yaa ben ictigim suyu 5dk sonra geri bosaltiyorumm yaa.. Sizde de böyle sık idrara çıkma bide göbeğinizin alt kısmında ağrılarınız var mi ama aşırı dgll
Benimde içimde 10-15 dakika duruyor sonra direkt wc 2-3 gün ağrım oldu hafif hafif. Şimdi yok. Rahim büyüdükçe arada olacakmış öyle.

Kızlar bide benim karnımin sol yani saga göre daha siss bugün hep öyleydi sizdede böyle oluyor mu

Ne bileyim kafam karışio yaa sabahtan beri on oldu lavaboya gitmemm

Çok su içiyosan normal. içimizde durmuyor. Daha iyi dursa daha kilolu gösteririz. Tabi yorucu oluyor sık sık wc ye gitmek ama yürüyüş olarak düşün
Ben bacaklarımı çalıştırıyorum böylelikle

Hehee :) yürüyüş olsun:) kız anam bugün banyo da karnımın sık yanı sisikti sağa göre şaşırdım.hala da aynı anlamadım

Bende aynı durumdayım canım gece uykuda da kalkıp gidiyorum .. Normal sanırım sizin kaç haftalıktı

Hayırlı olsun .. Bizimde 5 haftalıkken kese görünmüştü zaten ben 5 haftalıkken hamıle olduğumuz öğrendim .. Doktor bu kadar erken ultrasyonda görünmez dedi alttan muayene istedi ben istemedim. Bi bakın dedin ilk gittiğim doktor isteksiz isteksiz baktı ve gördük :) umarım ilk dönemleri guzel atlatırsın hiç can sıkma benim 2 . Kontrolde 6.5 cm kist çıkmıştı cok üzülmüştüm bebek için tehlike olacak diye son kontrolde bi gittik kist yok denecek kadar küçülmüş hiç belli olmuyor güzel düşünmek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…