Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cok zor gercektenya cok kararszm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim sıkma canını,ağlama sakınn,bak eşin eklmek parası için,bebişlle sen için oralarda, allaha sığın,o sana sabır verecektir
Günaydın annişler. Güzel bir haberle karşınızdayımm😀😀😀ALLAHIM GÖNLÜME göre verdi ve PRENSESİMMM oluyo

anommm allah gönlüne göre vermiş canımm çok sevindim,sağlıkla dünyaya gelsin kızın inşa.

İnşallah cumlemizinki canım. Cok sagol. Emin olmak için haftayada baska doktora gosterıcez😀😀

İnşallah cumlemizinki canım. Cok sagol. Emin olmak için haftayada baska doktora gosterıcez😀😀

Doktorlar iyice kafa karıştırdı erkenden söylerek. Şimdi herkes şüphede

Doktorlar iyice kafa karıştırdı erkenden söylerek. Şimdi herkes şüphede
Aynen. Eşime kalsa doktorun yanndan cıkar cıkmaz gidelim baska doktora emin olalım diye tuttrdu. Zar zor ikna ettım bebiş iki kere ultrasona maruz kalmasn dıye. Haftaya kesın gıdıcez yani. Oda haklı şimdi cok kız istıyodu emin olsun içi dahada rahatlasın istıyo

Tabi canım muallakta kalmayı kim isterki hele de cinsiyet konusun da İnş Allah gönlünüze göre olur.

Aynılarini benim esimde yapiyo aen hastnyken ben cikarcm dio.snr ediyo beni yaa

Heh aynen benimkide oyle

Neyse artik anlaşıcaz bi sekilde :) esin.ne.istiyo isim?
Bu arada hira ismi.cok gzl kizim olsayfi bende dsnydm arya ismide hosuma.gidio birde mina

Tabi canım muallakta kalmayı kim isterki hele de cinsiyet konusun da İnş Allah gönlünüze göre olur.

Hayrli olsn cnm paşa geliyomus ck sevndm saglikla kucagina.alirsn inşallah buarada kac haftaliksn sen maşallah pasa 198 gram benmki 121 cikmisti

Neyse artik anlaşıcaz bi sekilde :) esin.ne.istiyo isim?
Bu arada hira ismi.cok gzl kizim olsayfi bende dsnydm arya ismide hosuma.gidio birde mina

Benimki mila dıyo ben bugun baya secenek buldum kafasını karıştırdım. 😃😃şuan oda kararsız

Hayrli olsn cnm paşa geliyomus ck sevndm saglikla kucagina.alirsn inşallah buarada kac haftaliksn sen maşallah pasa 198 gram benmki 121 cikmisti

Kızlar ben 15 haftann içindeyim 100 gram azmı acaba sizinkiler kac haftalık

Kızlar ben 15 haftann içindeyim 100 gram azmı acaba sizinkiler kac haftalık

Canim ben.suan 17 haftanin.icindeyim doktra gttimde 15 dim tam 121 cikmisti normal.bence

Ben 17+2 yim. En hızlı geliştikleri dönemlerdeyiz. Gün bile fark edermiş. Zaten kilosunu doktorlar düşük görse direk gelişme geriliği var derlerdi. Sakın endişeye kapılmayın. Hemen hemen burdaki herkesten büyük benim bebişim. Doğum Kasımın sonunda bile olabilir.
Benimki mila dıyo ben bugun baya secenek buldum kafasını karıştırdım. 😃😃şuan oda kararsız

o kadar isimle karşısına çıkarsan karışır tabi. ASel mina yı bi aralar çok beğenirdim. Arla ismi de değişik.
Kafa karıştırmaya yardım olsun dedim

Aman cok sagol canm arkadaslarım ablalarım falanda baya secenek sundu benim kızın 10 15 ismi olcak bu gidişle. Doguma kadar zor karar verırım ben😃😃

Sagol cnm rahatladm biraz. Doktor herseyi normal bi sorun yok dedi çok şükür.

Merhaba anne adayları bende yeni bi anne adayıyım ve cok heyecanlıyım daha 4haftalıkmıs beta hcg 217 acaba ne zamn kese ve kalp atışları görünür ki )

Sagol cnm rahatladm biraz. Doktor herseyi normal bi sorun yok dedi çok şükür.

kadınlar kulubu imzasında benim bebğimin 210 gr boyunun da 14,20 olduğu yazıyor. Ama kg daha düşük boy daha uzun. Her bebk farklı gelişim gösteriyor. İyidirler iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…