Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ve ilk randevu geldi, çattı!

Yaratıcı olun

Onunla ilk buluşmanız. Öğlen saatlerinde bir café’de buluştunuz. Bütün gün sizin. Fakat bir sorun var: saatlerce karşılıklı oturup sürekli konuşmaktan (ya da daha da kötüsü konuşacak birşey aramaktan) sıkılmayacak mısınız?

Siz en iyisi ilk randevunuza bir isim koyun. Örneğin bir kahve içmek için ya da öğlen yemeği yemek için buluşun. Daha renkli birşeyler mi yapmak istiyorsunuz? O zaman bir hayvanat bahçesine gidin!

Yasak konular

İlk buluşmanızda karşınızdaki insanla konuşmanızın uygun düşmeyeceği bazı konular vardır. Örneğin ona eski eşinizden uzun zamandır haber alamadığınızdan ya da son ilişkinizin bitiş nedeninden bahsetmeyin.

Kıyafet seçimi

Onunla buluşmaya giderken içinde kendinizi rahat hissettiniz kıyafetler giyin. Yeni aldığınız eteği yepyeni bir insanla tanışmaya giderken giyebilirsiniz. Burada önemli olan kıyafetlerinizin temiz olması ve size yakışması.

Ona teşekkür etmeyi unutmayın

Çok güzel bir gün geçirdiniz ya da sıkıntıdan patladınız. Her iki durumda da kibarlığınızdan ödün vermeyin ve ona beraber geçridiğiniz bu gün için teşekkür edin.

Onu dinleyin

Karşınızdaki insana kendinizi anlattığınız kadar, onun da kendini anlatmasına izin verin. Onu tanımaya, ona odaklanmaya çalışın.

Kız bu tarafta daa ama hep aynı yerde mi olcakkk:eek:

Evet kızlar isim seceneklerı sunun karar veremiyorumm. Ama farklı anlamı guzel bi isim olsun istıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İrem; Cennet bahçesi
melis;bal arısı
betül, ömür, azra bende kız ismi arıyorum.
Bir gazetenin ekinde isimlerin kişiliği karekteri, hayatının akışını nasıl etkilediğini yazıyordu. Mesela isimde r den sonra sessiz harf gelmesi işlerinde hep bir aksaklık olacagını ve kararsızlık yazıyordu cok güzel bir yazıydı.U jarfi en çok şansı çekenmiş.K harfi insanları etrafına toplayan çok güçlü bir manyetik alan yaratır M harfi parayı getirir. Yani her harfin bir enerjisi varmış.

İrem; Cennet bahçesi
melis;bal arısı
Bir gazetenin ekinde isimlerin kişiliği karekteri, hayatının akışını nasıl etkilediğini yazıyordu. Mesela isimde r den sonra sessiz harf gelmesi işlerinde hep bir aksaklık olacagını ve kararsızlık yazıyordu cok güzel bir yazıydı.U jarfi en çok şansı çekenmiş.K harfi insanları etrafına toplayan çok güçlü bir manyetik alan yaratır M harfi parayı getirir. Yani her harfin bir enerjisi varmış.

Hmm. Baya araştırıcaz cok iş var desene

Aaovv switim senin mesajinn yerine buu üst teki mesajj alıntılandi anlayamadım
:KK1::KK1::KK1: Karışıklık olmuş. Döner ya ama uyuyakalmıştır belki :KK1::KK1:
İrem; Cennet bahçesi
melis;bal arısı

İrem yalancı cennet bahçesiymiş bu arada

Banada %85 erkek dedı bakalım 15 haftalıgım

Rica ederim canım.Bu aralar bende bu isim olayına takmış vaziyetteyim sürekli bir arastırma halindeyim :-))

Ben bugun başladım ailede herkezi cıldırttım o nasıl bu nasıl diye😃😃hehe

Doğrudur canım ben bu şekilde not almışım.Bu isim işi zor iş çok arastıracagız galiba

Kesinlikle çok zor ben çok erken başlamışım araştırmaya desene. Erkek olursa ismimiz belliydi. ERkekmiş zaten Eymen olacak. Yırttım ben size yardımcı olurum artık :KK1::KK1:

Yaaa kızlar göbeğimin soltarafi alt agrioo hemde saga göre biraz siss ya netten okudum sacma sapan şeyler yazıyor yaa dr mu gideim yoksa ne:KK43:

Amann ayla cimm bekliyorum istee ahh bi gelse ben biliyorum yapacaklarımi. Zalim oglu.zalim herkess dr gitti maşallah güzel habercikler verdi darısı bizim başımıza ins:) önümüzde ki hafta cumayii beklicezzzz:sly:

aynenn canımm beklicez,inşallah güzel haberlerle gelcezzz :KK16:

Kesinlikle çok zor ben çok erken başlamışım araştırmaya desene. Erkek olursa ismimiz belliydi. ERkekmiş zaten Eymen olacak. Yırttım ben size yardımcı olurum artık :KK1::KK1:

Benim aklımdada bir kaç isim varda karar veremedim.Benimkide birşey sölemiyor .puff çok zor ya bu isim olayı . Sıradan bir isim olmasınıda istemiyorum farklı ve anlamı güzel bir isim olsun istiyorum.Helppppppp :-))

Ben bugun başladım ailede herkezi cıldırttım o nasıl bu nasıl diye😃😃hehe

Ben aileden fikir sormuyorum valla kendim koymak istiyorum.Zaten benim ailem karışmaz isim konusuna.Eşimin ailesinede ben sormam.Biraz bencilce belki ama 9 ay karnında taşıyıpda bütün sıkıntıları çekip sizin istediğiniz olsun diyemem.Kime sorsan bir isim söler koymazsan gönül koyar o nedenle gerek yok ben almıyım

X